Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
511.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen gün beni aradılar PVR cihaz ile değiştirelim cihazınızı 24 ay taahhütname ile alın şuanda 30 tl ödüyorsunuz ödemeniz 41 tl olacak ve paketiniz 24 ay daha devam edecek dediler.. benimde Hd maxi paketim haziran ayında bitiyordu bende onayladım fakat adamlar PVR cihazı montajı için arayacaklarını söylediler fakat 3-4 gün geçmesine rağmen hala aramadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

geçen gün beni aradılar PVR cihaz ile değiştirelim cihazınızı 24 ay taahhütname ile alın şuanda 30 tl ödüyorsunuz ödemeniz 41 tl olacak ve paketiniz 24 ay daha devam edecek dediler.. benimde Hd maxi paketim haziran ayında bitiyordu bende onayladım fakat adamlar PVR cihazı montajı için arayacaklarını söylediler fakat 3-4 gün geçmesine rağmen hala aramadılar

bence pahalı teklif yapmışlar.
  • ya siz bedavaya seyrediyorsunuz.. ben bütün kanallara 40 lira veriyorum aylık. eylülde 2 senelik taahüttüm bitecek. ciddi kavga edeceğim demekki o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

ya siz bedavaya seyrediyorsunuz.. ben bütün kanallara 40 lira veriyorum aylık. eylülde 2 senelik taahüttüm bitecek. ciddi kavga edeceğim demekki o zaman.

19.99 tl den fazla verme ben ful erotik haric 16.99 veriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

yazık neyse bi gelsin o gün de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

geçen gün beni aradılar PVR cihaz ile değiştirelim cihazınızı 24 ay taahhütname ile alın şuanda 30 tl ödüyorsunuz ödemeniz 41 tl olacak ve paketiniz 24 ay daha devam edecek dediler.. benimde Hd maxi paketim haziran ayında bitiyordu bende onayladım fakat adamlar PVR cihazı montajı için arayacaklarını söylediler fakat 3-4 gün geçmesine rağmen hala aramadılar

Aynı şekilde beni de aradılar. Benim de taahhütüm Nisan ayında bitiyor. Maxi + Sinema paketini kullanıyorum. Bana yapılan teklif de 52 TL idi.
    Ancak araştırdığımda öğrendim ki taahhütüm bittikten sonra aynı paketi 37 TL den kullanabilirmişim.
    Yani siz şu anda taahhütlü müşteri olduğunuz için sözde değiştirme kampanyası diyerek aylık 15 TL fazla bir ücret teklif ediyorlar.(Sinemaxi paketi için konuşuyorum.)
    Tavsiyem eğer aceleniz yoksa mayısa kadar bekleyip taahhütünüz bittikten sonra tekrar teklif isteyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

ya siz bedavaya seyrediyorsunuz.. ben bütün kanallara 40 lira veriyorum aylık. eylülde 2 senelik taahüttüm bitecek. ciddi kavga edeceğim demekki o zaman.

Onur hocam ben o fiyata iki full paket alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda1

evet.. fiyatlar şaka gibi.. eylül gelsin, görüşeceğiz .. gerçi ben kutuyu değiştirmiştim, acaba ondan mı fiyat arttı? kutu değişimine para vermedim.
  • Ondandır hocam. Benim arkadaşta kutu değiştirdi oda fazla ödüyor ama ne kadar onu bilmiyorum.
  • belki de.. eylülde yine değiştireceğim kutuyu, demek ki bana yine söyletecekler kötüyü..

2 senede bir level atlıyorum receiverda..
  • Arkadaşlar bende de fantezi kanalları hariç diğer tüm kanallar açık eski makinamı verdim yeni makinamda 41,99 TL ödüyorum şu an size şunu söyleyeyim D-Smarttaki HD kanallar Digitürkteki kanallardan çok çok daha kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A4

Arkadaşlar bende de fantezi kanalları hariç diğer tüm kanallar açık eski makinamı verdim yeni makinamda 41,99 TL ödüyorum şu an size şunu söyleyeyim D-Smarttaki HD kanallar Digitürkteki kanallardan çok çok daha kaliteli

hayırlı olsun
  • tam 1 sene önce 1 yıl taahhütlü smile adsl+ dsmart giriş hd için 39 liraya kampanyadan faydalandım. 1 sene doluyor arayan soran yok diye ben arayım dedim, durum ne olacak sorayım,
    aramasam bile aynı şekilde devam edebilirmişim, 4 gb+hd giriş paket : 39 tl
    dsmart paket yükseltsem dedim, eğlence sizin kampanyanızda yok, maxi alabilirsiniz dedi 4 gb smile net + hd maxi maket : 48,99 lira dedi, bende düşüneyim dedim.
    4 gb interneti 29 lira dersek, 20 liraya maxi paket geliyor. maxi paket fiyatı nasıl sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

tam 1 sene önce 1 yıl taahhütlü smile adsl+ dsmart giriş hd için 39 liraya kampanyadan faydalandım. 1 sene doluyor arayan soran yok diye ben arayım dedim, durum ne olacak sorayım,
    aramasam bile aynı şekilde devam edebilirmişim, 4 gb+hd giriş paket : 39 tl
    dsmart paket yükseltsem dedim, eğlence sizin kampanyanızda yok, maxi alabilirsiniz dedi 4 gb smile net + hd maxi maket : 48,99 lira dedi, bende düşüneyim dedim.
    4 gb interneti 29 lira dersek, 20 liraya maxi paket geliyor. maxi paket fiyatı nasıl sizce?

pek fena sayılmaz daha ucuz kulananlarda var.
  • Arkadaşlar 2007 aktivasyonlu üyeyim Şimdiye kadar hiç Full üyelik almadım ama erotik dışındakileri almaya özen gösterdim. Şimdiye kadar hep peşin alıp k.kartına 12 taksit yaptırırdım.

