Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mebeedirne

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Orijinalden alıntı: Emirayk2

Önceden peşin ödenen dizi paketi modülü aboneleri artık sinema kanallarını izleyebilir
    Keyifli seyirler

Super paket sahiplerine bişi yokmu? Neden böyle bir uygulama yapıldı..

bilseydim 1 ay önce 24 aylik 300 liraya dizi paketi alirdim.ama belgesel kanallari aynı değildir herhalde .

Bende 265tl superpaket aldım şimdi bin pişman oldum aldığıma..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi modül dizi paketi alsak sinema da açık olacak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leren kullanıcısına yanıt
    Yeni paket sistemi ile artık dizi paketi kalmadı Dizi modül alırsanız Dizi+Sinema paketi olarak aktivasyon yapacaksınız

• ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    Super paket yeni paket sistemi ile sadece adı değişti
    Sinema+Dizi+Spor oldu yani değişen bir şey olmadı

• Arkadaşlar bende cam modül almak istiyorum. Özellikle belgesel kanalları için. Kafamda bir kaç soru var.En ucuz bulduğum fiyat 224 lira (1 yıllık) Forumda bazı arkadaşların çok değil 25-30 gün öncesi bu fiyatlara 2 yıllık paketler aldıklarını gördüm bu fark neyden kaynaklanıyor?. Ayrıca televizyonumun samsung le40b650t2 bu cihazı kullanıpta sıkıntı çeken var mı? Uydu alıcımda a101 den almış olduğum orta dereceli bir uydu alıcısı bu bana sıkıntı yaşatır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taylesoff -- 10 Şubat 2015; 0:12:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylesoff

Arkadaşlar bende cam modül almak istiyorum. Özellikle belgesel kanalları için. Kafamda bir kaç soru var.En ucuz bulduğum fiyat 224 lira (1 yıllık) Forumda bazı arkadaşların çok değil 25-30 gün öncesi bu fiyatlara 2 yıllık paketler aldıklarını gördüm bu fark neyden kaynaklanıyor?. Ayrıca televizyonumun samsung le40b650t2 bu cihazı kullanıpta sıkıntı çeken var mı? Uydu alıcımda a101 den almış olduğum orta dereceli bir uydu alıcısı bu bana sıkıntı yaşatır mı?

a101 den aldığın uydu alıcının modül yuvası varmı ? çoğunda yok biliyorum.. yeni düzenleme ile fiyatları artırdılar. yine de iyi araştır uygun bulabilirsin.
  • aslında bu düzenleme çok iyi oldu ama aile + spor paketinin cam modül üyeliği yok :(
    modül üyelik 3 pakette var...dizi ve sinema paketlerinin belgesel sayesinde sattırıyolar.
    modüllü üyeliği cazip halden çıkarmak için yapıyolar.
    belki digitürk gibi yakında terk edebilirler modülü...

umarım ileride aile + spor paketi de modüllü olur....( spor paketinide NBA tv ve eurosport için istiyorum )
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Orijinalden alıntı: Emirayk2

Önceden peşin ödenen dizi paketi modülü aboneleri artık sinema kanallarını izleyebilir
    Keyifli seyirler

Super paket sahiplerine bişi yokmu? Neden böyle bir uygulama yapıldı..

bilseydim 1 ay önce 24 aylik 300 liraya dizi paketi alirdim.ama belgesel kanallari aynı değildir herhalde .

belgesel kanalları aynı...ben izliyorum. dizi paketteyim
  • longingxm L kullanıcısına yanıt
    ne kadara almıştınız ? ben 24 aylık 250 tl ye dizi paketi almadığım pişman oldum . 180 tl ye 12 aylık sinema paketi aldım .
  • Arkadaşlar Merhaba
    ben 2 hafta önce n11 den d-smart sinema paketli modül aldım.tv mi taktım kanallar cam gibi..çok memnunum..şimdide sinema paketini süper pakete yükseltmek istiyorum ama yaklaşık 150 tl lik fark istiyorlar..bu konu hakkında bilgisi olan veya böyle bir işlem yapan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
  • quote:

ne kadara almıştınız ? ben 24 aylık 250 tl ye dizi paketi almadığım pişman oldum . 180 tl ye 12 aylık sinema paketi aldım .

24 aylık 250 dizi paketi almıştım
  • Mrb daha yeni 12 ay sinema+spor+dizi paketini 284 tlye aldım. CI+ modül olduğundan artık dahili tv uydu alıcısı hd kanalları açıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Mrb daha yeni 12 ay sinema+spor+dizi paketini 284 tlye aldım. CI+ modül olduğundan artık dahili tv uydu alıcısı hd kanalları açıyor.

cı+ olduğundan hd kanallar açılıyomu.. bence yanılıyosun cı+ olmasada açılır hd kanallar.
  • dsmart cam modül kullanıcısıyım. Maxi paketim var , D-blu (internetten tv izleme) Üyeliğim boyunca bedava.

64'e yakın HD kanal 1 4K kanal var.

241 tl'ye 6 aylık taksit ile aldım.
  • 2 yıllık 230-280 arasında modüler alan (sinema+belgesel) arkadaşlar varsa aldığı yeride paylaşırsa çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: longingxm

quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Mrb daha yeni 12 ay sinema+spor+dizi paketini 284 tlye aldım. CI+ modül olduğundan artık dahili tv uydu alıcısı hd kanalları açıyor.

cı+ olduğundan hd kanallar açılıyomu.. bence yanılıyosun cı+ olmasada açılır hd kanallar.

Bu konuda 2 yıldır sıkıntı çeken bi dolu cı modül kullanısından biriyim. Dahili tv uydu alıcısı ile taktığımız cı modüller maalesef bazı marka ve model lcd tvler dsmart ın yaptığı FEC değişikliğinden sonra HD yayın paketlerini çözememekteydi. Tüm başvuru ve şikayetlerimiz sonuçsuz kaldı. her türlü fabrika ayarı ve mevcut yazılım güncellemerli yapıldı. Çareyi ucuz modül girişli harici uydu alıcı almakta bulmuştuk ta ki cı+ modül çıkana kadar. Aboneliğimin bitmesine yakın ben de bir tane aldım ve 1 dk önce açılmayan dsmart HD kanallar şak diye açılıverdi. Bu konuda dhforumda mağdurlar ve açtıkları konuları yer almaktadır. Pek çok üstadın önerisi çözüm olmadı ve ne dsmart ne de sorun yaşanan marka ithalatçıları konuyla ilgilendiler.

• trakianboy kullanıcısına yanıt
    tv niz ne markaydı ? panasonic lerde böyle bir sıkıntı duymştum.
  • quote:

tv niz ne markaydı ? panasonic lerde böyle bir sıkıntı duymştum.

panasonic L42D25E diye hastırlıyorum
  • Ci+ modulde discovery scienceda araliklarla sesin gitmesi sorunu yasayan varmi acaba

• attila24 A kullanıcısına yanıt
    evet son bir aydir sanirim ayni sorun var, ses gidiyor sadece.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.