Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben birkaç yıldır 8mbit sınırsız internet ve d-smart hd uydu alıcısı kullanıyorum. internette de tv'de de bir sorun yaşamadım. şimdi hd uydu alıcısını ver d-fix'i al kampanyası var aralık sonuna kadar. aynı fiyat üzerinden 12 ve 24 aylık taahhüt ile geçiş yapılabiliyor. 50 tl kurulum masrafı dışında bir ücret talep etmediklerini söylediler. yaşanan sorunlar nelerdir diye bakmak için girmişken ben de katkıda bulunayım istedim foruma.
    geçiş yapmakta kararsızım, ne tür sorunlar yaşarım bilemiyorum televizyonum d-fix'e uyumlu aslında.
    bu arada sinema-dizi paketi ve 8mbit sınırsız internete 50 tl ödüyorum, bu fiyattan devam edeceğini söylediler. bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brundle

merhaba,
    ben birkaç yıldır 8mbit sınırsız internet ve d-smart hd uydu alıcısı kullanıyorum. internette de tv'de de bir sorun yaşamadım. şimdi hd uydu alıcısını ver d-fix'i al kampanyası var aralık sonuna kadar. aynı fiyat üzerinden 12 ve 24 aylık taahhüt ile geçiş yapılabiliyor. 50 tl kurulum masrafı dışında bir ücret talep etmediklerini söylediler. yaşanan sorunlar nelerdir diye bakmak için girmişken ben de katkıda bulunayım istedim foruma.
    geçiş yapmakta kararsızım, ne tür sorunlar yaşarım bilemiyorum televizyonum d-fix'e uyumlu aslında.
    bu arada sinema-dizi paketi ve 8mbit sınırsız internete 50 tl ödüyorum, bu fiyattan devam edeceğini söylediler. bilginiz olsun.

Keyfinizi hiç bozmayın. Tvlerin uydu kısımları sorunlu yavaş özellikleri zayıf. Başınıza dert almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: juxtance

Bu modüller arasında kanal geçiş hızı farkı var mı? Ortalama modüller kanal geçiş hızı ne kadar dsmartta?
    Son olarak da uydu işi nasıl oluyor? Turksata bakan uydu mu gerekiyor? Turksata bakan uydu yoksa binada benim kendim mi taktırmam lazım?

Arkadaşın dediği gibi modül kullanımında kanal geçiş hızı televizyonunuzun geçiş hızı neyse o kadar oluyor ancak kullanıdığım dsmart kutu yavaş kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juxtance

Ne kadar alıyorlar biliyor musunuz?

Modül için kuruluma ne gerek var? Modülü tak, kanalları ayarla ve izle

Not: LG'de var mı bilmiyorum fakat bazı markalarda DSmart yayın seçeneği var. Bunu seçerseniz dsmart kanalları dizili halde geliyor.
  • Şubat ayında senelik sürem doluyormuş.17 TL ödüyordum 24 TL teklif ettiler kabul etmedim.Şu sıralar daha düşük gelen teklif var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Şubat ayında senelik sürem doluyormuş.17 TL ödüyordum 24 TL teklif ettiler kabul etmedim.Şu sıralar daha düşük gelen teklif var mı?

Bir ay kadar önce Mega olmayan paket için 17.-TL teklif edildi.
  • Bekleyelim o zaman biraz daha.Teşekkürler.
  • D-Smart'tan yeni yıl hediyesi! 4 gün 4 gece tüm kanallar açık!
     D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK]
  • işler demek ki hiç iyi değil!

ben 3 sene Modüllü üyelik kullandım,sonra abuk ve dengesiz ve standardı olmayan fiyat politikaları sebebiyle bıraktım kendilerini,üyeliğim biteli sanırım 2,5 sene yi de geçti
    ama sağolsunlar her daim ararlar ve hala hep aynı şarkıyı söylerler! ara da ben de onlara teklif olarak sene lik 125 veya 150 kağıt filan derim,onlar da gülerler bazen
    100 kağıt da teklif ediyorum ama yine gülüyorlar! halbuki güleceklerine saksıyı iyi kullansalar çok daha fazla para kazanacaklar ama onlar da bu işi kıvıracak pratik zeka nerdeeee

++
  • Arkadaşlar Merhaba

Ben geçen sene sinema-dizi paketini 1 yıllık peşin 220 TL ye aldım.Modül olarak.
    Dün aradılar ve aynı paket için 1 yıllık abonelik 350 tl eğer spor ilave olursa 440 tl olur dediler.Bende kabul etmedim
    Başka fiyat teklifi alan arkadaş var ise burdan paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürkanist34

Arkadaşlar Merhaba

Ben geçen sene sinema-dizi paketini 1 yıllık peşin 220 TL ye aldım.Modül olarak.
    Dün aradılar ve aynı paket için 1 yıllık abonelik 350 tl eğer spor ilave olursa 440 tl olur dediler.Bende kabul etmedim

Peşin yüksek veriyorlar o şekilde almayın diye. Aylık teklif alın. 15-17 tl civarı en son teklif gelir. Ama direnin arkadaşıma böyle verdiniz deyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gürkanist34

Arkadaşlar Merhaba

Arkadaş yazmış zaten ama bende yazayım. +18 kanallar hariç uygulanan fiyat 17.-TL/Ay'dır ama bu soyguncular kime ne tutturursa ona satıyorlar.

