Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.488
Cevap
39
Favori
83.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı geldi.
  • Spartacus'un finalinde görüp başladım. Bir günde 7 bölüm izledim.... Da Vinci rocks !
  • Bu bölüm bayağı iyiydi. Bundan sonra ortalık biraz daha karışır.

Gerçekten ilk dalgıç giysisini Da Vinci mi bulmuş ?

• Genelde yapmış olduğu çizimlerden yola çıkıyorlar. Elbette dalgıç kıyafetiyle alakalı çizimleri vardır. Adam zamanının çok ötesinde.
  • 1x7

Güzel bölümdü. Giulino'nun ölmesi kötü oldu. Adam gibi adamdı. Şu Vatikan'ın gizli arşivlerini bende çok merak ediyorum gerçekten.
  • Sezon finali Fragmani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 3 Haziran 2013; 23:35:17 >
  • Sezon finali öncesi çok ilginç bir bölümdü 7. bölüm.
  • Leo'nun zekasına hayranım

• da vinci nin icatlar süperama medicinin ölmesi azda olsa üzücüydü
  • Çok iyi, hatta şuana kadar ki en iyi bölümdü.

Vay arkadaş beş adam, bir kadınla baş edemedi. Gerçekte olsa, iki tokatla bayılacak olan kadın, vurdular vurdular hala ayakta. Bir de gereksiz laf kalabalığı yapıyorlar, önce bir bağla sonra ne söyleyeceksen söyle. İşte böyle olunca da çok yapmacık geliyor diziler, sinemalar vs.
  • 8. Bölüm çok az ya.. İngiliz ve Kanada dizi yapımcıları nedense böyle yapıyor.. sıcak yaz günü dizisiz kalacak gibiyiz..
  • 2. sezon onayını aldı mı dizi ?

ilk bölümü izledimde güzel diziymiş.

• yine yaptı yapacağını kevaşe

• Güzel bölümdü. Ama Da Vinci o silahı niye geride bıraktı anlamadım :) Çok işine yarayabilecek bir silahtı. Nihayet casusun kimliğini öğrenmesi de sevindirdi
  • 7. bölümde çalan müziklerii bilen var mı ya?
    1.si Roma da papalıktan kaçarken 2.si guilano öldürülürken.
  • Dizi 3 hafta önce 2. sezon onayını aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silence26

İngilizce altyazılı izledim az önce. Bölüm çok güzeldi. Sezon finali öncesi bölüm olarak bana istediğim hazzı tattırdı.

Bölümü izlemeyenler açmasın!

Giulino Medici'nin ölmesi bende şok etkisi yarattı. Hiç beklemiyordum. Çok da severdim kendisini. Gerçi AC II oyunundan öleceğini biliyordum da şimdi olacağını düşünmemiştim. Ayrıyetten o mızrak neydi öyle Finali merakla bekliyorum.

Bende dün bitirdim 7 nci bölümü valla bende üzüldüm o hırtın ölmesine, ayrıca ne mallar varmış öyle romanın arşivinde, ateşli mızrağımı dersin o ibranice yazan kağıdımı dersin, :) bu arada 2 nci sezon ne zaman başlayacakmış,

• O degilde Spear of Destiny parcalandi la bu cok ciddi bir olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan daha izlememiştim diziyi ya adama bak ya
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.