Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heavy1

Yaklaşık 4 yıldır atlanta hdbox ve dsmart modül kullanıyorum. İlk iki yıl eylence paketi, son iki yıl full paket. Geçen seneye kadar yıllık ödüyorduk, bu sene aylık (25TL) ödüyoruz.

Bende sizin gibi 4 yıldır Atlanta HD Box ve Dsmart modül kullanıyorum. İlk yıldan sonra Mega Paket kullanmaya başladım ve aylık 25.-TL.
    Aynı pakete 20.-TL hatta daha düşük ödeyenlerde varmış
  • Association kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Yaklaşık 4 yıldır atlanta hdbox ve dsmart modül kullanıyorum. İlk iki yıl eylence paketi, son iki yıl full paket. Geçen seneye kadar yıllık ödüyorduk, bu sene aylık (25TL) ödüyoruz.

Bende sizin gibi 4 yıldır Atlanta HD Box ve Dsmart modül kullanıyorum. İlk yıldan sonra Mega Paket kullanmaya başladım ve aylık 25.-TL.

Olabilir, yine de bana sunduğu imkanlar ile fazla gelmiyor, Digiturk full paket (spor ekstra ve yetişkin hariç) için yaklaşık 100 TL veriyorum ve LigTV dışında bir numara yok...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Olabilir, yine de bana sunduğu imkanlar ile fazla gelmiyor, Digiturk full paket (spor ekstra ve yetişkin hariç) için yaklaşık 100 TL veriyorum ve LigTV dışında bir numara yok...

Hocam sorun para değil. Sorun fazla gelip gelmemesi değil.

Ben 4 yıllık üyeyim ama yeni bir üye aynı pakete benden daha ucuza sahip oluyor. Ayda 1.-TL bile fark etse insan kendini aldatılmış hissediyor. Yoksa ha 20 lira vermişim ha 25 lira vermişim önemi yok. Ancak enayi yerine koyulmak insanın gücüne gidiyor.

Bende ligin kalitesinin yerlerde olması ve büyük takımların alenen kollanması sebebiyle maç izleme zevkimi yitirdim. Şampiyon olan takımlardan birinin taraftarı değilim ama iyi bir futbol izleyicisiyimdir. Fakat izlenecek bir şey kalmadı. Bu yüzden Lig Tv'yi devre arasında kapattım. Şimdi Premier Ligi ve La Liga'yı izliyorum.

Aslında DT'ün tamamını kapattım ama sonradan beni aradılar ve Haziran ayına kadar bana aylık 14,99.-TL fiyat verdiler. ( Başlangıç paketi + Lig Tv2 + Lig Tv3 + Belgesel, Sinema ve Dizi kanalları + HD + Dilediğin yerde plus kutu HY-6101 ) Bu fiyatı alınca peki dedim. Hazirandan sonra tekrar pazarlığa oturacağız. Yukarıda saydığım paketleri elbette aynı fiyata vermezler ama en azından başlangıç, sinema ve Lig Tv2 ve 3'ü en uygun fiyatla almaya çalışacağım. Beni arayan müşteri temsilcisi merak etmeyin Ligler bitince Lig Tv için çok uygun fiyat alırsınız dedi.

Bu platformların kafalarına göre at koşturmaları ve bunlara kimsenin dur diyememesi ne kadar kötü??? Ne bir fiyat standartı ve ne de düzgün bir müşteri hizmetleri!!! RTÜK veya Rekabet kurumu ne iş yapar anlamam???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 20 Şubat 2015; 19:34:58 >

• DT ün bugüne kadar TFL yayın haklarına sahip olması abonelere karşı ciddi bir koz idi. Bundan sonra tüm özel kanalların görüntü kalitesinden tutun da içerik kalitesine kadar DS ya da diğer platformlarla yarışmak için daha fazla müşterinin suyuna gidecek bir politika izlemek zorunda kalacaktır. Bir DS abonesi olarak benim temennim, DS ın futbol yayınlarındaki yaşanacak kan kaybına bağlı abone kaybını telafi amacıyla belgesel kanal çeşidini arttırması ve film kanallarına daha kalite filmler koyması olacaktır. Şu an için HD yayın konusunda ve DT ün şu ekstra paket uygulamasına (fiyatlandırma) göre zaten avantajlıdır. DS'a abonelerinin sadece kayıtsız şartsız futbol tutkunlarından ibaret olmadığını nitelikli kanal arayışında olan bilinçli müşterilerinin de azımsanmayacak sayıda olduğunu ve buna göre zenginleştirme yapması gerektiğini hissettirmemiz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

