Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de bugün itibariyle aranıza katıldım. 2007 Albea 1,4 fire active ateş kırmızı aldım. İzmir birmotta stok eritme amaçlı yapılan kampanyadan 18900e aldım. Umarım memnun kalırım.
  • Aracın yol tutuşu, sınıfındaki araçlara göre gayet iyi. Yine de virajlara düşük hızda girmek gerekiyor (diğerlerinde olduğu gibi)
  • merhaba arkadaslar ben boyle bir yerin varlıgını daha bugun kesfettim..

her turlu yardımlarınızı beklerim

2005 model albea 1.2 EL 80 hp

15000 km de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msimsek -- 30 Nisan 2007; 0:51:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: msimsek

merhaba arkadaslar ben boyle bir yerin varlıgını daha bugun kesfettim..

her turlu yardımlarınızı beklerim

2005 model albea 1.2 EL 80 hp

15000 km de

dђ ғіат аlвeа такımı

dђ ғіат аlвeа такımı

hoş geldin arkadaşım bu arada arabayı kartaş tan almışsın sanırım bende oradan aldım

• hosbuldum :) evet kartas tan almıstık hala oraya goturuyorum.. servis cok iyi ama biraz tuzlu :)
  • hafta sonu aracın göğsü söküp , teybe ve arka tarafındaki bağlantılara bakmak istiyorum,
    nerlerden sabitlenmiş , nereleri sökmem lazım , yardımcı olabilecek var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: lebu

hafta sonu aracın göğsü söküp , teybe ve arka tarafındaki bağlantılara bakmak istiyorum,
    nerlerden sabitlenmiş , nereleri sökmem lazım , yardımcı olabilecek var mı

valla anlasam yardım edeyim dicem ama anlamam.. fakat teyp sokuldukten sonra sifre girilmesi gerekiyo biliyosundur sanırım
  • http://www.fiatalbea.ru/video/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 13 Nisan 2007; 23:54:00 >
  • selamlar arkadaşlar bende aranızdayım burada albea ile ilgili merak ettiklerimi okuyup merak ettiklerinizide cevaplamaya çalışacağım...

aracım 2005 model albea 1.3 multijet dynamic görünümlü active...alfa romeo servisinde çalışıyorum.bir miktar bilgi birikimim var kendimce.vakit buldukça aranızda olmaya çalışacağım...saygılar.

aracımın fotosu...

dђ ғіат аlвeа такımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratde35 -- 15 Nisan 2007; 3:37:31 >

• kokpite entegre teybi sökmenin cok kolay oldugunu farkettim ve söktüm , arkasına cd changer soketi takacağım , bağlantı şeklini görmek için kabloları sökmek gerekti , değişik bi soketi var . bulursam soket- bulamazsam lehimle halledecegim.
    şimdi sorun , elektrigini kestigim için şifre kodunu istiyor teyp .
    yardımcı olabilecek biri var mı???
  • lebu kardes biz aracı alırken teyp le beraber bi sifre kagıdı verdiler o kodu girmen gerekiyor.. nasıl gireceginde aracın kullanma klavuzunda vardı sanırım eger yoksa ben aksam okuyup yazabilirim buraya simdi işim var evden cıkmam gerekiyor.. istersen soyle yazayım..

muratde35 kardes hosgeldin aracın guzelmiş baska modifiyeler varmı aracta.. yardımlarını bekleriz her zaman..
  • quote:

Orjinalden alıntı: msimsek

lebu kardes biz aracı alırken teyp le beraber bi sifre kagıdı verdiler o kodu girmen gerekiyor.. nasıl gireceginde aracın kullanma klavuzunda vardı sanırım eger yoksa ben aksam okuyup yazabilirim buraya simdi işim var evden cıkmam gerekiyor.. istersen soyle yazayım..

muratde35 kardes hosgeldin aracın guzelmiş baska modifiyeler varmı aracta.. yardımlarını bekleriz her zaman..

