Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuzumekan

Selam
    Aracımda aırbag hatası alıyorum Yol bilgisyarında airbag hatası yazıyor fakat airbag calısması için herhangi bir sey yapmadım patlamadı dun yoktu bugun sabah calıstırdım hata aldım servisi aradım getirin bakalım dediler dogal olarak :) varmıdır daha once basına gelen kimse neden yapar sizce 2011 albea

Çok büyük birşey yoktur bence temassızlık...vb. birşey vardır.İhmal etme baktır.Hava yastığının nezaman lazım olacağı belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: br251

quote:

Selam
    Aracımda aırbag hatası alıyorum Yol bilgisyarında airbag hatası yazıyor fakat airbag calısması için herhangi bir sey yapmadım patlamadı dun yoktu bugun sabah calıstırdım hata aldım servisi aradım getirin bakalım dediler dogal olarak :) varmıdır daha once basına gelen kimse neden yapar sizce 2011 albea

Çok büyük birşey yoktur bence temassızlık...vb. birşey vardır.İhmal etme baktır.Hava yastığının nezaman lazım olacağı belli olmaz.

Biz aracımızı ilk alırkende öyleydi aküyü söküp taktıkları için öyle olmuş serviste düzeltmişlerdi akü'den bi temassızlık bişey olmuş ise de olabilir yinede servisten başka bi çözüm yok gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: YSF_023

Arkadaşlar merhaba,hafta sonu kısmetse aşağıda verdiğim ilandaki Albea Multijeti alıyorum.İlandaki araba hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/2894977

Yalnız orda yazılanlardan "ESP (Elektronik Denge Programı)" bizim albealarda mevcut değil yani yazıldığı gibi değildir ve ayrıca gördüğüm kadarıyla yolcu hava yastığıda yok ama yazılmış bulunmakta ki o aralar bildiğim kadarıyla abs ve yolcu hava yastığı paket olarak verilmekteydi yani abs de olması gerekir. Kısacası bunlarıda göz önünde bulundurun derim :)

• mrb arkadaşlar...
    dün arabayı pazar yerine park etmiştim.hiç de içime sinmemişti.nitekim de sonucu öyle oldu.arkadan biri vurmuş arabaya.çok hasar yok ama böyle de çarşıya arabayı çıkarmak istemiyorum...
    fotoları aşağıdaki linkte.
    boyası falan çıkmış tamponun.Ne yapılması gerekli?kaportacıya mı gösterilir?ortalama ne kadar tutar?
    çok masraflı bişeye benzemio ama içim rahat degil yinede...arkadan vuruldugu için bagaj kapağı zor kapanıyo artık...
    bi de eskisi gibi görünür dimi yapıldıktan snra

http://img808.imageshack.us/i/dsc02869r.jpg/
    http://img863.imageshack.us/i/dsc02870.jpg/

• @shacks çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLippeRship

@shacks çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın =(

teşekkür ederim hocam...bakalm bi ara sanayiye giderim ustaya gösterrim ama.önce burda yayınliyim bilgi alayım dedim...
  • cok gecmıs olsun Allah beterınden saklasın bagaj kapagı dogrultulup lokal boya yapılması gereklı ayrıca tamponda komple boya yapılmalı eskısı gıbı gorunur tabıkı ıyı bı usta ya gıt
    quote:

Orijinalden alıntı: shacks

mrb arkadaşlar...
    dün arabayı pazar yerine park etmiştim.hiç de içime sinmemişti.nitekim de sonucu öyle oldu.arkadan biri vurmuş arabaya.çok hasar yok ama böyle de çarşıya arabayı çıkarmak istemiyorum...
    boyası falan çıkmış tamponun.Ne yapılması gerekli?kaportacıya mı gösterilir?ortalama ne kadar tutar?
    çok masraflı bişeye benzemio ama içim rahat degil yinede...arkadan vuruldugu için bagaj kapağı zor kapanıyo artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: strong.

cok gecmıs olsun Allah beterınden saklasın bagaj kapagı dogrultulup lokal boya yapılması gereklı ayrıca tamponda komple boya yapılmalı eskısı gıbı gorunur tabıkı ıyı bı usta ya gıt
    quote:

mrb arkadaşlar...