Şubatın 12'de paketim biteceği için aradılar. Paketim Eğlence + SinemaTV kanallarıymış.

Sd cihazımla devam edersem 19 tlye aynı paketi Eğlence + SinemaTV
    Hd istersem cihaz değişimi + 40 Tl aktivasyon + Maxi Hdye 25 tl para istediler sizce nasıl?

Ben bu cihadaki hakkımı kaybetmektense LİGTV+HD 60 vermeyi tetrcih ederim. Zaten sd ligtv kullanıyorum 33,5 Üstüne Hd kanallar 26,5 tlye geliyor ki hemen hemen aynı fiyat.

Acaba Hd'de Digitürk mü iyidir yoksa Dsmart mı?

Edit: Formu biraz daha inceleyince bana gelen teklifin yüksek olduğunu anladım. İlk hedefim 16.90'a ertotik yayın hariç Full Hd almaya çalışmak. Sanırım Lig Tvyi SD izleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmysterious -- 1 Şubat 2012; 21:56:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmysterious

Arkadaşlar 2007 aktivasyonlu üyeyim Şimdiye kadar hiç Full üyelik almadım ama erotik dışındakileri almaya özen gösterdim. Şimdiye kadar hep peşin alıp k.kartına 12 taksit yaptırırdım.

Şubatın 12'de paketim biteceği için aradılar. Paketim Eğlence + SinemaTV kanallarıymış.

Sd cihazımla devam edersem 19 tlye aynı paketi Eğlence + SinemaTV
    Hd istersem cihaz değişimi + 40 Tl aktivasyon + Maxi Hdye 25 tl para istediler sizce nasıl?

Ben bu cihadaki hakkımı kaybetmektense LİGTV+HD 60 vermeyi tetrcih ederim. Zaten sd ligtv kullanıyorum 33,5 Üstüne Hd kanallar 26,5 tlye geliyor ki hemen hemen aynı fiyat.

Acaba Hd'de Digitürk mü iyidir yoksa Dsmart mı?

Edit: Formu biraz daha inceleyince bana gelen teklifin yüksek olduğunu anladım. İlk hedefim 16.90'a ertotik yayın hariç Full Hd almaya çalışmak. Sanırım Lig Tvyi SD izleyeceğim

1699 olmasa 19.99 da alabilirsen çok iyi rakam olur
  • Valla şansımı deneyeceğim bakalım. Twitter'dan da yazdım orayıda takip ediyorlarmış.
    Valla 20 tlden fazla vermem Ve full (erotik hariç verselerde istemem) hd istiyorum. En kötü Maxi Hd 19.90 olacak isteğim bir kaç kez reddedeceğim bakalım onlarmı yaman beny mi yaman olacak?
  • quote:

Valla şansımı deneyeceğim bakalım. Twitter'dan da yazdım orayıda takip ediyorlarmış.
    Valla 20 tlden fazla vermem Ve full (erotik hariç verselerde istemem) hd istiyorum. En kötü Maxi Hd 19.90 olacak isteğim bir kaç kez reddedeceğim bakalım onlarmı yaman beny mi yaman olacak?

bencede 20 den fazla verme.
  • quote:

Hocam senin bilgin vardır diye rahatsız ediyorum hakkını helal et. Kafama takılan bir soru oluştu. Şimdi ben sd cihazı Hd cihazla değiştirince bu ücretsiz kanalllardan vazgeçmiş mi oluyorum acaba? Net olarak hangi kanallar olduğundan emin değilim ama benim bildiğim bunlar eksik veya fazla varsa düzeltilebilir

1) DISCOVERY CHANNEL
    2) DİSCOVERY TRAVEL LEAWİNG
    3) DİSCOVERY WORLD
    4) DİSCOVERY SCİENCE
    5) ANIMAL PLANET
    6) DAVİNCİ LEARNING
    7) FX
    8) MOVİE SMART
    9) EURO SPORT
    10) LULİ TV
    11) KIDSCO
    12) SMART COCUK
    13) DİZİ SMART
  • quote:

quote:

Hocam senin bilgin vardır diye rahatsız ediyorum hakkını helal et. Kafama takılan bir soru oluştu. Şimdi ben sd cihazı Hd cihazla değiştirince bu ücretsiz kanalllardan vazgeçmiş mi oluyorum acaba? Net olarak hangi kanallar olduğundan emin değilim ama benim bildiğim bunlar eksik veya fazla varsa düzeltilebilir

1) DISCOVERY CHANNEL
    2) DİSCOVERY TRAVEL LEAWİNG
    3) DİSCOVERY WORLD
    4) DİSCOVERY SCİENCE
    5) ANIMAL PLANET
    6) DAVİNCİ LEARNING
    7) FX
    8) MOVİE SMART
    9) EURO SPORT
    10) LULİ TV
    11) KIDSCO
    12) SMART COCUK
    13) DİZİ SMART

hayır hakın kalıyor sadece hd pvr çihazda haklarından vazgeçiyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.