Şimdi Ara

D&R ve Akbank indirim kombosu %50-60 civarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Axess mobilden katılabileceğiniz 200tl üzerine 40 chip para

Eğer 26 yaş altında iseniniz akbank fav ile ilk alışverişte 150tl üzerine 50tl direk kart ekstrenize iade ediliyor

PICODI25DR ile 250tl üzerine 25tl indirim yapar, başka kodlarda var deneyiniz

Ayriyeten avantajix vb sitelerden %3-4 iade de almayı unutmayın

DR mağazalarında ise

Axess mobilden katılabileceğiniz 200tl üzerine 40 chip para

Eğer 26 yaş altında iseniniz akbank fav ile ilk alışverişte 150tl üzerine 50tl direk kart ekstrenize iade

Zubizu ile %20 tüm indirimlere ek indirim

Qr ile ödeme veya mobil ödemelerde %5 chip para

Tüm bunlara ek olarak zubizu ile dr deki her 10. alışverişe 100tl hediye çeki kazanma şansınız var

Kendi yaptığınız yılbaşı kampanyası ile de bir alışveriş daha yaparsanız duruma göre 30-40 chip para daha kazanabilirsiniz belki fakat dr hangi sektör emin değilim

Totalde mağazadan yapacağınız 250tllik bir alışveriş

-50 akbank fav indirimi

-50tl zubizu indirimi

-40 chip para ve qr ödemesi ile 10 chip para

= 100tl civarına denk geliyor %10 ihtimalle de 100tllik hediye çeki gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow-fox -- 30 Aralık 2020; 10:2:29 >

• Teşekkürler hocam, takipte kalalım.
  • Demirören holdinge para kazandırmak istemem ben.

• D&R ve Akbank indirim kombosu %50-60 civarında
  • Teşekkürler, kesinlikle incelemeye değer bir oran. Chip para kullanım şartı ilginç olmuş, bir süreye kadar mağaza kısıtı var, devamında her yerde kullanıma açık.

• yavuz42 kullanıcısına yanıt

Hocam ben buna hiç dikkat etmemiştim iyi ki atmışsınız bunu

• D&R’da bugüne özel indirim kodları var, anasayfasında gösteriyor. Öğlen vakti fiyatlara bindirim yapmamışlardı. Almak istediğim ürün 1699 TL’ydi ve kuponla 1599 TL’ye iniyordu. Şuanda ise ürünü 1999 TL’ye çekmişler. Özetle kaşıkla verdiğini kepçeyle alma derdine düşmüşler.

Not: İndirim kodlarıyla illaki hala uyguna alınan şeyler vardır. Fakat çoğu şeyde bindirimler var maalesef.
  • 1.099 TL olan ve 100 TL de sepet indirimi olan Kobo Clara'nın fiyatını 1.399 TL'ye yükseltmişler.

• Kampanya kapsamında işlem yaptım ama kampanya sayacı ilerlemedi. Harcamanın yapıldığı yer bölümünde mağazanın bulunduğu AVM’nin adı yazıyor. Sanırsam kayıt açmamız gerekecek, umarım sıkıntı çıkmaz.
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt

O zaman artık alışveriş yapılır mı? Malumunuz D&R online berbat olduğu için çoğu DH'li konuya bile bakmaz. Yani artık bakılabilir mi? Son zamanlarda alışveriş yapan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirano978

1.099 TL olan ve 100 TL de sepet indirimi olan Kobo Clara'nın fiyatını 1.399 TL'ye yükseltmişler.

Benim üstteki mesajda bahsettiğim ürün de Kobo Libra H2O’ydu ve o da günlerdir 1699 Tl’ydi. Bugün öğlen de 1699 TL’ydi ve 100 TL indirim kodu çalışıyordu. Bir kaç saat sonrasında 1999 TL’ye çektiler. Bunların indirim anlayışı milleti öpmek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.