Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dfix kullanıyorum önümüzdeki ay taahhüt bitiyor acaba alabileceğim en iyi teklif ne olur, dfix fiyatları diger modüllü uyelik fiyatlarindan farkli mıdır?

şuan zaten fox kanallarını sinyal problemi nedeniyle izleyemiyorum eğer uygun bir fiyat olmazsa kapattirmayi düşünüyorum

teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema+dizi+spor paketi ve 50 GB akk üyeliğim için 58 tl ödüyorum. Üyeliğimin bitmesine 4 ay olmasına rağmen arayıp zamlardan etkilenmeden üyeliğinizi yenileyelim dediler ve 64 tl önediler. 2 hafta önce 5 tl ye tivibu üyeliği aldım. O günden beri d-smarta bir kez bile bakmadım. Sinema kanalları çöp, belgesel kanallarını da paralı yaptılar zaten. Tek kötü yanı tivibunun görüntü kalitesinin d-smarttan kötü olması. Eğer d-smart size uygun bir teklif yapmazsa, 5 liraya full tivibu üyeliği varken d-smartla uğraşmayın hiç.
  • Dostlar 28 Temmuzda benim de aboneliğim bitiyor.
    Altı senelik üyeyim ve şu an belgesel ve go dahil tüm kanallar açık izliyorum.
    Aradılar ve 22 tl dediler olmaz pahalı dedim.
    Daha sonra aradılar 18 tl dediler aynı fiyat düşünüyorum dedim ki 15 verebilirdim.
    Ta ki dün kayınçomun fatura kayıtlarını görünceye kadar.
    Adamın bu üçüncü yılı ve (Kutulu Kullanıyor) en son 17 tl denmişti. gelen faturalarına baktım birkaç ay 17 tl gelmiş, Birkaç ay 15 tl gelmiş ve son üç aydır da 12 tl fatura geliyor.
    İlla ki gene arayacaklar on lira maksimum oniki lira diyeceğim. Olmadı mı çokta fifi diyeceğim.
    İzlediğimiz kanal sadece çocuk kanalları lakin tv alışkanlıklarımız değişmesin di kanal sıralaması uydu ayarlama falan olmasın dı.
    Bilgi veriyorum siz de aman ha fazla vereyim demeyin Yazıktır.
    Saygılar.
  • 3 yıllık üyeyim, bu ay sonu taahhüt bitiyor. İptal faksı gönderdim bakalım dönüş bekliyorum 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D Smart'ın ilk abonelerindenim. 10 yıldır kullanıyorum. En son paketim sinema+dizi+çocuk+belgesel+spor kanallarına 20 tl ödüyordum. Taahhüdüm bitmesine yakın aradılar mega paketi 25 tl ye teklif ettiler kabul etmedim. Taahhüdüm bitene kadar neredeyse hergün aradılar ama fiyatta sabit kaldılar. Kesinlikle indirim yapmadılar.

Taahhüdüm bitti. Ne arayan var ne soran. Yıllık peşin ödemeyle mega paketi 10 tl ye alanlar olmuş. Ben 10 yıllık üyeyim bana 25 tl den 1 tl indirim yapmadılar. Bu saatten sonra verseler de kabul etmem. Zaten kanalların büyük çoğunluğunu izlemiyoruz. İptal etmek için aradım, sistemde arıza var yarın arayın dediler. Bu da yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatangaa -- 20 Haziran 2017; 14:49:14 >
  • ea85 E kullanıcısına yanıt
    12 ay mega paket 6 ay eğlence belgesel dahil 19 tl ye anlaştım. Daha düşük fiyata inemem dedi 20 dakika konuştum sonra uğraşamadım kabul ettim.

• Merhaba arkadaşlar. D Smart taahhüdüm bitti yeni taahhüt yapmadım. Simdi şöyle birşey düşünüyorum;

Tv + internet paketi alıp tv yi kendim kullanıp, interneti yan binadan baska bir daireye bağlayabilir miyiz var mi acaba boyle birşey?

Mevcut ttnet aboneliğim var, yan binada oturan ablam eve internet bağlatmak istiyor ve bende ayni zamanda d smart üyeliğimi uzatmak istiyorum. Hal böyleyken hem daha uygun olacağı icin tv+internet paketi alıp ayrı binalarda kullanabilmemiz mümkün müdür, var midir bunun bir yolu?

• Daha 1 aylik uyeyim. Kapaticam diye aradim makarasina fazla indirim beklemiyordum mega paket 20 yaptilar 6 ayda ek paketler hediye

• ibrahim2399 kullanıcısına yanıt
    Güzel taktik yeni üye olmak isteyenler yararlanabilir bundan 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıllık taahhütümün 1.yılı doldu anlaşma gereği Aile plus paketine düştüm.

M.h arayıp ödediğim 17 tl ye 2 yıl boyunca tüm kanalların açık olduğu paketlerden faydalandırılan aboneler olduğunu belirterek ful pakete geçiş talep ettim.

Ful değil ama mega paket verelim dediler kabul ettim.

Bugün tekrar arayıp aboneliğimi iptal edecğimi kararlı bir şekilde ifade ettim.

Israrla aptal etmemem için farklı alternatifler sundular,bende ful paket tanımlamaları halinde aboneliği devam ettireceğimi söyledim.

3 ay hediye ettiler...

• 7 yıllık aboneyim 20 TL ye mega +6 ay ek paketleri hediye ettiler kabul etmedim. 10 TL ye full paket alanlar varken kabul de etmem cihaz mülkiyeti de bana ait.

Fillbox alır rahatima bakarım sırf bu ikilik yüzünden gıcık oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: seljuks42

2 yıllık taahhütümün 1.yılı doldu anlaşma gereği Aile plus paketine düştüm.

