Şimdi Ara

**** Dacia Citadine **** ( 5.000 Euro'luk Dacia Geliyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep diyorum arabalar profesyonel resimlerde süper görünüyor bayide gidip görünce yolunmuş kaz gibi geliyor insana
  • 5000euroya üretseler 12bin vergi dahil fiyatı olur TL cinsinden. 15-20 bin arasında kalırsa kesinlikle alıcı bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

quote:

Orijinalden alıntı: laax

quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Türkiye'de 20.000 tl.

+1

Dizelse neden olmasın

hocam bırak dizelse mizelse deme ya 1 yıl önce dacıa sandero aldık aldığımıza alacağımıza pişman olduk vallahi dümdüz yolda bile araba sallanıyor kısaca dacıa nın hiçbir arabasını almayın derim

7 ay önce ablama sandero stepway 1,5 dci aldık mis gibide kullanıyor arada bende kullanıyorum gayette güzel araç

• 5000 euro az paramı birde vergi haric, cart curt vergisi derken bu araç olur 20 bin, dacia gibi dandiridindan markaya bu para verilir mi al 20 ye sat 10 na
  • Çoğ güzel fotoşop.
  • Millet 10 lira şahine verene kadar biraz daha bekleyip bu araçtan alabilir.Bence böyle alternatiflerin olması çok iyi.Satışıda çok olur sonuçta şahinden iyi ve yeni Bi süre sonra 2. el piyasasıda oluşur diye düşünüyorum.Üstte Dacia alan arkadaş biraz sert çıkmış, benim arkadaşımda var 2006 model logan sıfır almıştı taş gibi araba.Cliodan daha çok güven veriyor bana.Ve dediğiniz gibi ses felanda yok.
  • Bence tutmaz zira 20k fiyata kimse dacianin bile en triska versiyonunu almak istemez .
  • Üretim modeli bu şekilde olur büyük ihtimal.

**** Dacia Citadine **** ( 5.000 Euro'luk Dacia Geliyor)
  • araçlar 30dan başlıyor artık.
    o açıdan bakılırsa 20'ye alıcı bulacağı kesin.
    ama bir tık yukarı çıkarsa satamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

bence çok hoş duruyor dar gelirli aileler için alınabilecekbir araç

ÖTV+KDV dahil edildiğinde baz model için belirlenen 5bin euro, 8083 euro'ya gelir, günün kurundan TL değeri hesaplanınca 19.043 TL gibi bir değer elde ediliyor.Baz donanım, muhtemelen benzinli modeli 19bin TL ediyorsa dizel-baz donanımı 24 25bin TL anahtar teslim fiyatı çekerler.Ülkemizde vergi sistemi dar gelirliye bu basit otomobilleri bile lüks haline getirdi.

Şimdi Logan ve Sandero fiyatlarına baktım,

Logan Sedan Ambiance 1.2 16V 75 bg Euro 21.700
    Logan Sedan Ambiance 1.5 dCi 75 bg Euro 5 27.000

Yani dar gelirli ailelerin otomobil alacağı varsa boşuna beklemesinler Logan, Sandero ile neredeyse fiyatta gelecek yeni araçta.

Ne yazık ki diğerlerine sıradan bir alternatif olmaktan öteye gidemiyor Citadine.

• tip bakımından cana yakın olacagı kanısındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Türkiye'de 20.000 tl.

daha fazla olmazsa iyi
  • dizaynı hoş olmuş
    1.5 dci laurate 85 ps en az 27 bin diyorum
  • Eyvah eyvah dacialar zaten donanım olarak çok boştu. Şimdi ekonomik olacak diye iyicene kısacaklar donanımı.
    Radyo kasetçalarlı dacialar geliyor desenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

dizaynı hoş olmuş
    1.5 dci laurate 85 ps en az 27 bin diyorum

27 bıne olacagını zannetmıyorum

30la-35 bın arası olabılır full modelı
  • Her malın alıcısı olduğu gibi bununda alıcıları çıkar. 20.000 TL ancak donanım eklenirse olur. Zaten amaç ucuz araba satmak olduğu için extra donanımlı geleceğini de tahmin etmiyorum. Belki Bayi jant takar, park sensörü takar, cd çalar takar o zaman 20 000 TL ye satabilir.
  • 40 yılda geçse 20 bın tl bu tarz arabalara para vermem resmen ölüm makınası ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Eyvah eyvah dacialar zaten donanım olarak çok boştu. Şimdi ekonomik olacak diye iyicene kısacaklar donanımı.

Malesef yanıldınız. O dediğiniz kasetçalarlı radyo şuanda bile yok, yani opsiyon. Yani o bile yokki. Bazda zaten yok. Ambianceda ise seçebiliyorsunuz radyoyu. Teneke deyince de kızıyorlar. İçinde bişey yok, motorunda bişey yok, güvenlik donanımı yok, karoseri çok çürük deyince de millet kızıyor. Radyo bile yok. Ön hazırlığı bari var. Aküden filan kablo çekmiyorsunuz en azından.

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 10 Nisan 2012; 12:04:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Eyvah eyvah dacialar zaten donanım olarak çok boştu. Şimdi ekonomik olacak diye iyicene kısacaklar donanımı.

Malesef yanıldınız. O dediğiniz kasetçalarlı radyo şuanda bile yok, yani opsiyon. Yani o bile yokki. Bazda zaten yok. Ambianceda ise seçebiliyorsunuz radyoyu. Teneke deyince de kızıyorlar. İçinde bişey yok, motorunda bişey yok, güvenlik donanımı yok, karoseri çok çürük deyince de millet kızıyor. Radyo bile yok. Ön hazırlığı bari var. Aküden filan kablo çekmiyorsunuz en azından.

Konfor pakete bak: Klima + Radyo CD 2x15W hakkaten aşmışlar artık kıytırık radyoyu bile opsiyon listesine koymuşlar ucuz olsa anlarım da 20.000'den aşağıya da modeli yok Allah ıslah etsin ne diyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Konfor pakete bak: Klima + Radyo CD 2x15W hakkaten aşmışlar artık kıytırık radyoyu bile opsiyon listesine koymuşlar ucuz olsa anlarım da 20.000'den aşağıya da modeli yok Allah ıslah etsin ne diyim.

,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.