Şimdi Ara

dacia duster 1.0 tce comfort sıfır 98 bine alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
8.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Psyduck17

2 ay oluyor alalı, düşük faizli krediler çıkıp da araçlara zam gelmeden önce 77.500₺ ye aldım.
    İyi almışsınız, iyi günlerde kullanın kazasız belasız.
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Amin hocam sağolun. Daha iyileri sizin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

1.0da şuan sadece Confmfort var. Ama sanirim 2020den itibaren Prestige, Prestige Plus, LPG , CVT falan baya bir versiyonu gelecek.
    Kimi yabanci forumlarda da 1.3 TCE ye EDC geleceginden bahsediliyor ama hicbiri marka tarafindan yapilan aciklamalar degil.
    Ya beklenti ya duyum.

Alıntıları Göster
    Sayın Carsever,

Sizi uzun süredir takip ediyorum özellikle Duster konusunda foruma çok faydalı bilgiler sağlıyorsunuz bunun için çok teşekkür ederim. Sormak istediğim şu Dacia Lodgy nin 2021 yılından itibaren 7 kişilik Suv olarak üretileceği konusunda duyum aldınız mı? Ailemiz büyüyor ve 7 kişilik araca ihtiyacımız olacak. Malum en uygun 7 kişilik lodgy ama tipi,içi vs çok kötü duruyor. Eğer 7 kişilik bi suv olursa duster ı satıp onu alabiliriz.

Dacia Duster dizel otomatik kullanıcısı olarak araçtan çok memnunum diğer aracımız Polo 2019 comfortline iki aracıda fırsat fiyatından aldık (107k-110k). Tabikide Polo gibi bir araçtan bile yalıtım ve malzeme kalitesinde geri ancak,

Dusterın artılarından tekrar bahsetmek istiyorum . Fiyatı en ucuz c suv 180-200k iken bu araç 95k civarı. İçi baya geniş. 4-5 valiz ve bebek arabası sığdırdık biz. Arazide 4x2 keçi gibi çoğu süslü 4x4 ü cebinden çıkartır. Renault cidden garantide Türkiye’de en iyi firma. Ben alırken clio sw dizel oto icondan daha ucuzdu ilki bunu aldım diyorum.Yalıtım ve malzeme kalitesi eski kasaya göre muazzam. Dizel motor ve edc çok başarılı.

• Duster 1.0 aldım comfort. Bu motor için tereddütlerim vardı. Adana'dan Niğde'ye o kadar yokuşu vites değiştirmeden çıktı. Tüm önyargılarım yok oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

Duster 1.0 aldım comfort. Bu motor için tereddütlerim vardı. Adana'dan Niğde'ye o kadar yokuşu vites değiştirmeden çıktı. Tüm önyargılarım yok oldu
    Hocam kaça mal oldu??? Bir de alım süreci kaç gün sürdü??? Ben hala aracımı teslim alamadım, beklemek insanı yoruyor
  • İsterse üstünden lazer silahı çıkarıp ışın fırlatsın, sene 2020 olmuş manuel camlı bir aracı almam.
  • perfectstrangers P kullanıcısına yanıt
    Guzel düşünceleriniz icin tesekkurler.Lodgy ile ilgili bir duyumum yok maalesef.
    cidden alacaktım ve vazgeçtim bana lazım oluyor park ederken uzun yolda felan istediğim gibi otomatik ayarlıyorum rahatlık bence
    Merhaba. 93 bin verdim. Bu piyasada alınabilecek en iyi araç diyebilirim. 600 km oldu. Ortalama 6,9 litre. Lpg gerekmeyecek gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

Merhaba. 93 bin verdim. Bu piyasada alınabilecek en iyi araç diyebilirim. 600 km oldu. Ortalama 6,9 litre. Lpg gerekmeyecek gibi duruyor.
    Hayırlı olsun Hocam, bende aracımı çok şükür teslim aldım. Benimki de Cosmo mavi 1.0 TCe. Benimki 92500 TL ye mal oldu, araç beklentilerimin çok çok üzerinde çıktı. Çok memnunum ben zaten LPG düşünmüyordum, bu tüketimle zaten gerek de yok.
  • Duster eco - g için 101 bin teklif aldım. Nasıl değer mi?
    Mevcut araç 2007 Corsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

