Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.489
Cevap
39
Favori
83.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla sonu o kadar bekledigim gibi degildi, cok acik birakmislar... Daha iyi bir son beklerdim. Bir dizi daha bitti bu yil :(
  • Arkadaslar izlemeye başlamalı mıyım ?
  • O kadar dizi varken denesem mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyOldFriend

O kadar dizi varken denesem mi?

Dizi 2013'ün en iyilerinden. Benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Orijinalden alıntı: MyOldFriend

O kadar dizi varken denesem mi?

Dizi 2013'ün en iyilerinden. Benden söylemesi.

Tmm bi bakıcam kardeş
  • Başlamalımıyım diyen arkadaşlar ilk bölümüne bakın zaten sonra bırakamıyorsunuz :D
  • İlk bölüme baktım da gerçekten izlenmesi gerekilen bir diziymiş
  • Final çok iyiydi.
  • bilm-i yorum kullanıcısına yanıt
    ben acikcasi begenmedim o kadar, sonuclanan hicbir sey olmadi... yarida birakmislar gibiydi.
  • @oray

Ben de katılıyorum özellikle son sahneden sonra ekran kararınca içimden sövdüm bitme diye ama bitti.. Onun dışında Turk'ün olduğu sahneler ve baştaki İstanbul'dan ufak görüntü güzeldi. Genel olarak beğendim, yarıda bırakmalarına da sinirlenmedim değil.
  • Final bölümündeyim bende buralarda ses seda yok sanırım çoğu kişi izlemedi
  • Böyle final mi yapılır,ayıp be.

Dizi ekibinin tüm listesine göz attım bir tane bile Türk göremedim.Ancak dizi o kadar çok Türk ve Osmanlı motifiyle bağlanmış ki sanırım senaryo yazarlarının özellikle bir ilgisi var türk tarihi ve mitolojisine.Bu diziyi izleyip Türkiye ve osmanlı hakkında araştırma yapmayan yoktur ucundan da olsa.Sadece Türkiye de ve Afrikada bulunan şahin türüne kadar araştırma yapmışlar. (paçalı şahin )

ben yabancı biri olsam ve bu diziyi izlesem mutlaka araştırma yaparım,böyle gizemli bir ırkı biz böyle biliyorduk başka şeylerde varmış diye.

Dizinin ilk fragmanını izledikten sonra 2 -3 sezon sonra iptal edilir demiştim hala diyorum ama yayınlanan bölümler oldukça kaliteliydi umarım beni yanıltırda en az 5-6 sezon izleriz.
  • Final Bölümü

Giuliano ölmedi diye tam sevinirken adamı kevgire çevirdiler Sonuda yarım bitti ama olsun çok iyiydi
  • Ayıp ama yaptıkları . Gelecek sezon için millet merakta kalsın diye yarıda kesiyorlar. Ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok şuan
  • Yuh söylediğiniz kadar varmış. Böyle sonu olan bir sezon finali görmedim ben

Dedim adamım Giuliano ölmemiş, oh be dedim. Adamı deştiler bildiğin. Çok pis sinir oldum. Şimdi bir sene kim bekleyecek

Hannibal da bitiyor. Yazın dizi kalmadı izlenecek. Dexter başlayacak ayın sonunda. Bir o var.
  • Öyle final mi olur arkadaş yarıda kestiler resmen
  • Bu nasıl final lan yarıda bitti.
  • Daha izleyemedim anlaşılan kimseyi tatmin etmedi sezon finali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi bir sezon finali değildi. Yarıda kaldı bayağı olaylar.
    Sezon finali olduğunu bölüm bitince öğrendim , sinirlendim. 8 bölüm dizi mi olur. Bari 12 yap.

Giuliano ölmemiş ne güzel sevinmiştim. Adamı yam yam gibi parçaladılar. O nasıl bir adam öldürmektir. Ulan papazlar.
  • ne kadar önyargıdır bilmiyorum ama 1 sezonda bölüm sayısı 15 ten az olan diziler hep kaliteli geliyor bana. Bu diziyi de takip ediyordum ilk sezon kaç bölüm diye iyi ki indirmişim başlayacağım en kısa sürede.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.