DT ün bugüne kadar TFL yayın haklarına sahip olması abonelere karşı ciddi bir koz idi. Bundan sonra tüm özel kanalların görüntü kalitesinden tutun da içerik kalitesine kadar DS ya da diğer platformlarla yarışmak için daha fazla müşterinin suyuna gidecek bir politika izlemek zorunda kalacaktır. Bir DS abonesi olarak benim temennim, DS ın futbol yayınlarındaki yaşanacak kan kaybına bağlı abone kaybını telafi amacıyla belgesel kanal çeşidini arttırması ve film kanallarına daha kalite filmler koyması olacaktır. Şu an için HD yayın konusunda ve DT ün şu ekstra paket uygulamasına (fiyatlandırma) göre zaten avantajlıdır. DS'a abonelerinin sadece kayıtsız şartsız futbol tutkunlarından ibaret olmadığını nitelikli kanal arayışında olan bilinçli müşterilerinin de azımsanmayacak sayıda olduğunu ve buna göre zenginleştirme yapması gerektiğini hissettirmemiz lazım.

Hocam bence süper ligin zaten tadı kalmadı. Tarafsız bir izleyici olarak FB-GS ve BJK'nın birbirleri arasında ki maçlar dışında ilgimi çeken başka bir maç yok açıkçası. Onlarda zaten maçın kalitesinden değil çekişmenin büyük olmasından dolayı seyredilir. Yoksa keçiboynuzu tadında bir lig için bana göre ayda 10.-TL bile ödenmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Association

quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Belgesel olan ci+ olan en uygun modul nerde suanda

Evet arkdaşlar,bana da bunun cevabı gerekli.

Dün aşağıdaki adresteki ürünü aldım. 219 TL Cl+ modül belgesel sinema dizi kanalları hepsi açık. TV ye takar takmaz tüm kanalları tanıdı.

http://www.multivizyon.tv/dsmart-modul-sinema-hd-paketi-1-yil

• arkadaşlar linkte yer alan 47lm660s marka lg 3d tv im var
    linkteki modülü alırsam benim televizyonda çalışırmı?eğer televizyonum bu olayı desteklemiyorsa boşuna 208 lira vermiyim.47lm660s kullanan varsa yardım rica ediyorum.
    saygılar

http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-47LM660S-3d-tv

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Association

quote:

Belgesel olan ci+ olan en uygun modul nerde suanda

Evet arkdaşlar,bana da bunun cevabı gerekli.

Dün aşağıdaki adresteki ürünü aldım. 219 TL Cl+ modül belgesel sinema dizi kanalları hepsi açık. TV ye takar takmaz tüm kanalları tanıdı.

Iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamtheater_81

arkadaşlar linkte yer alan 47lm660s marka lg 3d tv im var
    linkteki modülü alırsam benim televizyonda çalışırmı?eğer televizyonum bu olayı desteklemiyorsa boşuna 208 lira vermiyim.47lm660s kullanan varsa yardım rica ediyorum.
    saygılar

http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-47LM660S-3d-tv

bir fikir verir diye söylüyorum,
    4 yıllık panasonic klasik led tv im var. Kılavuzunda CI+ tan bahsetmediği halde CI+ modül Alıp taktım ve çalıştı. Üstelik bu saatten sonra CI+ modül almaya çalışmak Lazım.

• Arkadaşlar Lg tv lerde modül güncellemesi ya da değişimi yapılırsa biss ler açılacak mı? böyle bişey yapan var mı? ne tv servisi ne de ds servisi ve müşteri hizmetleri bu soruya cevap veremedi.o yüzden durum olumsuz olacaksa boşu boşuna bu işi yaptırmış olmayayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: skindiver

Arkadaşlar Lg tv lerde modül güncellemesi ya da değişimi yapılırsa biss ler açılacak mı? böyle bişey yapan var mı? ne tv servisi ne de ds servisi ve müşteri hizmetleri bu soruya cevap veremedi.o yüzden durum olumsuz olacaksa boşu boşuna bu işi yaptırmış olmayayım...

Ben Lg Tv de CI+ Modül kullanmaktayım, güncellemeyi kendisi otomatikman yapmakta ,biss çözüyor.
  • Frekans değişikliği ve yeni uyduya rağmen hala panasonic TV'lerde dsmart kanalları sorunlu.

