Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
511.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ironeagle

Taahhütümün bitmesine az kala beni birkaç kez aradılar. 2008 de ilk abone olanlardanım. Mega paket 29 TL olsun dediler. "Olmaz" dedim. Forumdan aldığım tavsiyelere göre BTK'ya online şikayette bulundum, ücret fazla diye yazdım. Bana 1 gün sonra döndüler. İşte şikayet etmişsiniz 22 TL yapalım vs. Ben en başından demiştim "20 TL'den 1 kuruş yukarı olursa aboneliğimi bitirin". En son aradıklarında "tamam ben kapattırıyorum" dedim. MH tamam o zaman kapatalım dedi. "Ben 2008 üyesiyim ne olacak uydu cihazım?" dedim. "Ulusal kanallar devam eder" dendi. İyi dedim. 1 gün sonra tekrar arandım. MH deki kız size 10 TL teklifimiz var Mega paket, 1 yıllık taahhüt" dedi. Bütün kanallar açık mı diye birkaç kez sordum. Evet yanıtını alınca kabul ettim.

10 tl tüm kanallar şaka gibi
    modül üyeliğim bitti ama ne arayan var ne soran
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadman92

quote:

Orijinalden alıntı: mores

quote:

Orijinalden alıntı: CETERISPARIBUS

Arkadaşlar ilk defa d-smart kullanacağım mega paket+yeni belgeseller 6 ay olacak şeklinde 24 ay taahhütlü aylık 20 tl fiyat verdiler sizce nasıl ? Ayrıca bu taahhüt süresini 12 Ay'a indirmem mümkün mü sizce?

Nasıl yaptılar hocam bu teklifi bende kullanmak istıyorum ama 45 tl çok pahalı geldi vazgectim

Fiyat oldukça iyi, yeni müşterilere bu kadar uygun teklif verdiklerini bilmiyordum hemen kabul et derim

Arkadaşlar taahhüt süremi 12 Ay'a düşürmediler bende kabul etmedim.Şimdi tivibu'nun 5 TL süper paket kampanyasını kullanıyorum daha iyi oldu açıkçası.
  • CETERISPARIBUS kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsın dostum 5 TL ye süper paket şaka gibi gerçekten oldukça iyi belgesel kanalları falan var şampiyonlar ligini saymıyorum bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benım tahattüt bitiyo bu ay sonu bidaha arasınlar bakalım tüm kanallar 10 tl idi bu yıl kacverıcekler bakalım 15 20 ye kadar kabulümdür.

• deadman92 kullanıcısına yanıt
    bende tivibu süper paket aldım aylık 1 TL 24 ay
    d smart full 17 TL ye izliyorum, Aralık ayında taahhüt bitiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 11 Mayıs 2017; 18:23:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

bende tivibu süper paket aldım aylık 1 TL 24 ay
    d smart full 17 TL ye izliyorum, Aralık ayında taahhüt bitiyo.

Memnun kalırsan haber ver benim de taahhüt bitince geçerim :)

• Değerli arkadaşlar bir fikir olsun diye yazıyorum,aile paketi+yalın internet 50gb 8mb 56 tl iken bugün itibarıyla:100gb 16mb internet ve full tv paketi 65 tl 1 yıllığına alınmıştır,önümüzdeki yıl görüşmek umuduyla
  • deadman92 kullanıcısına yanıt
    sinema tv kanalları moviesmartlardan iyi bana göre, belgeseller desen aynı bir kaç kanal dışında çocuk kanalı olarak oğlum için boomerang ikisinde de var. ben şahsen memnunum. artı cihazda tivibu dışında farklı uyduları da hafızaya alma imkanı da var.

• eagle35 E kullanıcısına yanıt
    Butun kanallar 12 ay mi açık? Yoksa 6 ay mi hocam? Benim de seninkiyle benzer sadece tv paketi dizi+sinema+belgesel kanali var bende. 6 ay butun kanallar acik hediyesi var. 1 yillik taahhut yeniledim 1 nisan itibariyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengran -- 12 Mayıs 2017; 12:56:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jovi

sinema tv kanalları moviesmartlardan iyi bana göre, belgeseller desen aynı bir kaç kanal dışında çocuk kanalı olarak oğlum için boomerang ikisinde de var. ben şahsen memnunum. artı cihazda tivibu dışında farklı uyduları da hafızaya alma imkanı da var.

Zaten dsmart ın sinema kanalların dan herkes şikayetçi, şahsen bende öyle doğru düzgün film verilmiyor

• az once aradılar 19 liraya aile paketi dediler sadece yok dedim illaki ararlar.
  • Beni de aradılar daha önce 20 lira (Sinema+dizi) vermişlerdi düşüneyim demiştim. Bugun aradım 23 lira olur diyorlar. BTK ya yazdım gerçekten uğraşmaktan bıktım, iptal edicem.

• dalga geçiyorlar, 30 liraya her şey açık şekilde izliyordum. taahhüt bitiyor diye 36 liraya 24 ay devam diyorlar ya da taahhütsüz 40 tl imiş:) 4 tl için 2 yıl bağlayacaklar.

• Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt
    Kapattırıcam de 10 15 e düşerler. işi bilmeyenleri keklemeye çalışıyolar işte

Çok pahalı. Bende bütün kanallar açık 100 gb akk 16 mgbt 53 lira

Bu arada, benim cihaz kumandası bazı tuşları çalışmıyor. Kumanda değişimi yaparlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: duncan_fb

Çok pahalı. Bende bütün kanallar açık 100 gb akk 16 mgbt 53 lira

Bu arada, benim cihaz kumandası bazı tuşları çalışmıyor. Kumanda değişimi yaparlar mı?

Dostum,yapmayın,bu konuyu uzun süredir takip ederim;yalın internet+12 ay full mega paket+100gb akk yi 65 tl altı hiç görmedim,eğer dediğiniz gibi kullanıyorsanız tadını çıkarın...
  • Daha önce 3 ay kullanıp kapattırmıştım cihazıda teslim etmiştim şimdi arasam uygun fiyat verirlermi sizce arkadaşlar

Sizinle aynı paket 63 tl...Kasım 2016 da taahhüt verdim.

53 tl olanlar ev telefonu olan kişiler

• bana da 20 küsür lira 6 ay mega paket gibi saçma sapan teklifle geldiler.
    kapatın dedim.
    1 aydır ne arayan var ne soran

televizyon alışkanlığımdan kurtuldum sayelerinde
  • mega pakete aylik 27 lira oduyordum gecen kampanyadan 7 liraya eglencesever ve belgeselsever paketini de almistim gecen aradilar 33 + 7 lira teklifte bulundular 3 defa kabul etmedim bugun iptal ettirmek icin aradim konustugum kisi 40 +7 lira teklif etti dedim ne diyosun sonra iptal birimine bagladi 22 +7 liraya 1 yil daha devam edecek. yalniz sozlesme 2 yil da olabilir dedigimde biraz kivirdilar :) musterilemizi 2 yil baglamak istemiyoruz dediler
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.