Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.488
Cevap
39
Favori
83.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lost'un sonu gayet iyiydi anlaşılması oldukça zor olduğu için anlamayanlar tarafından kötüleniyor, Bir çok konu var internette yönetmenlerin açıklamaları var bi okuyun ondan sonra tekrar izleyin diziyi derim, Başka konuya yazdık ama neyse
  • Charm kullanıcısına yanıt
    ilk 2 sezon kesinlikle izlenir bence. çok efsane başlayıp çok hızlı bir şekilde batıran bir dizi bu. ne ümitlerim vardı 3. sezonu beklerken ama sezonun çıkış tarihi ertelenince böyle olacağını anlamıştık ufaktan.
  • Gerçekçi orta çağ dizisi arıyorum bu nasıl fantezi unsurları falan olmasın istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi izlenirmi

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Çıtır çerez iyidir.

• Disney+ sağolsun bunu da izleme fırsatı buldum. İlk sezon bitti, çok ama çok kaliteli.

• son sezonu izlememenizi şiddetle tavsiye ederim. dizi 2 sezonmuş gibi düşünün ve 2. sezon finalinden sonra kapatın ve güzel diziymiş deyip geçin.

edit: benzerini yaklaşık 4.5 yıl önce de yazmışım zaten.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 8 Aralık 2022; 22:16:48 >
  • Bu adam çok iyi oyuncu yeni dizilerde olmaması çok garip oyunculuğu felan mı bıraktı acaba? Ses tonu çok iyi bir o kadar uyuz tipi var ama 2.sezon da felaket ısındım bunu House of Dragon’da görmek isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 18 Aralık 2022; 21:12:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.