Şimdi Ara

CZ' Şeytanı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadas kendını kurtlar wadısınde sandı arkadasım o fılm bıttı allah bılır o adamı sen oldurdun
    polat alemdarrrr
  • EVET olabilir benimde bi mage wardı 56 lvl ben beramusa girdim elmorada bi gitti.O da nesi benim adam gidergitmez yattı ama exp falanda gitmedi şaşırdım yanda bi warrior daha olmuş adı FeNiX_CrAZY miydi neydi ok'e bi bastım benim mage 57 lvl warirorra donustu benim mage ona onun adam bana geldi ama el de hiç kimse yok oda yok bitek ben varım.İçimden dedim yaw olsada adamlar şu raptoru bi alabilsem
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaNNiBaL_TR

arkadaslar cz de yatmamaya ne var takarsın kitin shell +8 +7 +6 ları girersin cz ye ve mirage +8 fazla iyi birsey değil ve bahsettigin adamlar hangi sörvırdalar bilmiyorum ama benim onları tek vurusta yatıracagıma iddaya girerim inanmazsan bana beramustan PM at ismim TooYruX_TR istediginiz herkes ile kapısırım lwl 62 wairor karus bir de pelerın takmak marifet deil benim 77k npem var 33k np sonra tek basıma takcam herkese iyi oyunlar ve birde herşeyi bu kadar büyütmeyin ve kardes türkceni düzellltt ve herkesin dalga geçmesine aldırıs etme k.i.b

koptum yaw

• aha ben sana soyleyim o adam niye yatmiyor ;)

birincisi gm fln deil ise o adam kesinlikle dupecinin biridir

nasil mi ne alaka diyeceksin

gidip 1 adet abyss blessing item aliyor : 10m exp gorevi icin kullanilir ayrica bi ozelligi daha vardir skill bara koyup pot gibi kullanabilirsin hemde hic bir potta olmayan performans ile ilk bastiginda 3600 hp bir anda dolar ve 30 saniye icinde 3600 hp kadar yavas yavas dolar

bu adam gidip bundan 3255 (salliyorum) kadar dupelerse paso bunlardan basarsa o adamin defansi ve hpsi iyi ise kimse deviremez

gercekler acidir
  • beyler %80 garanti veriyorum bu adam edit chardır benm düşüncem
  • quote:

Orjinalden alıntı: UruKai

quote:

Orjinalden alıntı: HaNNiBaL_TR

arkadaslar cz de yatmamaya ne var takarsın kitin shell +8 +7 +6 ları girersin cz ye ve mirage +8 fazla iyi birsey değil ve bahsettigin adamlar hangi sörvırdalar bilmiyorum ama benim onları tek vurusta yatıracagıma iddaya girerim inanmazsan bana beramustan PM at ismim TooYruX_TR istediginiz herkes ile kapısırım lwl 62 wairor karus bir de pelerın takmak marifet deil benim 77k npem var 33k np sonra tek basıma takcam herkese iyi oyunlar ve birde herşeyi bu kadar büyütmeyin ve kardes türkceni düzellltt ve herkesin dalga geçmesine aldırıs etme k.i.b

Seninde biraZ turkceni duzeltmen lazım kitin shell degil chitin shell sörvır degil server

sende yanlış sölüon o türkçesini sölemiş sen ingilizce sölüon

• BEN ANLADIM sayılır LAGDAN DOLAYI VURAMAMILAR SESİDE GELMEMİŞ LAG GEÇİNCE ADAM APIŞIP KALMIŞ BUKADAR İYİDE SENDE VAR BİŞELER BU HERZAMAN OLUYOR SENDE HER OLDUĞU ZAMAN BURAYA YAZARSAN

• quote:

Orjinalden alıntı: Freeedy99

Arkadaşlar bir gün ben CZ de takılıyordum.Önüme bir adam çıktı adam bana ezik geldi arc shot attım bir kaç tane adam zarar görmüyor.Sonra sıktım sıktım görmedi zarar geldi çaktı bişeler vurdu yattım adamda asassin sonra yattım ben adamı seyrediyorum ok a basmadım bir pelerinliler geldi asassinler +8mirageliller adam vurdular vurdular adam yatmıyor adam lan delirecez adama yatmıyo ne bu dedik oha lan ddeik iki tane 8 kişilik party deki adamları yatırdı ada ölmüyo biz delirecez tam bir adam geldi lamirosa sıktı bir suyun orda ki sonra adamın yanına gelip hide yaptı bi bakttıkki adam yatmıyor adamdan can gitmiyor biz hala öldürmeye çalışyoz.Bir baktık oyun durdu biraz bir ses geldi bir ses tüm herkesin vurduğu damageler adama gitti bizim hapörler patlıyacaktı azda ohaaaaaa ohaaaaaaaaaa delircez llan dedik o andada adam yattı bea

Hasta galiba

• ya manyakmısınızbana bırınızfuckko yubulun
  • Olabilir... Belki bugda kalmıştır. Bende cz'de bi ara kendı partymdeki adama damage vuruyordum
  • beyler ben bu kişinin hasta doktoruyum biraz yatım dinlenmesi gerekiyor
    ko oynamaktaan kafayı sıyırdı kusura bakmayın ilaçlarınıda düzenli olarak almıyor kereta
  • o ne yaw adam macera gibi anlatmış bide tam anlayabilsem acayip derecede anlatım bozuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tetikci

quote:

Orjinalden alıntı: Yquai_Sasa

Tamam 5 dakka Olgun olucam.. ama dayanamıyorumki Saat sabahın 6sı bu saatte benden hiç kimse olgun olmamı beklemesin..lvl kasıyom moralim bozuk o yüzden

Yorgun olman şebeklik yapmanı gerektirmez...

Kardeşim Sana Ne Oluyor Şimdi. Topic 2005'in ve Sen Bana O Zaman Yazdığım Şey Hakkında Laf Atıyorsun. Senle Hiç Uğraşamam, NE Yazacağımda Seni İlgilendirmez.

• yaw ne adamlarsınız
  • Bunu önceden verdiler sne biraz araştırsana
  • ne dedin?
  • koptum burda ya 30 dk dır gülüyorum bu cocuk 9 yasında kesin :D
  • Yuh be 4-5 aylık topicleri hortlatmayın bea.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _We_ALL_Nigger_

Yuh be 4-5 aylık topicleri hortlatmayın bea.

• bune yaaa gereksiz topic..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.