teşekkür ederim hocam...
    allah daha beter kazalardan korusun...
    Artık kaldırımın kenarına bile park etmekten korkar oldum çizcekler aynayı kırcaklar diye...ne kadar araba varmış memlekette ya.ucu ucuna geçiyor arabalar anlatamam.ne kadar dikkatli olsan karşındaki olmadıktan snra bi faydası yok.
    hocam bu tampon boyama,bagaj dogrultma ve lokal boya tahmini ne kadara olur?100-150 arası tutar mı daha fazla mı olur?
    Bu arada şunu da söyliyim arabanın kaskosu var.kasko öder mi acaba?

• arkadaşlar arabayla ilgili bir çok vede çeşitli ürünler bakımından şu site işe yarar sanırım,değişik görmediğimiz ürünler fikir edinmek amaçlı

http://www.otoavm.com/asp/index.asp
  • yetkılı servısde kesınlıkle daha fazla tutar ama ozellerde dedıgınız rakamlar asagı yukarı olabılır
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

cok gecmıs olsun Allah beterınden saklasın bagaj kapagı dogrultulup lokal boya yapılması gereklı ayrıca tamponda komple boya yapılmalı eskısı gıbı gorunur tabıkı ıyı bı usta ya gıt
    quote:

mrb arkadaşlar...

teşekkür ederim hocam...
    allah daha beter kazalardan korusun...
    Artık kaldırımın kenarına bile park etmekten korkar oldum çizcekler aynayı kırcaklar diye...ne kadar araba varmış memlekette ya.ucu ucuna geçiyor arabalar anlatamam.ne kadar dikkatli olsan karşındaki olmadıktan snra bi faydası yok.
    hocam bu tampon boyama,bagaj dogrultma ve lokal boya tahmini ne kadara olur?100-150 arası tutar mı daha fazla mı olur?
    Bu arada şunu da söyliyim arabanın kaskosu var.kasko öder mi acaba?

• cok guzel urunler var
    quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

arkadaşlar arabayla ilgili bir çok vede çeşitli ürünler bakımından şu site işe yarar sanırım,değişik görmediğimiz ürünler fikir edinmek amaçlı

http://www.otoavm.com/asp/index.asp
  • hocam sanayide yaptırsam?bi ustama gösteriyim de haftasonu tanıdık bi kaportacı vardır ne de olsa.öyle halledebiliriz aslında.kasko meselesine hiç girmek istemiyorum...mini bakım falan oluyomuş kaskodan autokingde.öyle bişey olabilir aslında :)
  • quote:

hocam sanayide yaptırsam?bi ustama gösteriyim de haftasonu tanıdık bi kaportacı vardır ne de olsa.öyle halledebiliriz aslında.kasko meselesine hiç girmek istemiyorum...mini bakım falan oluyomuş kaskodan autokingde.öyle bişey olabilir aslında :)

otokinge bi ugramanı öneririm onlar ufak tefek olanları kasko bozmdan yapıyorlarda ama seninki onların ufak anlayışına uymaz gibi geliyo sen yinede şansını dene bakarsın yaparlar. unutmadn geçmiş olsun.
  • arkadaşlar yolda giderken lastiğin ordan pat diye ses geldiğini düşünün,eve vardığınızda ve arabayı park ettiğinizde sorun yoksa,ama sabah baktınız lastik inse ve acil işiniz olsa,o zaman lastik değiştirmek zahmetli ise,2 seçenek var ya elde araba lastik pompası varsa bağlayıp hava basmak,çünkü lastiğin havası yavaş yavaş inmişse o zaman pompa lastik tamircisine kadar götürür,yada bunun diğer yolu bir sprey çıkmış lastiğe köpük basıyor sanırım oda tamirciye kadar götürür,hiç düşünen oldumu,ne yapmak lazım
  • bende akuye baglanan pompa var cok ıse yarıyorr
    quote:

