Şimdi Ara

D.H GÖBEKLİLER KLÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanıyorum ki bu konuya giren çoğu arkadaş göbekli arkadaşlarımız olucaktır :)

Ben 1.75 boy 81 kg esmer bir vatandaşım.

dar giyinmeyi seven ama göbeğim sayesinde dar giyinemeyen üstüme bir şey yakıştıramayan biriyi.Kendime çok öfkeliyim.

11.04.2018 tarihinde spora yazıldım. Göbeğimi eritmek için bir çok araştırmalar yaptım ve bir çabaya girdim.

Önümüzdeki 3 ay bu göbeği eritemezsem birlikte yaşlanıcaz sanırım..

Siz değerli D.H üyeleri haydi gelin ve el ele tutuşalım eritelim şu göbekleri

Yazdırın isimleri

ÜYELERİMİZ

canyilmaz0
    eraglises
    Cilehta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canyilmaz0 -- 12 Nisan 2018; 15:32:47 >

• Kaslı ve göbekli. Kardiyodan acayip iğreniyorum o yüzden göbek hiç gitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aylıkcılar yine spora başlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    kas yapmadan sadece göbek eritme hareketleri var onlara yoğunlaşıp gidebilir o göbek.. benim sporda ilk başlangıcım göbek eritmek için olucak kas yapacak hareketleri göbek gidene kadar yaptırmayacaklar
  • GhotSht G kullanıcısına yanıt
    valla etrafımda çok arkadaşım oldu spora yazılıp gitmeyen. ama onlarınki kas içindi. benim gitmem şart. Kendim için sağlığım için yapmalıyım. öfkem götürücek oraya keyfim değil
  • bboy 1 73 kilo 70 civarı. yakında aranıza katılacağım bana da bir iskender ayırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyilmaz0

valla etrafımda çok arkadaşım oldu spora yazılıp gitmeyen. ama onlarınki kas içindi. benim gitmem şart. Kendim için sağlığım için yapmalıyım. öfkem götürücek oraya keyfim değil
    sağlığına mı öfkelisin yani? o zaman spora başlama
  • göbeğe öfkeliyim. Alkol göbeği
  • 176 cm , 89 kg

• Göbekli erkek sorunlu erkektir, bunu kendisine itiraf edemez. Göbekten kurtulmak elinizde. Göbeğimle mutluyum diyen kendisini aldatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Göbekli erkek sorunlu erkektir, bunu kendisine itiraf edemez. Göbekten kurtulmak elinizde. Göbeğimle mutluyum diyen kendisini aldatır.
    20 yıldır dhliyim. bu kadar doğru söz görmedim helal olsun valla
  • +17 ile aranızdayım
    yer bulabilirsem tabii ki
  • Ben zorda olsa kabullendim. Mutlu fln da değilim. çok büyük bir yük benim için. Göbeğe elveda demek için ciddi çalışmalarım başladı :)
  • eraglises E kullanıcısına yanıt
    var mı kurtulmak için bir projen yoksa tam anlamıyla kabullendin mi
  • Ekle 1.80 boy 115 kilo göbekten bir çok yerimi göremiyorum ayak parmaklarımı mesela,
  • 1.73 boy, kilo: 98 (onur üyesi)

• canyilmaz0 kullanıcısına yanıt
    kabullenmedim gömleklere sığamamaya başladım. iki gömlek eskimenin verdiği yıpranmayla birlikte yırtıldı

fastfoodu azalttım spora başladım. gram gram azalıyor ama asosyallik ve yalnızlık var. dışarı çıkıp hareket etsem daha kolay olur ama canım istemiyor.
    gün boyunca bilgisayar başındayım eve gidince de bilgisayar başında oluyorum. yemeği bile bilgisayar başında yiyorum. ondan yavaş bir gelişme var.
  • eraglises E kullanıcısına yanıt
    Ben de muhasebeciyim. akşama kadar pc başındayım. İnan hayatı sosyal hale getirmek senin elinde. Hayatı güzel görmeyenler güzelleştirmeye çalışsa keşke.
  • canyilmaz0 kullanıcısına yanıt
    insanlardan ve insanlıktan nefret etme gibi bir durumum var.
    yoksa kolay olurdu herhalde
  • Bir gün birine bir aşık olursun. Sonra keşke şu göbeği eritseydim dersin. yani belki tek sıkıntı o olmaz ama o da sıkıntıların içerisinde yer alacak bir etken.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.