Şimdi Ara

D-Smart Akıllı Kumanda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
23.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben perşembe gününde D-Smart a üye oldum. Kurulum oldu bitti. Akıllı kumanda çıktı ama ben bunu nasıl Tv ye tanıtacağım? Tvm LG 32LS5600

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bendede 42lw5500 var.
    kumanda pil kapağı altında yazıyor. TV ye ve sonra kırmızı+mavi tuşa basın diye ama bende tanıtamadım
    eski tüplü tvlerde mi işe yarıyor acaba...
  • Yardımcı Olayım :) dsmart.com.tr/akilli-kumanda Adresine bakabilirsin!
    Ancak anlatayım TV Tuşuna bas ardından Kumanda üzerindeki Kırmızı ve Mavi Tuşlara 3sn basılı tut kısaca TV Tuşu 2 Kez yeşil yanıp sönene kadar! Sonra LG İçin şunları dikkatlice tuşla acele etmehttp://d1211.hizliresim.com/13/k/g0b5q.png Fotoğraftakileri teker teker dikkat ile tuşla!
  • teşekkürler dostum bende araştırıyordum tamda forumda buldum tv kodlarıyla beraber. benim 42lw5500 kod no: 0208 de tanıdı...

http://forum.donanimhaber.com/m_37005734/tm.htm

birde burda daha ayrıntılı olarak var: d-smart akıllı kumanda kodları ve ayarlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-ks-@hotmail.com

Yardımcı Olayım :) dsmart.com.tr/akilli-kumanda Adresine bakabilirsin!
    Ancak anlatayım TV Tuşuna bas ardından Kumanda üzerindeki Kırmızı ve Mavi Tuşlara 3sn basılı tut kısaca TV Tuşu 2 Kez yeşil yanıp sönene kadar! Sonra LG İçin şunları dikkatlice tuşla acele etmehttp://d1211.hizliresim.com/13/k/g0b5q.png Fotoğraftakileri teker teker dikkat ile tuşla!

hiç biri olmadı yada yapmamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg lm660s e 1751 oldu teşekkürler
  • 1453 ü deneyin.tam fonksiyon eşleşmesi lazım

• bendemi sorun var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elebasi7102

bendede 42lw5500 var.
    kumanda pil kapağı altında yazıyor. TV ye ve sonra kırmızı+mavi tuşa basın diye ama bende tanıtamadım
    eski tüplü tvlerde mi işe yarıyor acaba...

Led Tv HD Arçelik benimde gelen adam yaptı. TV yönetmek için Sol üstteki TV uşuna - Dsmarta geçmek için D-smart tuşuna basınca halloluyor.

Kapama tuşuna basılı tutuncada TV ve Dsmartı birlikte kapıyor benimki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 20 Kasım 2012; 1:03:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

bendemi sorun var?

Bende aynı TV (ls5400 modeli) var

http://www.dsmart.com.tr/akilli-kumanda adresindeki koddları kullanın

İlk tuşladığım 0208 çalıştı.
  • lg 42 PQ da çok güzel vazife görüyor kod 0906 ile hepsi çalışıyor ancak giriş değiştirme tuşu yok yani Input..tuşu yok..
    peki philips ses sistemini de acaba destekliyor mu....:)
  • 0067 0400 0039 0407 0247 0586 0744 0277 0246 0320 0193 0208 0391 0636 200 Sanırım 0208 idi ancak siz gene de bi deneyin. Dsmart tuşunun yanındaki TV tuşuna basıp ardından sarı ve mavi tuşa aynı anda basın. 2 kez
    ışık yanıp söncek. Ardından bu kodları girin tekrardan yanıp söncek 2 defa. Umarım olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_03 -- 20 Ocak 2013; 17:31:27 >
  • benim eski tüplü tv de bile çalışıyor bu akıllı kumanda. tv tuşuna basınca tv yi, d smart tuşuna basınca uyduyu kontrol ediyorsunuz. bu kadar basit.

• Kardeşim servisi arayıp sorsan diyorum...Ne dersin?
  • Atomcu kardeş kodları yazmışım 1 ay önce denemedin mi?
  • LG 42LW5500'de çalıştı. bir yıldır boşuna çift kumandayla uğraşmışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi negrandier -- 23 Mart 2013; 17:27:50 >
  • Kırmızı ve mavi tuşlara basınca tv tuşu yeşil yanmıyor neden olabilir??

• Merhaba Arkadaşlar

Yeni model kumandanın ayarlarını d-smart sitesinden kaldırmış eskilerle de uymuyor tv ayarın bilen varsa yazabilir mi?
  • ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÖNCELİKLE MERHABA SİZE FAYDALI BİR BİLGİ VERİCEM ÖNCELİKLE ESKİ DSMART KUMANDASI OLANLAR BU YAZIYA BAKMASIN YENİ NESİL DSMART KUMANDASININ KURULUMU ANLATICAM İLK ÖNCELİKLE TV MODUNA ALIP POWER TUŞU İLE MUTE (SES KAPATMA) TUŞUNA AYNI ANDA 3 SANİYE BASILI TUTUYORSUNUZ IŞIK SABİT YANDIĞINDA HANGİ MARKA TV NİZ VARSA KODUNU LİSTESEN BULUP YAZIYORSUNUZ VE TEM KUMANDA İLE HEM TV Yİ HEM DSMARTINIZ KONTROL ETMİŞ OLUYORSUNUZ...

• MrGOSTH M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler sayenizde sorunu hallettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.