Şimdi Ara

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
5
Favori
115.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arayın yardımcı olalım arkadaşlar bizde tüm kampanya bilgileri mevcuttur 0232/4841883 dsmart smile adsl çağrı merkezi izmir/ cankaya
  • Bizde servis ücreti yoktur arkadaşlar canak antenizin türksata bakması ve uydu sisteminizin olması yeterli
  • abone olmak için aradım bağlanamıyorum yarın birgün sorunumuz olsa ne olacak kimbilir
  • 2008'den beri D-Smart kullanıcısıyız.Yaklaşık 1 yıl önce TTNet'den icralık vs. durumlar olmuştu,borçları ödedik ve şimdi TTNet ile hiçbir alakamız yok.
    Herneyse,

8 Aralık 2013-Pazar günü D-Smart çağrı merkezinden Yalın ADSL başvurusunda bulunduk.
    10 Aralık 2013-Salı günü saat 12:00*13:00 sularında D-Smart'dan modemimizi teslim aldık.Modemi teslim eden adam da 2 gün içinde açılır demişti.
    Ancaaaak;gel gelelim bugün ayın 18'i ve hala hiç ses seda yok.

Sizce ne zaman açılır?
  • wifi yolu ile çalışan cihazlarımla internete bağlanıyorum. D Smart kullanan birisinle de bağlandım. Diğerlerin de (telekom) sorun çıkmadı ama d smart olanda çok sorun çıkıyor. Üstelik wifi çekim gücü en iyi onda. Googlede aradım d smart netten şikayet varmı diye. Hiç düşünmeye gerek yok. Adamlar d smart mağdurları diye site bile kurmuşlar. Sorun şu: İki tane firmayla muhatapsın. d smart işini ne kadar iyi yaparsa yapsın telekom sallıyor.
  • bende bugün itibari ile dmsart hd ve fiber internet aldım ama bu modem geldi, fiber internette ayı bir modem olması gerekmiyor mu yani fiber modem. Bu normal bir modeme benziyor. Bir yanlış mı var acaba ? yoksa birde boşuna para ödemeyelim bende linksys kablosuz modem var zaten. Bilgisi olanlar yardım edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turker03

bende bugün itibari ile dmsart hd ve fiber internet aldım ama bu modem geldi, fiber internette ayı bir modem olması gerekmiyor mu yani fiber modem. Bu normal bir modeme benziyor. Bir yanlış mı var acaba ? yoksa birde boşuna para ödemeyelim bende linksys kablosuz modem var zaten. Bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Modemin resmini Çek kardeş alt üst

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    dostum yükledim sandım ama yüklenmemişkusura bakmayın.
  • turker03 kullanıcısına yanıt
    Bu benim evdeki normal ADSL modemin aynısı sanki

Yanlış mı verdiler sana acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Bu benim evdeki normal ADSL modemin aynısı sanki

Yanlış mı verdiler sana acaba

yok dostum normal modemmiş çünkü fiber hattı yokmuş sokakta. Dsmarttan kontrol ettirdim. Ama şimdi soru şu acaba bu modem benim eski modemden iyi mi, verimlilik konusunda bir fark yaratır mı?
    Seninkinin modeli ne ki ?
  • BonezCrusher kullanıcısına yanıt
    linksys wag54gp2
    D smartınki iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.