Şimdi Ara

-D900 ve D900i-(samsungmobile FaNcLuB)-<ANA TOPİC>- (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.631
Cevap
9
Favori
655.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung D900 İ kullanıyorum. Memnunum ancak son 10 gündür PC den USB ile Şarj edilebiliyor.
    normal Şarj aleti (4-5 ayrı aletle denedim) ile şarj olmuyor. PC'den şarj oluyor sizce sorun nedir.
    teşekkürler
  • bugün itibariyle artık bnm de D900i telefonum oldu ancak forumdaki mesajların büyük çoğunu okumama rağmen yine de msn olayını çözemedim hattım avea hatta msn yazıp 5500 a msj da gönderdim sonra bi mesaj geldi yüklemek için tıklayın dedi tıkladım ama olmadı wap ayarları fln da tam sorun ne çözemedim yardımcı olabilcek arklar lütfen adım adım anlatabilirmisinz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucubé -- 21 Ocak 2010; 22:32:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feti$ist

bugün itibariyle artık bnm de D900i telefonum oldu ancak forumdaki mesajların büyük çoğunu okumama rağmen yine de msn olayını çözemedim hattım avea hatta msn yazıp 5500 a msj da gönderdim sonra bi mesaj geldi yüklemek için tıklayın dedi tıkladım ama olmadı wap ayarları fln da tam sorun ne çözemedim yardımcı olabilcek arklar lütfen adım adım anlatabilirmisinz?

Bu Konuyu İnceleyebilirsiniz :http://forum.donanimhaber.com/m_6704865/tm.htm
  • Konudan okumaya çalıştım, ancak çok uzun. D900i ile D900e arasında ne gibi bir farklılık var, bilen bir arkadaş söyleyebilir mi?
  • yazılanları okuyorum, siz nasıl telefon kullanıyorsunuz demek geliyor içimden
    Ben 2 yıl önce(yaklaşık) d900i aldım. 1 yıl kullandım değiştirdim. Sattığım benim patronumdu. O ne yaptıysa maffetti telefonu servise gitti gelmedi, temiz 2 eli alınacak paraları verip tamir ettirdi, kızağı felan değişti. Ama şuan telefonda estetik olarak hiç bir sorun yok. Parlak kısımlarında soyulma, arkasındaki plastik yuvarlak parçalarda düşme felan... ki hor kullanmanın alasını yapmış adam, ben en ufak bir sorun yokken verdim 2 ay geçmedi servis manyağı oldu telefon. Hala gayet iyi durumda. Sesi az geliyordu bazen cebimde duymuyordum, foto kalitesi zayıftı. Bunlara rağmen gayet şık telefon. Kullandığınız melodiye göre de sesi fena değil. Şuan patronun melosi beni rahatsız edecek kadar yüksek mesele

Hala alınırmı diye düşünenlere alınır diyebilirim sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: cashkorkmaz

Konudan okumaya çalıştım, ancak çok uzun. D900i ile D900e arasında ne gibi bir farklılık var, bilen bir arkadaş söyleyebilir mi?

Radyo diye biliyorum ben sadece, değişiklik oldumu bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

Orijinalden alıntı: cashkorkmaz

Konudan okumaya çalıştım, ancak çok uzun. D900i ile D900e arasında ne gibi bir farklılık var, bilen bir arkadaş söyleyebilir mi?

Radyo diye biliyorum ben sadece, değişiklik oldumu bilmem.

Cevap için teşekkürler. D900i'de de radyo var diye biliyorum ben. Menüsü falan değişmiş galiba, flash desteği gelmiş falan gibi şeyler de okudum. Bir temizini bulursam şuralarda alacağım ayrıca, başlığı burası değil, biliyorum ama aklınızda bulunsun. :)
  • mükemmel bir telefon, 3 senedir kullanıyorum d900 telefonumu ve hala çok memnunum :)

onlarca kez yere düşmesine, çarpmasına rağmen tek bir kez bile servise gitmedi. şarjı artık sadece 2 gün gidiyor. ilk aldığımda yanlış hatırlamıyorsam 4 gün civarı gidiyordu. gümüş yerleri soyulmaya çok müsait, hele kılıf falan kullanmıyorsanız kesinlikle soyulacaktır. bendede oldu tabi ara ara soyulmalar ve bu çok çirkin göründüğünden ben metal kaşıkla soyulmayan yerleri kendim soydum bence böyle daha güzel.

tema zaten yüklenmiyor, 3 sene boyunca 1 tane bile oyun yükleyemedim okadar uğraşmama rağmen yani telefon kişiselleştirmeye hiç müsait değil bana göre.

sonuç olarak karizma, şekil, ince, hafif ve sağlam bir telefon.

