Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yine bütün paketler dahil 10tl ye anlaşma yaptık.
    Çetrefilli süreç. Taahhüt süresi bitince 4-5 gün kanallar kapalı bile kaldı ama değdi.
    İşin anahtarı: iptal faksı ve kararlılık.
  • GT 6 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadardır üyesiniz ve modül mü?
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    8 yıllık üyeyim. Modülsüz. Decoderli.
    Şunuda belirtmek isterim indirim anlaşmalarında modüllüymüş decoderliymiş hiç fark etmiyor. Hiç bir önemi yok. Direkt üye numarasından işlem yapıyorlar. Sormuyorlar bile. Modüllüye şöyle böyle indirimler yapıyoruz derlerse yemeyin.
    Ben yaklaşık 1 yıl önceki deneyimimi buraya birebir yazdım. Neler yapmışım,konuşmuşum hepsi orda.
  • Öyle saçma bir sistemleri var ki... İnternet sayfalarından abonelik sürecini uzatmak istiyorsun diyelim, örneğin taahhüt bitimine 2 ay kala. Yeni taahhütün eskisi bitince değil de işlemi yaptığın tarihte başlıyor.
    Ayrıca bir ay içinde önce 28TL sonra 29TL önerdiler. Ne oldu da 1 TL artırdılar bilmiyorum ama sağolsunlar 1 TL için aboneliğimi iptal ettim. Sayelerinde Filbox ile tanıştım hem de 2 tane aldım, teşekkürler ve by bye Dsmart.
  • Merhabalar.
    Yaklaşık 15 gün önce D-smart taahhüt süresi doldu. Modüllü aile paketi+mega paket 12 ay hediyeli 15 TL/ay kullanıyordum.
    Bitmeden önce arayıp 29 TL teklif ettiler. Kabul etmedim haliyle.
    süre bitiminde yayın kesildi. Arayan soran olmadı. SMS attım arasınlar diye. Yine dönen olmadı. Müşteri hizmetlerini ben aradım. Sırayla dönüş yapılıyor dediler. Yine 29 TL/ay teklif ettiler müşteri hizmetlerinden, kabul etmeyip 2850'den aramaları talebimi yineledim.
    Ne arayan ne de soran var ??
    Bu durumda olan başka kimse var mı merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icoud

Merhabalar.
    Yaklaşık 15 gün önce D-smart taahhüt süresi doldu. Modüllü aile paketi+mega paket 12 ay hediyeli 15 TL/ay kullanıyordum.
    Bitmeden önce arayıp 29 TL teklif ettiler. Kabul etmedim haliyle.
    süre bitiminde yayın kesildi. Arayan soran olmadı. SMS attım arasınlar diye. Yine dönen olmadı. Müşteri hizmetlerini ben aradım. Sırayla dönüş yapılıyor dediler. Yine 29 TL/ay teklif ettiler müşteri hizmetlerinden, kabul etmeyip 2850'den aramaları talebimi yineledim.
    Ne arayan ne de soran var ??
    Bu durumda olan başka kimse var mı merak ettim.

Vallahi bizim forumu okuduklarından şüpheleniyorum :))
    Öğle arasında müşteri hizmetlerinden aradılar.

Tüm kanallar açık olacak şekilde (eğlence sever+belgesever dahil) 12 aylık 180 TL 3 taksit ile yapılan teklifi kabul ettim. Ayda 15 TL'ye geliyor.

Mega paket olarak tanımlamadılar. Başlangıç paketinin yanına diğer tümünü 12 ay boyunca hediye olarak tanımladılar.

Paketin bu şekilde tanımlanması ile mega paketin tanımlanması açısından benim için bir fark doğuyor mu diye sordum. Ucuz olması için böyle yapmamız gerekiyor, sizin bir kaybınız olmuyor dediler.

24 ay olsun dedim ama kampanya 12 ay çıkıyor dediler. Seneye Allah kerim...
  • icoud kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine aradılar yine yüksek fiyat sundular, kullandığım paket dizi-sinema paketi 16 mb internet 67 TL ödüyorum. Mega paket 12 ay hediye 75 TL teklif ettiler kabul etmedim. Ttnet aradılar tivibu sinema-dizi paketi 16 mb internet 74 TL teklif ettiler.

