Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (347. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zafer94

Bende 16Mbps ADSL + Tüm Kanallar açık teklif aldım.

53 Tl'ye 51de olabilir.

Hoşgeldin paketi adı altında tüm kanalları açık + 16mbps internet ile kullanıyorum. Bilginize
    Bana bugün konştum yalın internetli olarak 89 TL teklif ettiler kabul etmedim. abone numaranız olsa söyleyecektim örnek olarak.
  • 12 ay taahhüt 16mb internet bütün kanallar açık mega paket 8 tl olan ek paketler de dahil 77 tl den anlaştım. 63 tl ödüyordum 1 yıl önce dizi film paketi idi, başka yere taşısak interneti 70 tl tv de eklesek yine aynı hesap. O yüzden kabul ettim 73 tl’den de veriyorlardı ama 24 ay taahhüt istiyorlardı. Ben de kabul etmedim 12 ay taahhüt yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 25 Mayıs 2019; 19:31:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zafer94 kullanıcısına yanıt
    Sayın üye bunda bir yanlışlık olmasın geçen sene çok zorlayarak tüm kanallar açık+16 mb internet :59 tl teklif almıştım,şu an en düşük 16 mb sınırsız 65 tl civarı rakip firmalarda,banada 24mb+tüm kanallar açık:77 tl teklif geldi,belki sizin teklifiniz kotalıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrelll

arkadaşlar bunların tüm kanalları açık dediği belgesel sever bilmem ne sever kanallarında ki kanallarda içinde mi yoksa dandik filmlerin falan olduğu olmasa da olur kanallar mı
    belgesel+dizi+sinema+spor hepsi dahil....
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle35

belgesel+dizi+sinema+spor hepsi dahil....

Alıntıları Göster
    ek paketler dahil mi
  • Merhabalar. incehesap 150 TL lik indirim kodunu kullanmayacak olan varsa pm atabilir mi rica etsem? Acil lazım da.. dsmart ayrıcalıklar sayfasından ücretsiz alabiliyor aboneler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mega paketi iki yıldır 9.85 e kullanıyorum. Bu yıl yine aynı rakamı teklif ederlerse devam edeceğim. Yoksa kapattıracağım.

• Herkese Merhaba,

12 aylık peşin aldığım, faturasız dsmart modüllü üyeliğim bu ay başında sona erdi. Modül bana ait. 10 gün geçti, ne arayan var ne de soran. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman fahiş fiyatlar çekiyorlar üyelik için. İptal birimine aktarın diyorum, aktif bir üyeliğin sistemde görünmediğini söylüyorlar. İzle yazıp 2850'ye SMS attım, oradan da dönen olmadı.

Uygun bir teklif alabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim? Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
  • icoud kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Uyguna teklif almanız için faks çekmeniz lazım.

• Ayın 12sinde taahhüt bitti. İptal birimine bağlandım. 8 mbt bütün kanallar açık 82 lira fiyat verdiler. Kabul etmedim. Bu ayın faturası zaten kesildi 24 25ine kadar düşünün karar verin dediler. Şimdi ben yüksek ücretten faturalandırılmıyor muyum?

• duncan_fb kullanıcısına yanıt
    12 sine kadar kapattırman lazımdı boşu boşuna fatura ödicen şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modül üyeliğim var, mega paket. Bitmek üzere. Arayan soran yok. Uygun fiyatı nasıl yakalayabilirim? Ne teklif edebilirler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

İptal talebi vererek teklif alabilirsiniz. Faks çekmeniz lazım.

Tüm kanalları dahil 20 TL civarında teklif mevcut.

• Merhaba Arkadaşlar,

5 Yıldır Dsmart kullanıcıyım, Bu sene ağustos ayında bitecek sözleşmemiz ve yeni teklif aşağıdaki gibidir sizce nasıl ?

HD Plus Kayıt cihazlı kutu
    Mega Paket
    Belgesel ve Eğlence paketi

45 TL

Teşekkürler
  • lordjaguarlj L kullanıcısına yanıt
    Pahalı,

İptal talebi vererek 20 TL civarında bu dedikleriniz mevcut teklif alabilirsiniz.

• Bugün 12 aylık taahhüt verdim. 24 mb internet + mega paket ve ek paketlerde dahil 82 tl. ilk 2 ay 64 tl. ortalama 79 tl fena değil bence.
    Sizde iptal faxı vererek uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilgilerinize.
  • Merhaba
    İki yıllık hoşgeldin+belgesel sever 23.85tl olan tahhüdüm 23 haziranda doluyor. Yenilemek için aradılar. Kapatın dedim. Daha sonra bir daha aradılar. 1yıl boyunca tüm kanallar açık 27tl dediler bende kabul etmiş bulundum. Bu pazarlık işlerini bilmiyordum. Şimdi bayiden iptal dilekçesi versem daha iyi teklif gelirmi sizce.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim.

Şimdi de verdikleri faks numarasına ulaşılamıyor... 0212 478 03 33 ve 0212 478 03 02 ikisi de iptal!
  • slh3772 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Aşağı yukarı aynı gelir bence herşey açıksa fena değil.

• icoud kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Bazen olabilir tekrar başka yerden deneyin.

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.