Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.205
Cevap
13
Favori
124.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    al hocam hic bir sikinti cikmaz.satici çok iyi ama indirim kuponu bul forumdan öyle al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 tl indirim kuponum var peki samsung 46es7000 de çalışırmı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebeedirne

al hocam hic bir sikinti cikmaz.satici çok iyi ama indirim kuponu bul forumdan öyle al.

Satıcıya sordum cevap geldi dsmart uydu alıcısında kullanılmıyormus
  • replax_1907 kullanıcısına yanıt
    çalışır hocam ben vestelde kullaniyorum ama maclarda biss keyi cozmez bu zimbirti benim tv de biss ozelligi var sikinti olmuyor.ona gore alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: replax_1907

Arkadaşlar size bir sorum olacak bizde d-smart ın hd uydu alıcısı var ama tahütlü abone olmak istemiyorum modül alarak kullanmak istiyorum n11.com da arkadaşlarında bahsettiğihttp://www.n11.com/dsmart-modul-1-yil-sinemahd-paketli-209tl-P44976993 bu linkdeki modülü alıcam sıkıntı çıkartırmı görmeme gibi bir problemle yada kapanma problemiyle karşılaşırmıyım

Kardeşim o pakete para vereceğine bende fazla var Süper paket var Sinema+Spor 2016 ya kadar aktivasyonlu,İspanya ligi,Şampiyonlar Ligi, Motogp,Formula,Nba tabi spora memeraklıysan.Sanalpazarda 220 liradan ücretsiz kargo ilan açarım 9 taksitle alabilirsin, 220÷11=20tl aylık

• quote:

Orijinalden alıntı: erc44

quote:

Orijinalden alıntı: longingxm

quote:

şu an cam modül üyesiyim ve baya memnunum d-smarttan ve modülden. 20 gün sonra üyeliğim bitiyor. eğer iyi teklif gelirse kutu üyeliğinden devam edecem. aksi takdirde tekrar modül almayı düşünüyorum. n11 'deki fiyat güzel gibi geldi bana. olmazsa teknosadan modül alacam ama kanal içeriğini tam olarak bilmiyorum.

özellikle kafasında soru işareti olan arkadaşlar kesinlikle modül alarak yollarına devam etsinler. aksi takdirde sorun yaşayabilirler

memnunsan devam et modüllü üyeliğe neden kutuya geçicen.

ng people , ıd extra ve adını hatırlamadığım bir discovery kanalını daha tv yi salona taşıdığımda çekmiyor. o yüzden kutuya geçmek istiyorum

modülle alakası yok bence sorunun...kutuda alsan sinyal seviyesinde sorun varsa yine yaşarsın bu sorunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirayk2

quote:

quote:

quote:

faturalımı bu dediğiniz ? tahathüt var mı?

İster peşin ister fatura esnek fiyatlandırma var ısrar yeteneğiniz olursa her şey olabilir en yüksek 20 tl versin 20 TL'den üstünü.sakın kabul etmeyin bu arada bu paket 1 yıllık giriş paketi ama 1 yıl mega paketi hediye ediliyor
    16 TL 1 yıllık taahhüt faturalıdır

ödeme kredi kartı ile oluyo sanırım dimi

Peşin aboneliklerde evet forumlar da okuduğum kadarıyla 280 den başlıyor 450 lere kadar bir yıllık giriş paketi fiyatına mega paket siz arayın bilgi alın en iyisi

daha çok var aboneliğimin bitmesine...ararlar onlar zamanı gelince...

• quote:

Orijinalden alıntı: replax_1907

Arkadaşlar size bir sorum olacak bizde d-smart ın hd uydu alıcısı var ama tahütlü abone olmak istemiyorum modül alarak kullanmak istiyorum n11.com da arkadaşlarında bahsettiğihttp://www.n11.com/dsmart-modul-1-yil-sinemahd-paketli-209tl-P44976993 bu linkdeki modülü alıcam sıkıntı çıkartırmı görmeme gibi bir problemle yada kapanma problemiyle karşılaşırmıyım

modülü kullanacağın tv yada uydu alıcıya bağlı sorun çıkarıp çıkarmayacağı...cı+ olursa bisssleride kırarsın... hemde birçok uydu alıcı ve tv ile daha iyi uyumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: williamwallace88

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Kutu üyeliğim var ve televizyonumun da dahili uydu alıcısı var. Modül alsam kartı ona taksam olur mu? Olursa hangi modüllerden almam gerekiyor? Receiver çok yavaş çalışıyor ve kanser ediyor.