modifiye derken kardeşim şöle diyeyim motor tamamen standart.ama dışındabayağı bir değişiklik var fotoğrafları derleyeyim eklerim buraya...
  • sevinirim :) adaş
  • murat de arkadaşım tam da üstüne geldin konunun.bir kaç mesaj yukarıda active modeline sis farı eklemenin maliyeti ve montaj süresi ne kadar tutar onu öğrenebilirmiyiz?ayrıca dynamic ile ilgili başka birşey ekledinmi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: RomuLUSThEBiG

murat de arkadaşım tam da üstüne geldin konunun.bir kaç mesaj yukarıda active modeline sis farı eklemenin maliyeti ve montaj süresi ne kadar tutar onu öğrenebilirmiyiz?ayrıca dynamic ile ilgili başka birşey ekledinmi??

sis farı yapmanın maliyeti yaklaşık olarak 80 ytl kadar tuttu.kablo açma kapama düğmesi.vs.vs.sigorta röle falan...artı 7.50 ytl den 2 adet =15 ytl ye sis far çerçevesi aldım...
    montaj süresi 1 saat kadar sürer dostum...çok rahat çalışmak istersen tamponu söküp tesisatıda orjınal yerden geçirirsin.2 saatte bitirirsin...
    ayrıca konsola bir düğme ekleyemedim görüntü bozulmasın diye.sol ayak dayamanın oraya bir düğme yaptım kontağa bağlı açıp kapatıyorum oradan.ondan sonra dynamicte olan gibi marşbiyelleri boyadım ve iki kapı arasındaki direk denilen yere siyah bantlarını çektim.kapı kolları aynalarıda boyasam dynamic ten farkı olmayacak...

D:\www\Local\forum_donanimhaber_com\http\upfiles\buffer\AE01E2CFF3834BB286A8F4B150215377.jpgD:\www\Local\forum_donanimhaber_com\http\upfiles\buffer\CEA23D70994C4F1082DF8BBA49C0572E.jpg

dђ ғіат аlвeа такımı

dђ ғіат аlвeа такımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratde35 -- 15 Nisan 2007; 17:32:55 >

• maşallah... cantlar cok iyi olmus ne kadara maloldu..
  • 80 ytl süper fiyat.Fiat tofaş ın en sevdiğim yanı bu.ucuz parça.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RomuLUSThEBiG

80 ytl süper fiyat.Fiat tofaş ın en sevdiğim yanı bu.ucuz parça.

konsola neden düğme ekleyemedin??onun yeri zaten hazır değilmi acaba oradaki kapağı çıkarsan orjinal düğme olmazmı. arka sis düğmesinin yanındaki boşluktan bahsediyorum.yani benim eski arabamda öyleydi kliması yoktu ama klima butonun yerinde boş kapak takılıydı.

(düzeltme yapayım derken kendime alıntı yapmışım hata oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 15 Nisan 2007; 19:08:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: İstanbul

Arkadaşlar bende 2003 model Albea 1.2 16v EL Ac aldım 48000 de araba kontrol ettiğmde araba gayet güzel di
    1 hafta oldu ama şimdi geri geri giderken arabanın ön tarafından ses geliyor tuhaf bir ses hani eski kamyonlarda olurya frene basınca
    balatalardan bir ses gelir o tür bir ses ama sadece geri geri gelince direksiyondan mı diye baktım direksiyonda bir titreme falan yok
    valla parayı da bitirdik serivise gideyimmi gitmeyimmi kara kara düşünüyorum bir bilgsii olan varmı?

Şimdiden teşekkürler

Not : araç 1 yıl garajda kalmış

Selam aynı aractan bende aldım 2003 1.2 16v EL Ac benim arac 68 binde bahsettigin ses benimde dikkatimi cekti ama nedenini bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar paylasırsa sevinirim
    Not : benim aracta son 1.5 yıl sadece 6000 km yol yapmıs

• Arkadaşlar albea 1.3 multijet, 1.2 16V ve 1.4 ün gerçek koşullarda şehiriçi ve şehirdışı tüketim değerlerini LT olarak verebilirmisiniz? 1.2 ve multijet özellikle vergi yönünden avantajlı ve bu iki modeli kullananlardan rica ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.