Duster eco - g için 101 bin teklif aldım. Nasıl değer mi?
    Mevcut araç 2007 Corsa.
    Arkadaşım diğer konuda da sormuşsun cevap vereyim. Yeni kasa Duster, senin o araba dediğin "Almanyanın Tofaşı" lakaplı Opel'in gaz tenekesinden ürettiği kibrit kutusunun içinden geçer. İmkanın varsa turbo benzinli al, kullanımı inanılmaz keyifli, çok yol yapıyorsanız "yıllık 15.000 km ve fazlası" Eco G de çok iyi bir seçim olur sizin için.
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Çok güzel renk. Güle güle kullanın.
    Motor cidden sürpriz biçimde atik.
  • Motosiklet motoru diyenlere inat 1.0 motor ailemiz genişliyor :D Bende 1.0 i20 var memnunum şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Arkadaşım diğer konuda da sormuşsun cevap vereyim. Yeni kasa Duster, senin o araba dediğin "Almanyanın Tofaşı" lakaplı Opel'in gaz tenekesinden ürettiği kibrit kutusunun içinden geçer. İmkanın varsa turbo benzinli al, kullanımı inanılmaz keyifli, çok yol yapıyorsanız "yıllık 15.000 km ve fazlası" Eco G de çok iyi bir seçim olur sizin için.

Alıntıları Göster
    Opel alman tofaşı, gaz tenekesi de dacia premium üretici mi ?

Hacim haricinde duster'ın avantajı tartışılır. Özellikle baz paketteki çubuklu aynaları ve çok düşük kalitede gri iç mekan plastikleri ile.

Yüksek araba isteyenler için parasına göre iyi araba bu piyasada ama 2007 model de olsa corsayı gömüp de övülecek araba değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Opel alman tofaşı, gaz tenekesi de dacia premium üretici mi ?

Hacim haricinde duster'ın avantajı tartışılır. Özellikle baz paketteki çubuklu aynaları ve çok düşük kalitede gri iç mekan plastikleri ile.

Yüksek araba isteyenler için parasına göre iyi araba bu piyasada ama 2007 model de olsa corsayı gömüp de övülecek araba değil.

Alıntıları Göster
    Baz pakette neler var biliyor musun arkadaşım??? Arka camlar ve aynalar manuel tamam, peki 6 hava yastığı dahil eksiksiz güvenlik donanımları??? Yokuş kalkış destek sistemi??? Stop&Start, Far sensörü, Eco tuşu??? Standart müzik sistemin de bile bulunan USB ve aux girişleri, bluetoth la telefon görüşmesi??? Bunların hangisi 2007 Corsa da bulunuyor??? Ve bu araç bu dolulkla 100.000 TL altına alınabilen tek SUV araç. Allah aşkına yorum yapmak için yorum yapmayın.

2007 model b segment bi araç ile 2019 model c segmentinde olan bi aracın karşılaştırıyoruz ve öne çıkan şeyler, geçen yıllarla beraber standart donanıma eklenen kalemler. Kalite, yol tutuş, yalıtım, konfor vs ya denktir yada corsa bazı yerlerde daha iyidir.

Usb/aux/bluetooth vs 200 liraya hallolur, ekran istersen bin liraya en iyisini takarsın o corsaya mevzu o değil.

Demek istediğim kendi çapında opeli, corsayı kötülemeye çalışmışsında, onun karşısında övdüğün araç komik kaçıyor. F/p mevzusuna girip geçsen sıkıntı yok, ama milletin alıp bindiği arabaya çamur atmaya kalkarsan hoş olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 11 Aralık 2019; 18:3:58 >
  • Meganda ne kalitesi var arkadaş aynı teneke .içi leğen plastiği .. dusterda aynı .. bi kaç göz boyama harici ne fark var ...duster alırım dağ tepe kamp gözümü kapar geçer giderim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Meganda ne kalitesi var arkadaş aynı teneke .içi leğen plastiği .. dusterda aynı .. bi kaç göz boyama harici ne fark var ...duster alırım dağ tepe kamp gözümü kapar geçer giderim ..
    Hocam bu tarz cumleler insanlari yaralar. Adamin gucu hangisine yetiyorsa legen de alir altın kase de
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.