• Siz arayın ve iptal birimine bağlanın önceside size yüksek fiyat verirler kabul etmeyip iptal biriminde bir yere aktarıyorlar en son ona dersiniz fiyat yüksek diye o zaman indirim yaparlar. 61 Tl -65 Tl arası(16 mbit +100 akn+dsmart mega paket) yalın internet için daha iyi fiyat duymadım.

Ev telefonu varsa 10 TL daha ucuza alabilirsin.

• ben kazıklanıyorum o zaman 8 mbit 50 gb akn li + film-dizi paketi her ay 82 tl ödüyorum bu uygun fiyat diyolar şerefsizler bide 30 haziran taahhüt bitiyor kapattırcam d smart soyguncu fiyatta indirmiyorlar hiç kapattırcam zaten hiçbişey yok d smartta
  • 10 yıllık abonesiydim. Sinema-Dizi paketini 30 TL den izliyordum. Son gelen faturada taahhütüm bittiği için 40 TL ye çıkacağını yazmış hasbam.

Tivibu da aynı kanallar (hatta fazlası var) 2 adet telekom hattımızı referans gösterirsek maliyeti 9 TL. Ama işte gittisi geldisi yeni kanal sıralamasına alışması 1-2 hafta sıkıntılı.

Herneyse aradım dsmart ı "taahhütüm bitti iptal edin" dedim. Önce 25TL sonra 20TL en son 18TL ye kadar düştüler + 6 ay mega paket. Yetişkin hariç tüm kanalları 1 yıl açarsanız 20 TL kabul ederim dedim ama olmadı. Sonuçta Tivibu ile aynı hizmeti sırf alışma derdi olmasın diye 2 katından daha fazla fiyata kabul ettiğim halde razı gelmediler. Bende faks çektim 3 günde anca iptal ettiler.

Ha birde yanlış bilgi vererek Tivibu dan vazgeçirmeye çalışması da ayrı bir ayıp.
    Bir kaç ay sonra kanalları iptal ederler dedi. Sizin de devlet garantiniz yok siz de yapabilirsiniz aynısını dedim.
    Telefon hattınızın fiyatını arttırlar dedi. Ucuz pakete geçerim zaten verilen konuşma süresinin, internetin yarısını bile kullanmıyorum dedim.
    Tivibu sadece telekom hattı referansıyla 9TL yapmıyor ev internetini de zorunlu tutuyor dedi. Yok öyle bir şey sözleşmeyi okudum dedim artık daha fazla kıvıramadı.

Aramasam her ay 40 TL giydirip enayi yerine koyacaklardı. Arayınca da yalan yanlış bilgiler ile kandırmaya çalışıyorlar. Hakikaten çok ayıp.
  • Bende iptal birimine bağlandıktan sonra ,önce nedenini sordular hemen ardından aynı fiyata devam ettirelim sizi dediler, zorlasam daha düşerlerdi sanırım ama uğraşmadım hatta seneye uğraşmamak için 24 ay 24 tl sinema+dizi+spor paketi ilk yıl mega paket ve go hediye imiş çok kullanacağım yok gerçi.Bu arada ttnet 24 mbit akn 75 gb fiber 61 tl 24 ay bilgi olsun .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jlpn

10 yıllık abonesiydim. Sinema-Dizi paketini 30 TL den izliyordum. Son gelen faturada taahhütüm bittiği için 40 TL ye çıkacağını yazmış hasbam.

Tivibu da aynı kanallar (hatta fazlası var) 2 adet telekom hattımızı referans gösterirsek maliyeti 9 TL. Ama işte gittisi geldisi yeni kanal sıralamasına alışması 1-2 hafta sıkıntılı.

Herneyse aradım dsmart ı "taahhütüm bitti iptal edin" dedim. Önce 25TL sonra 20TL en son 18TL ye kadar düştüler + 6 ay mega paket. Yetişkin hariç tüm kanalları 1 yıl açarsanız 20 TL kabul ederim dedim ama olmadı. Sonuçta Tivibu ile aynı hizmeti sırf alışma derdi olmasın diye 2 katından daha fazla fiyata kabul ettiğim halde razı gelmediler. Bende faks çektim 3 günde anca iptal ettiler.