Kabul etmemekle çok iyi yapmışsınız çünkü sizi bıktırana kadar arayacaklardır, sizde 17.-TL'ye inene kadar kabul etmeyin ( sinema, dizi ve spor kanallar dahil )

• Arkadaşlar
    Bilgiler için teşekkür ederim..
    Yeni teklif alan olursa buradan paylaşırsa memnun olurum

• 3-4 yıldır modüllü üyelik kullanıyorum üyeliğim bitti yenilemek için aradım sinema paketi için 545 TL senelik fiyat çektiler. millet ayda 17'ye falan izliyor dedim geri vites yapmadılar. Siz nasıl böyle fiyatlar alabildiniz anlamıyorum. mümkünse bu fiyatlara izleyen biri smart card numarasını verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moruk84

3-4 yıldır modüllü üyelik kullanıyorum üyeliğim bitti yenilemek için aradım sinema paketi için 545 TL senelik fiyat çektiler. millet ayda 17'ye falan izliyor dedim geri vites yapmadılar. Siz nasıl böyle fiyatlar alabildiniz anlamıyorum. mümkünse bu fiyatlara izleyen biri smart card numarasını verebilir mi?

Peşin fiyat yüksek. IZLE Yazıp 2850e mesaj atın. 17 tlye açıyorsanız başlayalım deyin. Şöyle böyle derlerse siz bilirsiniz fiyatları insanlar internette yazıyor deyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: albani

işler demek ki hiç iyi değil!

ben 3 sene Modüllü üyelik kullandım,sonra abuk ve dengesiz ve standardı olmayan fiyat politikaları sebebiyle bıraktım kendilerini,üyeliğim biteli sanırım 2,5 sene yi de geçti
    ama sağolsunlar her daim ararlar ve hala hep aynı şarkıyı söylerler! ara da ben de onlara teklif olarak sene lik 125 veya 150 kağıt filan derim,onlar da gülerler bazen
    100 kağıt da teklif ediyorum ama yine gülüyorlar! halbuki güleceklerine saksıyı iyi kullansalar çok daha fazla para kazanacaklar ama onlar da bu işi kıvıracak pratik zeka nerdeeee

++

yılbaşında 4 gün açık usta izlersin yeni kanalları :)

aylık 13-15tl ye alanlar var.seelik 150tl verilir bence.

bende modülü kırık bir üyelik var.geçen gün kart numarasını verip teklif alayım dedim aylık 20tl dediler.hd kutu verin dedim bayinizle görüşün dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: moruk84

3-4 yıldır modüllü üyelik kullanıyorum üyeliğim bitti yenilemek için aradım sinema paketi için 545 TL senelik fiyat çektiler. millet ayda 17'ye falan izliyor dedim geri vites yapmadılar. Siz nasıl böyle fiyatlar alabildiniz anlamıyorum. mümkünse bu fiyatlara izleyen biri smart card numarasını verebilir mi?

Onlar vitesi geriye takmıyorsa sizde takmayın. Para sizde yani güç sizde. Arkadaşın dediği gibi sms atın bekleyin. Oltaya düşerler elbet.

Benim modül smart kart numarasını vereyim ama işinize yaramaz çünkü modül aboneliğimi yenilmedim, bekletiyorum. Bu arada hd kutu aboneliğim var. Eğer işinize yararsa adımı ve abonelik numaramı verebilirim.

Not: 🔞 kanallar hariç bütün kanallar için 17.-TL/ay ödüyorum ama benim ki kutu aboneliği. Modüle de aynı fiyatı vermişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

++

bende modülü kırık bir üyelik var.geçen gün kart numarasını verip teklif alayım dedim aylık 20tl dediler.hd kutu verin dedim bayinizle görüşün dediler.

yaw ben açıkçası çok da meraklı değilim,ama 150 kağıt dan fazla kuruş dahi vermem bu heriflere! zaten peşin öderim ben,aylık filan ödemesi yapmam+
    hanım çok istiyor bazı dizi/film kanalları için ben de sallıyorum sürekli yaw Receiver 10970 sorunu var açmıyor diyorum(aslında gerçekten açmıyor bendeki
    iki Receiver dan birisi TechniSat ve bu açmıyor o frekansı ama diğer OK ama ben o da açmıyor artık deyip sallıyorum)

• quote:

quote:

quote:

++

yaw ben açıkçası çok da meraklı değilim,ama 150 kağıt dan fazla kuruş dahi vermem bu heriflere! zaten peşin öderim ben,aylık filan ödemesi yapmam+
    hanım çok istiyor bazı dizi/film kanalları için ben de sallıyorum sürekli yaw Receiver 10970 sorunu var açmıyor diyorum(aslında gerçekten açmıyor bendeki
    iki Receiver dan birisi TechniSat ve bu açmıyor o frekansı ama diğer OK ama ben o da açmıyor artık deyip sallıyorum)

haftaya frekansları düzenleyecek dsmart bakalım nolacak
    şuan 10970v de sorun varsa
    11012v dvb-s2 ye yapılınca ondada sorun olur büyük ihtimal.ikiside 30000sr fec: 5/6 çünkü
    IZLE yazıp 2850 ye mesaj attınız mı siz ? 13-15tl teklif yapmaları lazım aslında.

• quote:

quote:

quote:

quote:

++

haftaya frekansları düzenleyecek dsmart bakalım nolacak
    şuan 10970v de sorun varsa
    11012v dvb-s2 ye yapılınca ondada sorun olur büyük ihtimal.ikiside 30000sr fec: 5/6 çünkü
    IZLE yazıp 2850 ye mesaj attınız mı siz ? 13-15tl teklif yapmaları lazım aslında.

arkadaş bu sorunlar sadece bizim TürkSat uydusu ve kanallar için söz konusudur!

ne Symbol rate 30bin ile alakası var ne de FEC 5/6 ile Astra/HB ve diğer tüm uydular da böyle işler hiç yok!
    tüm frekanslar sorunsuzdur+

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.