Şimdi Ara

D-Smart modul ve dolandırıcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen yıl n11 üzeeinden 12 Aylık peşin ödemeli modül aldım. Süresi bitti ve çöpe attım. Aradan biraz zaman geçti. Dün bir sms geldi. D-smart faturanız 36TL dir diye. Hayırdır bu ne diye bi bakayım dedim. Adıma abonelik açmışlar. Aradım siz gerizekalı mısınız bu ne dedim. Modülünüzün süresi bitmiş dedi. Eee dedim. Süresi bitince otomatik abone yapmışlar. Bana sordunuz mu diyorum, sistem böyle diyor. Abonelik formu nerede diyorum. Yok. Neye imza attım brnndiyorum. Yok. Ee nasıl abone yaptın beni diyorum. Cihazı geririp teslim edin iptal edelim diyor. Gerizekalı bende cihaz mı var diyorum. Ozaman iptal edemiyoruz diyor embesil. Btk, tüketici hakları nere varsa şikayet ettim. Halen sonuç yok. Birileri bunların önünü açmış, bunlar da o güçle önüne geleni dolandırıyor. Uzak durun. Ben modül aldım kafam rahat demeyin. Selam verseniz abone yapar bu alçaklar. Dünden beri sinirlerim alt üst oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne yani, 250 liralık modülü çöpe mi attın?

• Yeni nesil dsmart(fix)cihazların mülkiyeti dsmarta aittir. Süre bitiminde teslim etmeniz gerekirdi. Ben de aynı kampanyadan aldım. Süresi bitince dsmart bayine tsklim ettim.
  • n11 de ... satıcılar bizim yerimize imza attığı için dsmart sözleşme var zannediyor. Aslında bizim imzaladığımız birşey yok. Çöpe de atsan dsmart birşey alamaz. En azından cezai birşey çıkaramaz. Gerçi kimlik verdik ama bakalım ben birşey olacakmı? Ben şuanlık 17küsürden mega paketi devam ettirdim.
  • modülü tv arkasında kullanıyorum,arada çıkarıp modül girişli uydu cihazına taksam modül bloke olur mu? next 18500 cıs plus cihaz alacaktım satıcı dedi,ilk takılan yer dışında takılırsa böyle bloke oluyormuş doğru mudur?
  • gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Modülü ister tv de kullanırsın ister uydu alıcısında sorun teşkil etmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet kartı modülden ayırmamak gerekiyormuş

• TÜRKSAT kablo tv kullanıyorum ayda 18 LİRA
  • gahmetk G kullanıcısına yanıt
    modül ile kart eşleştiği için kartı modülden çıkarma.

ama modülü farklı bir cihazda kullanabilirsin. sorun olmaz.
  • geçmiş olsun bunu bilmeniz lazımdı hele modülü çöpe atmak... modül parasıda isteyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkinCankut9876

TÜRKSAT kablo tv kullanıyorum ayda 18 LİRA
    Yani ne yapalım.

• @bdullah kullanıcısına yanıt
    Yıllar önce Fix modül olayı çıkmadan önce alınan modillerde d smart iptalde almıyordu mülkiyet satın alanda idi.Bir kaç yıldır artık modül mülkiyeti dsmart da iptalde teslim isteniyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.