Şimdi Ara

-D900 ve D900i-(samsungmobile FaNcLuB)-<ANA TOPİC>- (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.630
Cevap
9
Favori
655.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar d 900 ün orjinal bataryası ne kadar link verebilirmisiniz. hangisi orjinal hangisi değil bilmediğim için link istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: komador

Arkadaşlar d 900 ün orjinal bataryası ne kadar link verebilirmisiniz. hangisi orjinal hangisi değil bilmediğim için link istiyorum

Samsung Bayisinden öğrenebilir ve satın alabilirsiniz. Hem sahte ürün riskinden de kurtulursunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

D900 için ingilizce sözlük atılabilir mi ?
    Yardım lazım..

Atabilirsin

www.cepsozluk.com/

www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=cepsozluk&lid=1349

• fuzuli bir telefon kullanıyorum her geçen gün zayıflıyor telefon titreşimi bozuldu mesela şimdi hissedilmeyecek kadar az titriyor. samsung işte ne beklersin ki.
  • Arkadaşlar, bir ricam olacak ekranı çatlamış d900i mevcut elimde. İçindeki bilgilere pc den ulaşmam lazım fakat en son yığın bellek modunda kaldığından sanırım pc suite görmüyor. Rica etsem ayarlara girdikten sonra usb ayarları için kısayolları yazabilirsiniz

Buraya kadar problem yok. 2 tıklayıp telefon ayarlarına da girmek tamam

Ancak bu bölüme girmek için ilgili kısa yol lazım. Çevremde d900 vs telefonu olan yok çünkü.

Saçma oldu ama kusura bakmayın.

• Yok mu arkadaşlar yardım edebilecek biri ?
  • Merhaba,

sgh d900i'nin ekranının yanlarındaki metalik tabaka soyuluyor. Acaba bunun değişimi garanti kapsamında mıdır? Garanti kapsamında değil ise değiştirmek istersek bize ne kadara mal olur?

Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Arkadaşlar, bir ricam olacak ekranı çatlamış d900i mevcut elimde. İçindeki bilgilere pc den ulaşmam lazım fakat en son yığın bellek modunda kaldığından sanırım pc suite görmüyor. Rica etsem ayarlara girdikten sonra usb ayarları için kısayolları yazabilirsiniz

Buraya kadar problem yok. 2 tıklayıp telefon ayarlarına da girmek tamam

Ancak bu bölüme girmek için ilgili kısa yol lazım. Çevremde d900 vs telefonu olan yok çünkü.

Saçma oldu ama kusura bakmayın.

tel elımde yok fakat sanırım yanlıs hatırlamıyorsam soyle olacaktı..

menü - 9 - 2 - 8 basarsan , 1-modem , 2-depolama birimi ve 3-pitcbridge olmak üzere 3 secenek cıkar.. ekran kırık olduguna göre 9-2-8 yaptıktan sora yukarı asagı oklarını kullanıp istediğini secersin artık.. kolay gelsın

• quote:

Orijinalden alıntı: glos7777

menü - 9 - 2 - 8 basarsan , 1-modem , 2-depolama birimi ve 3-pitcbridge olmak üzere 3 secenek cıkar.. ekran kırık olduguna göre 9-2-8 yaptıktan sora yukarı asagı oklarını kullanıp istediğini secersin artık.. kolay gelsın

Zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkürler. Deneyeceğim birazdan.
  • D900i de Verisyon Yükseltme nasıl oluyor Acaba ? Şuanki Version D900iJVHF1
  • Arkadaşlar bende d900i kullanıcısıyım ve bi sorum var.Vakit ayırırsanız sevinirim...d900i'de sesli görüşme kaydı yaklaşık 7 dk civarında..Bu süreyi uzatma şansımız var mı acaba?
  • up
  • Bugün bu telefonu aldım böyle ikiye ayırdım. Parçaladım bir güzel. Sonra attım.
  • ÜSt tuşlarım gitti..Çalışmıyor..Film diye bir arızası var diyorlar..Ne kadara yapılır ?
  • Yaptırdım..30-20 tl arası değişir..20 verdim..Güzel şuan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

D900i de Verisyon Yükseltme nasıl oluyor Acaba ? Şuanki Version D900iJVHF1

D900i Konusu artık pek ilgi görmüyor sanırım.. Sonuçta telefon iyice eskidi.
  • D900i'mi aylarca sorunsuz kullandım. Ama bir ara sms gönderecekken örneğin pat hata veriyor yeniden dene diyorum birkaç kere ya da teli açıp kapıyordum anca gidiyordu sms. Şimdi artık hiçbir sms gitmiyor dışarıdan arandığında kimileyin ulaşılıyor kimileyin ulaşılamıyor. Format falan da attım. Sorun kartta olabilir mi bilemedim.
  • bir zamanların en kral teliydi..
    ince, kayar kapaklı değişik geliyordu ama artık esamesi okunmuyor..
    yine de 2. tel kullananlar için ideal..
  • slm arkadaşlar benim d900i telefonum var. hafıza kartına bilgisayardan müzik yüklediğimde telefondan açarken şarkıların bazılarını gostermiyor. açarkende ''53 karakterden fazlasını bu telefon desteklemiyor'' gibi bir yazı yazıyor. ne yapmam lazım acaba yardımcı olabilirmisiniz??
  • mp3 lerın ısımlerını kısaltırsanız sorun duzelır karekter sayısı 53 rakamdan fazla ıse gostermıyor telefon, sarkı ısımlerını yenıden adlandırdıgında gorebılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkk34 -- 15 Aralık 2010; 20:45:52 >
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.