tvnin modül girişi varsa olur ki hemen hemen hepsinde var...uydu alıcın yavaş diyosun ama tvlerin dahili uydu alıcısıda hızlı değil kanal geçişleri genelde yavaştır...hangi modül diye soruyosun hangi kanalları izlemek istediğine bağlı...ds istiyosan zaten modül kart standart..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: williamwallace88

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Kutu üyeliğim var ve televizyonumun da dahili uydu alıcısı var. Modül alsam kartı ona taksam olur mu? Olursa hangi modüllerden almam gerekiyor? Receiver çok yavaş çalışıyor ve kanser ediyor.

tvnin modül girişi varsa olur ki hemen hemen hepsinde var...uydu alıcın yavaş diyosun ama tvlerin dahili uydu alıcısıda hızlı değil kanal geçişleri genelde yavaştır...hangi modül diye soruyosun hangi kanalları izlemek istediğine bağlı...ds istiyosan zaten modül kart standart..

pardon yanlış anlamışım sorunu...dediğin gibi olmuyo benımde vardı kutu üyeliğim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

faturalımı bu dediğiniz ? tahathüt var mı?

İster peşin ister fatura esnek fiyatlandırma var ısrar yeteneğiniz olursa her şey olabilir en yüksek 20 tl versin 20 TL'den üstünü.sakın kabul etmeyin bu arada bu paket 1 yıllık giriş paketi ama 1 yıl mega paketi hediye ediliyor
    16 TL 1 yıllık taahhüt faturalıdır

ödeme kredi kartı ile oluyo sanırım dimi

Peşin aboneliklerde evet forumlar da okuduğum kadarıyla 280 den başlıyor 450 lere kadar bir yıllık giriş paketi fiyatına mega paket siz arayın bilgi alın en iyisi

daha çok var aboneliğimin bitmesine...ararlar onlar zamanı gelince...

Bu kampanya için ya 2008 kutu abonesi yada bitmiş modüllu üye olmanız gerekiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

şu an cam modül üyesiyim ve baya memnunum d-smarttan ve modülden. 20 gün sonra üyeliğim bitiyor. eğer iyi teklif gelirse kutu üyeliğinden devam edecem. aksi takdirde tekrar modül almayı düşünüyorum. n11 'deki fiyat güzel gibi geldi bana. olmazsa teknosadan modül alacam ama kanal içeriğini tam olarak bilmiyorum.

özellikle kafasında soru işareti olan arkadaşlar kesinlikle modül alarak yollarına devam etsinler. aksi takdirde sorun yaşayabilirler

memnunsan devam et modüllü üyeliğe neden kutuya geçicen.

ng people , ıd extra ve adını hatırlamadığım bir discovery kanalını daha tv yi salona taşıdığımda çekmiyor. o yüzden kutuya geçmek istiyorum

modülle alakası yok bence sorunun...kutuda alsan sinyal seviyesinde sorun varsa yine yaşarsın bu sorunu.

bulunduğum ildeki dsmart yetkilisiyle görüştüm. o sorunun merkezi sistemdek ek kablodan kaynaklandığını ve kutu almam durumunda sorunun ortadan kalkacağını belirtti

• quote:

Orijinalden alıntı: fg2dc

Bende LG 32LN575S LED Tv var. Dahili uydu alıcı ve SI portu var diye gittim dsmart CAM Modül aldım. Bayiden 250 TL (+ 40 TL aktivasyon bedeli) 24 aylık dizi paketi. Belgeseller için. TV ye taktım. söyledikleri ne varsa yaptım. Yine de şifreli kanalları çözmedi. 2 gündür d smart merkezi, bayiyi ve LG TV servisi 20 kere aradım. herkes benle alakası yok diyor. Dsmart merkez beni ilgilendirmez bayi bilir diyor. Bayi beni ilgilendirmez diyor. Modülü alırken de bayi 15 gün içinde iadesi var demişti. Dsmart merkez iadesi yok dedi. Burası TC cayma hakkım var 15 gün içinde dedim. bizi bağlamaz dediler. Bugün bayiye gideceğim. Ya iptal edin paramı iade edin diyeceğim ya da çalışır hale getirin diyeceğim. 40 TL kesin gitti de 250 TL yi kurtarmaya çalışacağım. En büyük aptallığım ne 40 TL için ne de 250 TL için fatura aldım. Tüketici Kuruluna gitsem kanıtlamam zor olacak. İade edemezsem harici bir uydu alacağım son çare.