M.h arayıp ödediğim 17 tl ye 2 yıl boyunca tüm kanalların açık olduğu paketlerden faydalandırılan aboneler olduğunu belirterek ful pakete geçiş talep ettim.

Ful değil ama mega paket verelim dediler kabul ettim.

Bugün tekrar arayıp aboneliğimi iptal edecğimi kararlı bir şekilde ifade ettim.

Israrla aptal etmemem için farklı alternatifler sundular,bende ful paket tanımlamaları halinde aboneliği devam ettireceğimi söyledim.

3 ay hediye ettiler...

aynı duruma ben düştüm yalnız ben 1 yıl taahut vermiştim arayıp duruyolar 28 haziranda bitiyyor sözleşmeniz 24 ay taahut verin 12 ay mega hediye diye kesinlikle kabul etmiyorum dedim tekrar ya megapakete yukseltirsiniz 15 liradan yukarı vermem dedim yada bay bay dedim 28 haziranda faxı cekeriz sıkıntı yok iş yerinde tivibu var gayet güzel tek eksiği epl ligi
  • 8 temmuzda bitecek HD kutulu aboneliğimi geçen yıl 10 TL ye mega paket olarak 1 yıl taahhut yapmışlardı. Aradım sordum bu yıl yenileme fiyatı ne kadar diye aynı şartlarda 19 TL dediler. Bende eğer bu şekilde olursa devam etmicem fakat aynı şartlarda olursa hemen uzatabilirim dedim. Biraz bekleticem sizi dedi ve sonrasında yine 10 TL olarak 1 yıl taahhutümü uzattılar.
  • GT 6 kullanıcısına yanıt
    Az önce mh ile görüştüm. 20 dk görüştük, en son modülllü 10 tl teklif etti, kabul ettim. İşlemleri yaparken kısa bir süre bekletti daha sonra 'size o fiyatı verdim, benim hatam ama modül olarak sistem o fiyata kabul etmiyor. Minimum 15 tl çıkartıyor. Modül değilde kutu isterseniz bu fiyata alabilirim.' dedi. Bende kabul etmeyip iptal edeceğimi söyledim.

Bence modül/kutu fiyatları aynı degil.

• Arkadaşlar bugün taahhüt bitti birazdan iptal fax çekeceğiz, ne yazmam gerekiyor?

• Tüm kanallar açık 17 TL ödediğim 1 yıllık modüllü taahhüdüm ay sonunda bitiyordu. 3 ay önceden başladılar aramaya. Önce 27 dediler, kabul etmedim. Sonra sırasıyla 24/23/19'a kadar düştüler. En son aradıklarında yani 3 gün önce 13 TL'ye 1 yıl taahhüt yapalım dediler. "10 liradan 1 kuruş fazla vermem" dedim. "Yeni kanal gelmediği gibi habire kanal eksiliyor. Yeni dönemde daha kaç kanal gidecek" meçhul dedim. 10 lira olmaz dediler. İyi kapatın dedim. Kapattırdım. Adım gibi eminim yine arayacaklar. Yani demem o ki; verilen teklifi kabul etmeyin arkadaşlar. Bana 27'den teklife başladılar 13'e kadar düştüler.

Ayrıca kapatmak için faksla filan uğraşmayın. BTK'ya girip şikayet edin. Anında dönüş yapıyorlar. Abone yaparken ses kaydını esas alıyorlar ama abonelik kapatmak için telefonla olmuyor; faks çekin filan diye işi yokuşa sürüyorlar. Kesinlikle yasal değil. Telefonla onay verilen aboneliklerde kapatma işlemi yine telefonla yapılabiliyor. Bu sadece D-Smart için geçerli değil, tüm uydu ve net platform abonelikleri için de aynı şey geçerli. Tek yapmanız gereken BTK'ya girip firmayı "aboneliğimi telefonla iptal etmiyorlar" şeklinde bir şikayet kaydı oluşturmak. Üyelik numaranızı da yazmayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALCOLMX© -- 22 Haziran 2017; 13:36:28 >
  • Merhabalar cihaz olarak 10 tl Ye kullanan biri referans numarası verebilir mi yardıma ihtiyacım var bana mesaj olarak atın referans numarası

• Arkadaşlar dsmart ın pace cihazları nasıl kanal geçişi menüsü kaydetme özelliği kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum hali hazırda aile hd üyelik üzerine 1 yıl mega ve ek paketler hediye 15 tl ödüyorum pace cihaz için 12 tl daha istiyorlar değermi sizce şu an mevcut dsmart ın kendi hd uydu alıcısını kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

7 yıllık aboneyim 20 TL ye mega +6 ay ek paketleri hediye ettiler kabul etmedim. 10 TL ye full paket alanlar varken kabul de etmem cihaz mülkiyeti de bana ait.

Fillbox alır rahatima bakarım sırf bu ikilik yüzünden gıcık oldum.

Hocam bende iki yıllık pesin ödeme ile almıştım. Pace marka Cihaz mülkiyeti bana ait. İptal dilekçesi verdim. Bütün kanallar kapandı hiçbir kanal çalışmıyor. Müşteri hizmetlerini aradım cihaz mülkiyeti bizim diyor. Daha önce aylık aboneliğe geçmeden ulusal kanalları izliyordum. Şimdi hepsi kapandı. Ne yapmalıyım bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanGD -- 28 Haziran 2017; 1:30:5 >
  • en iyi görüntü kalitesi olsun diye 4k kanal izlemek için dsmart 4k destekleyen d fix modül kart ilemi 4k kanal daha kalitesi verim alınır yoksa hd kablo veya tv nin kendi uydu alıcısında bulunan tv ye takılan anten kablosu ilemi.
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.