• kapağı değiştirilebiliyor mu ve değiştirilebiliyorsa ne kadara mal olur?
    birde format gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungur 13

kapağı değiştirilebiliyor mu ve değiştirilebiliyorsa ne kadara mal olur?
    birde format gerekiyor

Evet değiştirebiliyor. Serviste değiştirmenizi öneririm. Fiyatını bilmiyorum ama Tahmini olarak söylemek gerekirse 40-80 Tl arası olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Evet değiştirebiliyor. Serviste değiştirmenizi öneririm. Fiyatını bilmiyorum ama Tahmini olarak söylemek gerekirse 40-80 Tl arası olabilir.

peki sevisi nerelede var değişim yapabileceğimiz.
  • Samsung Servisleri / İstanbul

http://www.samsung.com/tr/support/salesserviceschannel/ServiceLocationsMain.do

İstanbul dışında oturuyorsanız yukarıdaki Şehir kısmından seçip şehirinizide bulunan servisleri görebilirsiniz.
  • yakın zamanda halen kalan bir kampanya var mı? d900i için PEMBE renk tarzında olan

bir ara 200 tl ye kadar düşmüştü.
  • 200 e bulursam bende alacağım e250 sorun veriyor
  • Geçenlerde D900e aldım D900i nin bir üst modeli işletim sistemi farklı

Mesaj sesi değiştirile biliyor
    Fotoraf ve videolar hazıza kartına kaydedilebiliyor (çektiğin anda oto)
    8 gb micro sd yi kasmadan kaldırıyor
    Simemi telefonamı kaydedilecek ayarlana biliyor
    Teması bile var! (kendin yapabiliyorsun hazır alabiliyorsun)
    Bluetooth 2.1 gerçekten çok hızlı
    Kamerayı birazdaha iyileştirmişler mesela biri güldümü otomatik çekiyor gülücük yakalama falan eklemişler.

Fakat büyük bir sorunum var sarjının uzun süre dayanması için neler yapabilirim sanki biraz çabuk bitiyor eskisi gibi 3 nokta yerine 4 nokta var baatrya göstergesinde belki ondan çabuk bitiyormuş gibi geliyor bana ama bilemiyorum e 250 dende hızlı bitiyor sanki

Not: Bataryam orjinal ve sıfır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piskopatzencefil

Geçenlerde D900e aldım D900i nin bir üst modeli işletim sistemi farklı

Kamerayı birazdaha iyileştirmişler mesela biri güldümü otomatik çekiyor gülücük yakalama falan eklemişler.

Fakat büyük bir sorunum var sarjının uzun süre dayanması için neler yapabilirim sanki biraz çabuk bitiyor eskisi gibi 3 nokta yerine 4 nokta var baatrya göstergesinde belki ondan çabuk bitiyormuş gibi geliyor bana ama bilemiyorum e 250 dende hızlı bitiyor sanki

Eğer mp3 dinlemez sadece arama ve mesajlaşma için kullanırsanız, Ayarlardan da Ekran ışığını düşürürseniz 1 gün daha kazanırsınız.

Ayarlar / Ekran ayarları / Parlaklık.

• quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

quote:

Orijinalden alıntı: Piskopatzencefil

Geçenlerde D900e aldım D900i nin bir üst modeli işletim sistemi farklı

Eğer mp3 dinlemez sadece arama ve mesajlaşma için kullanırsanız, Ayarlardan da Ekran ışığını düşürürseniz 1 gün daha kazanırsınız.

Ayarlar / Ekran ayarları / Parlaklık.

Tşkler denicem

• Faruk bey merhaba ;

Size daha önce pm' dende mesaj atmıştım. Sorunum "D900" telefonumun pc ye bağlandığında şarz olmasına rağmen pc suite' ye bağlanamaması idi. Bu sorunu farklı bir arkadaşta dile getirmiş onuda benim gibi java oyun yükleme sayfanıza yönlendirmişsiniz. Buradaki yazıları, soruları, yorumları ezberledim ancak kendi sorunumu çözebilmek adına gördüklerim şu kodlardır; *#52828378#, *#528828378#, *#528283978# fakat hiçbirisi olmuyor. Gerçekten "D900" modelinde OTA TYPE menüsüne girme kodunu biliyorsanız yazabilirmisiniz. Bu arada ikinci sayfada arkadaşın birisi "D900i" modelinde de bu kodun işe yaramadığını yazmış fakat pm' dede yazdığım gibi bende "D900" ve "D900i" model telefonların her ikisi de mevcut "D900i" modelinde yukarıda yazılı kodlar işe yarıyor. Ancak "D900" modelinde işe yaramıyor. Bir sayfa öncesi başka bir arkadaşta bu kodların "D900" modelinde işe yaramadığını yazmış. İkinci sayfadaki arkadaşa bunu araştıracağınızı yazmışsınız, bir önceki sayfadaki arkadaşa ise cevap vermemişsiniz. Bunları sayfaları okuduğumun bir kanıtı olsun diye yazdım, sizi eleştirme adına yapılmış bir şey değildir. Bu arada pm' e cevap olarak başka bilgisayarda deneyin demişsiniz. Bunuda yaptım ama sonuç değişmedi. Dediğim gibi "Samsung D900" modelinde telefonu bilgisayara bağladığımız zaman şarz olmasına rağmen, Samsung Pc Suite programında cihazın görünememe sorununu telefon üzerinden gidericek kodu (OTA TYPE menüsünü açan) biliyorsanız yazabilirmisiniz.

• D900i Teknosa'da 249 TL ve bu fiyata alınabilecek en iyi telefon gibi duruyor.
  • D900 için ingilizce sözlük atılabilir mi ?
    Yardım lazım..
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.