Diyeceğim o ki Dsmarttan her türlü uzak durun. Cam modül de dahil olmak üzere. Dsmarta bulaşılmaz bence.

d smart bayii ile epey bir atışmadan sonra gelin bir görüşelim dediler. gittim modülü değiştirdiler. yeni modülü taktım. yine tv de çıkan bildirimleri onayladım. yapılması gerekenleri yaptım. şifreli kanalları açmadı. bayii biz sizi uydudan görüyoruz. cihaz aktif dediler. LG ile görüşün dediler. LG ile görüştüm. daha önce de LG ile görüşmüştüm ve söylediklerini yaptığım halde bişey olmamıştı. yeniden arayınca bana fabrika ayarlarına dönmemi ve yeniden kurulumu adım adım anlattılar. bende onlar telefonda iken adım adım yaptım. son olarak kanalları tarattım ve tüm şifreliler çözüldü. şu an kullanıyorum.

Bu d smartı mükemmel yapmaz tabiiki. yine iade yok, yine teknik servis yok. yine eve gelip kurmuyorlar.

Yine de alacaksanız bayi dışında satan (hepsidijital, teknosa vb - kaç yıllık dikkat) alternatiflere bakın. onlarda d smart kadar sorumsuz. belki daha ucuza alırsınız.

Anladığım tv satıcısı bizde cı+ giriş var diyorsa modülde sağlamsa tv bunu görmek zorunda. görmüyorsa tv nin suçu. (not: ben tvyi alalı 2 yıl olmadı. telefon açınca seri noyu söyledim. onlarda servis kaydım varmış. yardım ettiler. 2 yıldan sonra yaparlarmıydı bilmem)

Bu arada fiyatlara ne olmuş öyle. Ben ds cam modül dizi paketi 2 yıllık 250 tl verdim. ben alırken sinema paketi de 500 tl idi. Ds şimdi sinema ve dizi paketini birleştirmiş. cam modül 800 tl olmuş. İyice uçmuş bunlar.

• 192 liraya bu nedir yav. giriş mi dizi paketi mi hiç birşey yazmamışlar, gerçi dsmart giriş paketi kalktı diyor ama.

http://www.teknosa.com/urunler/110240500/d-smart-modul-abonelik-paketi
  • teknosadaki 12 aylık dizi paketmiş. 192 lira olanı

bimektse de 12 aylık spor paket 3 ay sinama paketi hediye 269 lira uçmuş bunlar.

teknosada 24 aylık dizi paket 250 liraya sınırlı sayıda kalmış.
  • MERHABA 11 AYLIK DSMART MAKSİ SÜPER PAKETLİ DSMART MODÜL AYLIK 19 LIRAYA GELİYOR YETİŞKİN KANALARI HARİÇ, İSPANYA LİGİ DAHİL 2016 YA KADAR AKTİVASYONLU

http://www.sanalpazar.com/Dsmart-Modul-11-Ay-Supersinema-spor-hd-Paket-209-Tl__isp39044001

• replax_1907 kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım
    Bende 4 gün önce aynı yerden aldım.satıcı yer Konya'da.telefonla görüştüm ayrıca Konya'da yaşayan arkadaşlarımdan sordum..olumlu referanslar sonucu aldım.ertesi gün elime ulaştı.tv ye taktım.şifreli kanallar anında açıldı(sinema dizi ve belgesel)..hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabitkale

teknosadaki 12 aylık dizi paketmiş. 192 lira olanı

bimektse de 12 aylık spor paket 3 ay sinama paketi hediye 269 lira uçmuş bunlar.

teknosada 24 aylık dizi paket 250 liraya sınırlı sayıda kalmış.

teknosada 24 aylık dizi paket 250 liraya şiddetle tavsiye edilir ben kullanıyorum
  • MERHABA 11 AYLIK DSMART MAKSİ SÜPER PAKETLİ DSMART MODÜL AYLIK 19 LIRAYA GELİYOR YETİŞKİN KANALARI HARİÇ, İSPANYA LİGİ DAHİL 2016 YA KADAR AKTİVASYONLU

http://www.sanalpazar.com/Dsmart-Modul-11-Ay-sinema-spor-dizi-belgeselhd-199tl__isp39044001

• Arkadaşlar dsmart modül kullanan webos tvli bi arkadasimiz acil bana kanal listesini atabilirmi bi türlü ayarlayamadim kanalları

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.