Ha birde yanlış bilgi vererek Tivibu dan vazgeçirmeye çalışması da ayrı bir ayıp.
    Bir kaç ay sonra kanalları iptal ederler dedi. Sizin de devlet garantiniz yok siz de yapabilirsiniz aynısını dedim.
    Telefon hattınızın fiyatını arttırlar dedi. Ucuz pakete geçerim zaten verilen konuşma süresinin, internetin yarısını bile kullanmıyorum dedim.
    Tivibu sadece telekom hattı referansıyla 9TL yapmıyor ev internetini de zorunlu tutuyor dedi. Yok öyle bir şey sözleşmeyi okudum dedim artık daha fazla kıvıramadı.

Aramasam her ay 40 TL giydirip enayi yerine koyacaklardı. Arayınca da yalan yanlış bilgiler ile kandırmaya çalışıyorlar. Hakikaten çok ayıp.

Tivibu nun sorunu 2 yil faturali kullanmaniz lazim tek ref varsa ve giderse 39 odemeye basliyorsunuz.Bana cok mantikli gelmedi o suanda filbox kullaniyorum gerci ama tek mantikli secenek d smart galoba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Evdeki fiber internet, mobil hatlar, dsmart herbiri yaklaşık 10 yıllık. 2 yıl içerisinde mobil hatlarımızı kapatacağımızı pek zannetmiyorum.
    Çok sık operatör değiştirmeyen telekom hattı sahipleri için bence ideal.
  • eagle35 E kullanıcısına yanıt
    Benim yalın değil, pardon.

• 2 yıllık D-Samart taahhüt bitti, 8 mbps - 50 akk - hoşgeldin paketi vardı.

Şimdi ise VDSL internet 24 mbps - 100 akk ve Mega paket istiyorum fiyatı 94 TL

Bu durumda fiyatı aşağı çekme şansım yok mu ? D-Samart kapatacağim deyip ? blöf atsam (kafam kızarsa kapatırım oda ayrıda neyse)

Birde 94 TL nin içinde mi VDSL modemi? VDSL modeme aylık 8 TL para göstermişler, birde 2 yıl dolunca geri alıyorlarmış ???
  • En eski abonelerden biriryim.Cihaz da benim kendi cihazim.simdiye kadar hep kredi karti ile peşin abonelik yapiyordum yıllık. Abonelik sürem dolali 2-3 ay oldu.bir ara aradılar 24 lira teklif ettiler mega pakete . Kabul etmedim. Sonra bir daha aradilar ben 18 lira olsun dedim. Onlar kabul etmedi . Bugün aradılar .1 yıllık taahhütlü mega paket , aylık fatura odemeli 10 tl teklf ettiler . Aslinda önce 2 yil taahhütlü 12 tl dediler , sonra baktilar sisteme hic taahhütlü almamışım hep peşin aldığım için , 1 yıllık taahhütlü 10 TL dediler . Bende tamam dedim 18 i kabul etmediler 10 liraya yaptılar:))

• icoud kullanıcısına yanıt
    Bana da aynı teklifi yaptılar ve 1 yıl daha dsmart la yola devam dedim
  • Dün aradılar 15tl tüm kanallar acık dediler

Peşin ödemeli senelik 180tl di

Sistemde sorun varmis kredi kartı ile ödemelerde

Yarın arayacağız dediler

Bugun arayan 10tl dedi herşey açık

Senelik 120tl ye satın aldım kredi kartıyla

Dsmart go da tüm kanallar açık

Teknosadan modül almıştım 2 sene önce peşin ödemeli . Daha öncede e kez senelik modül satın almıştım

Eski üyelere bu teklif dediler

• munkun46 kullanıcısına yanıt
    16 mbit + 50gb + tüm kanallar açık 88 lira ödüyorum bildiğin beni kazıklamış o zaman şerefsizler.

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.