arkadaşlar yolda giderken lastiğin ordan pat diye ses geldiğini düşünün,eve vardığınızda ve arabayı park ettiğinizde sorun yoksa,ama sabah baktınız lastik inse ve acil işiniz olsa,o zaman lastik değiştirmek zahmetli ise,2 seçenek var ya elde araba lastik pompası varsa bağlayıp hava basmak,çünkü lastiğin havası yavaş yavaş inmişse o zaman pompa lastik tamircisine kadar götürür,yada bunun diğer yolu bir sprey çıkmış lastiğe köpük basıyor sanırım oda tamirciye kadar götürür,hiç düşünen oldumu,ne yapmak lazım
  • quote:

arkadaşlar yolda giderken lastiğin ordan pat diye ses geldiğini düşünün,eve vardığınızda ve arabayı park ettiğinizde sorun yoksa,ama sabah baktınız lastik inse ve acil işiniz olsa,o zaman lastik değiştirmek zahmetli ise,2 seçenek var ya elde araba lastik pompası varsa bağlayıp hava basmak,çünkü lastiğin havası yavaş yavaş inmişse o zaman pompa lastik tamircisine kadar götürür,yada bunun diğer yolu bir sprey çıkmış lastiğe köpük basıyor sanırım oda tamirciye kadar götürür,hiç düşünen oldumu,ne yapmak lazım

Daha önce başıma geldi.Hiç uğraşmadım hemen toplu taşımayla devam ettim yoksa asla gideceğim yere yetişemezdim.
    Sanada tavsiye ederim bazen uğraşmamak en iyi seçenektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: br251

quote:

Daha önce başıma geldi.Hiç uğraşmadım hemen toplu taşımayla devam ettim yoksa asla gideceğim yere yetişemezdim.
    Sanada tavsiye ederim bazen uğraşmamak en iyi seçenektir.

acale işi olanlar sınava gidecekler,yani birde lastiğin patlğı çok ise havası çok kaçıyor ise,veya gezmeye dağ başına gittiğinizde,yani sonuç olarak ilk seçenek lastiğe ayak pombasıile hava basmak,bu ne kadar götürür belli olmaz,ayrıca diğer seçenek lastik değişmek,ama birde dediğim gibi acil olursa bir yerde satıyorlardı acil şişirme köpük basıyor,ona bakmadım

• Ilerde almayi dusunuyorum universitede modifiye iyi gider
  • quote:

Selam

arkadaşlar bu sorunla ilgili olarak servisi aradım tekara basit bir sorun gelin hemen helladelim dediler gidemedim araba için sorun olurmu birde arabayı satıyorum 2011 albea primo plus paketli benzinli 22 750 diyorum 18 lira verende var 21 500 lirada ben anlamadım benmi ticaretten anlamıyorum arabanın sıfırı pazarlıkla en son 24500 birde ütüne plaka vs masraf giriyor oluyor 25500 3 aylık araca düz 22 500 diyorum 3000 lira düşük

daha ne diyecez ben anlamadım ben aracı satarsam kolay satarım cok kayıp olmaz diye fiat aldım banamı hep cimri arkadaslar geliyor yoksa piyasamı budur 1500 km araca 5,5 milyar ucuzamı vermek gerek

ne dersiniz

• quote:

quote:

Selam

arkadaşlar bu sorunla ilgili olarak servisi aradım tekara basit bir sorun gelin hemen helladelim dediler gidemedim araba için sorun olurmu birde arabayı satıyorum 2011 albea primo plus paketli benzinli 22 750 diyorum 18 lira verende var 21 500 lirada ben anlamadım benmi ticaretten anlamıyorum arabanın sıfırı pazarlıkla en son 24500 birde ütüne plaka vs masraf giriyor oluyor 25500 3 aylık araca düz 22 500 diyorum 3000 lira düşük

daha ne diyecez ben anlamadım ben aracı satarsam kolay satarım cok kayıp olmaz diye fiat aldım banamı hep cimri arkadaslar geliyor yoksa piyasamı budur 1500 km araca 5,5 milyar ucuzamı vermek gerek

ne dersiniz

5.500 bin lira ucuza vermek en büyük mantıksızlıktır 2011 model en dolu paketli bir kaç aylık albea 23.000 bin lira civarı rahat satılır milletin yaptığı komik pazarlıklara siz kanmayın mutlaka 22.000 hatta 23.000 liraya bile rahat satabilirsiniz...

• 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.