Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.513
Cevap
56
Favori
188.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni aldigin Dsmart modulu Sony 55w805c tvye taktigimda bu kanali izlemeye yetkiniz yok uyarisi cikiyor arada bir birkac kanal aciliyor zap yaptigimda onlarda acilmiyor,
    Bir kac kez modulu tak cikar ve tvyi acip kapadim hatta Cİ+ Module guncelleme kontrolude yaptim ama degisen birsey olmayinca mhyi aradim sinyal yenileme vs. yaptilar ama yine acilmadi,
    Modulu bayiye goturun yada Servis kaydi acabiliriz ama 50 tl ucreti var dediler,
    Boyle bir sorunla karsilasan oldumu ne yapmam gerekiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Arkadaşlar, Vestel 55 inç tv aldım. 4k seyretmek için D smart reciver' ı verip modül aldım, kuruluma geldiler. Ancak D smart tv' ye kurulduğunda bir iki kanal göstermedi.

-Servis personeli bir kez daha kurulum yaptı, bu sefer de D smart kanalları sıralama olmadan kuruldu. Kanal taşımada yapılamadı. İşlemi iptal edip vazgeçtik modül almaktan.

Bunun çaresi var mı. Vestel tv.ler bu sorunu çıkartıyormuş.
    Kanal taşıma yaparken TKGS (Türksat Kanal Güncelleme Sistemi) açıksa kanal taşımaya izin vermez. Belki sizin ve servis görevlilerinin gözünden kaçmıştır diye hatırlatmak istedim.

• yuksek kullanıcısına yanıt
    kanal taşıma favoriler den yapıyorum ben. ama araya kanal atama olmuyor bunun bir çözümü var mı acaba?
  • BiPeRVA kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki cevabı TKGS özellikli televizyonlara göre yazmıştım. Normalde Türksat uydu kurulumu yapılmış bir tvde modül takılı olmasının cihazın kanal düzenleme sistemini etkilemiyor olması lazım. Farklı markalarda farklı kısıtlamalar veya yazılım hataları olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksek -- 3 Mart 2019; 16:5:57 >
  • Arkadaslar modullu uyelik suresi bitince iptali icin ne yapmamiz gerekiyor?

• yuksek kullanıcısına yanıt
    benım tv lg tkgs özelliği de var ama dediğiniz gibi kısıtlama var sanırım bir türlü beceremedim. ve bu çok kötü bir özellik
  • BiPeRVA kullanıcısına yanıt
    Tkgs çalışma modunu esnek yapmayı denediniz mi?

• Merhaba Arkadaşlar,
    Aralık 2019a kadar devam eden, Mega paket ve eğlence sever paketleri dahil yani full açık Dsmart modülümü satmak istiyorum. Almayı düşünen arkadaşlar pm den iletişime geçebilir. Aylık 16TL den vereceğim. Dönem sonunda devam etmek isterseniz indirimli fiyat almak için ve aynı fiyatla devam etmek için pazarlık yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalay3650 -- 7 Mart 2019; 10:10:2 >
  • arkadaşlar mesela d smartın sitesinde paketler ayda 30-40 tl falan ama n11 de falan satanlar 1 yıl hatta 2 yıllık paketleri 100 liraya falan satıyor bu nasıl oluyor?
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Bayiler bu fiyata verebiliyorlar hocam. Sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkür ederim cevabınız için.
  • merhabalar,

Modül üyeliğim var. Başka bir televizyonda kullanmak için modülü kullanabileceğim uygun fiyatlı uydu alıcı önerebilir misiniz. Teşekkürler.
  • Modül var bende 12461 bu frekanstaki kanalların sinyali Çok düşük ne yapmam lazım diğer kanallarda sorun Yok

• Dfix modül üyeliği aldım. Tv samsung uemu7000 4k. Modülü taktım. Kanalları tarattım ve yayınlar açıldı. Tvnin kendi uydu alıcısını kullanıyorum. 11012 3000 frekansında bulunan kanalları izleyemiyorum. Sinyal 0 gösteriyor ve o frekansta bulunan kanallar çıkmıyor. Bunun bi çaresi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Conams53

Dfix modül üyeliği aldım. Tv samsung uemu7000 4k. Modülü taktım. Kanalları tarattım ve yayınlar açıldı. Tvnin kendi uydu alıcısını kullanıyorum. 11012 3000 frekansında bulunan kanalları izleyemiyorum. Sinyal 0 gösteriyor ve o frekansta bulunan kanallar çıkmıyor. Bunun bi çaresi var mı?
    O frekansı silip manuel yine taratın kanallar gelecektir.

Gelmiyorsa çanağa ince ayar yapmanız gerekir.

Sorunun modül ile alakası yok.
  • Modülde Dsmart'ın radyolarında doğa gösteriyordu, akşamları Ateş gösteriyordu. Şimdi video yok diyor sadece ses var.

Konu hakkında bilgisi olan?

• Az önce baktım sorun yok.
    Başka Bir Dsmart kanalı üzerinde Bir süre bekleyip deneyin.

• ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Merhaba n11 den 2 adet CL modül satın aldım. Her iki modül de de belgesel ve spor paketi satın aldım
    1. Modül de viasat history BBC gibi kanallar açık iken 2. Modül de ise bu kanali izleme yetkiniz yok hatası alıyorum. Sorun ne olabilir?

• iko81 İ kullanıcısına yanıt
    Benim Listede Tivibu Adrenalin yok.

• Oncelikle hayırlı ramazanlar başlıktada belirttiğim dfix modül ist Avrupa yakası en sağlam nereden alabilirim n11 de var da uygun fiyatlara ama onlara güvenmek gelmiyor içimden bu konularda yeni olduğum birde bir kaç sorum olacak

1.bu modül için her ay fatura vs kesiliyor mu?
    2.aktivasyon için neler gerekli?
    3.Samsung smart TV de çaliştir mi?
    4.parayı bir kere verip 12 ay kullanacaz taahhütmü oluyor o zmn?

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.