2 tane modüllü aboneliğim vardı panasonicde sorunlu diye birini yenilememiştim; yenilemek istediğimde 400-650 ve 900 olmak üzere 3 ayrı fiyat çektiler; bir modülümden 275e izlediğimi dedikleri fiyatı vermeyeceğimi söylesem de uygun fiyata çekmediler. Bunun üzerine 2. modüllü üyeliğimi de uzatmadım. D-Smart artı internet kampanyasından 63 liraya spor ve erotik hariç tüm kanallar olan paketi aldım. Önceden 2 modül için aylık 55 lira veriyordum ve kredi kartından peşin ödüyordum. D-Smartın pazarlama dehası müşteri hizmetleri sayesinde şimdi yan oda üyeliği ile birlikte 2 cihazlarını da elimde tutuyor ve interneti düşünce 2 hd kutu için 29 lira ödüyorum.

Kutularını işgal etmeden 55 lira kendi modülüm ve receiverımla izleyerek vermeme hazır olmama rağmen benden hem peşin para almamayı tercih edip hem 26 lira aylık eksik alıp bir de üzerine 2 HD cihaz veren D-Smart adlı firmanın pazarlama departmanını tebrik eder başarılarının (!) devamını temenni ederim !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 22 Şubat 2015; 3:22:00 >

• Vestel 40fa7100 ile c+modul kullaniyorum.270 liraya bir yıllık süper paket aldim. Sinema kanalları bence iyi. Şu an oturduğum evde internet alyapisi yok. Yeni ev almanın eksisi de bu. Internet gelene kadar filmleri böyle takip edeceğim. Internet geldikten sonra ana televizyona bir android box alacağım. O güne kadar modul ilac gibi gelecek :)

Modulden mi tv den mi anlamadim ama altyazi secenegini açtığim zaman ziyah fontun icinde felaket bir altyazı çıkıyor. Bunu da duzeltirsem güzel olacak.

• bugün tuhaf birşey oldu..kanal listesini tv de istediğim sırada dizmiştim hepsini..ama özellikle ulusal hd ler listede bazıları yok oldu ya da sinyal yok uyarısı vermeye başladı.ama mesela moviesmartlar ve dizismartlarda sorun yok..atv hd starhd kanald hd tv8hd kanalturkhd vb de hiç sinyal yok..fabrika ayarlarına aldım tv yi ve sıfırdan ağ tarama ve kör tarama yaptım ama yine gelmediler..ortalama 1 ay kadar önce sistemde lnb arızası olmuştu ve lnb yi yenilemiştik..acaba yine benzer bir sıkıntı mı olmuş olabilir ne dersiniz??
  • kuzeydebiryer kullanıcısına yanıt
    47pf9090 nun konusuna gel . orada yardımcı olurum sana . ayrıca istersen pvr ı da açarız.
  • Samsung smart tv de dsmat cam modul kullaniyorum.
    1- normal uydu ve dsmart kanallarini bir arada goremiyorum once uydu secmem gerekiyor. Bunun bir yolu varmi
    2-normal uyduda kanal duzenle aktif. Kanallarin sirasini degistiriyorum. Ama dsmarta gecince pasif oluyor. Dsmart kanallarin sirasini nasil degistiririm.

• quote:

Samsung smart tv de dsmat cam modul kullaniyorum.
    1- normal uydu ve dsmart kanallarini bir arada goremiyorum once uydu secmem gerekiyor. Bunun bir yolu varmi
    2-normal uyduda kanal duzenle aktif. Kanallarin sirasini degistiriyorum. Ama dsmarta gecince pasif oluyor. Dsmart kanallarin sirasini nasil degistiririm.

Hocam uydu yayınını ve dsmart'ı ayrı yayın kaynağı gibi düşünün. Birinden birini seçeceksiniz. Bende aynı şekilde aynı tv'de hem DSmart (modül) hemde Digitürk kullanıyorum. Birinden diğerine geçerken kaynak değiştiriyorum. Onun gibi düşünün. İki yayını bir arada görmek olmuyor aynı anda 2 kaynağı birarada göremeyeceğiniz gibi.
  • D-Smart Modülü LG TV'ye taktım. Kanal araması yaptım. 174 kanal buldu. Apartmanda uydu var. Oraya bağlı TV. Modülün sunduğu kanalları nasıl bulurum?

• Öncelikle merhabalar....

philips 55pfk6309 model televizyon sahibiyim...Avrupa ligleri ve La liga için D smart cam modül almak
    İstiyorum......Lakin sahip olduğum tv model veya markasında bir sorun yaşar mıyım,sorun yaşamış arkadaşlar var mıdır.

Anlayabildiğim kadarı ile modülü taktığım anda menüler ve kanallar aynı kalacak sadece şifrelenmiş kanallar açılacak ( ntv spor hd) ,haklı mıyım ?

Ayrıca bu biss olayından da bahsedebilir misiniz,biss olmadan cam modül taktığım tv de orneğin ntv spor da yayınlanan barcelona maçını izleyemez miyim...

Şimdiden teşekkür ediyorum....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.