Şimdi Ara

CZ' Şeytanı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tornados

ya kardesim cz seytanı diye bir tabir varmı?..

aynen oyle kardes,m o gun bende vardım orda adama hem parazit hemde malice attım adam banamısın demedı 4 raguer 3 tank 2 healer daldık adam 2 partiyide yatırdı ama daha sonra oldu cunku damagelerımız adama gec gitti bir hile var bu işte ama anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: tornados

bu turden arkadasların psikolojik olarak dengelerinin kayıb oldugu kanısına varııp.. bu arkadasların dogaya salınmaları gerektigine inanıyorum..

bence seninki gibi avatar koyanlar da bi uzmana görünse yararlı olur

• la olm sen fazla sacmaladın adammıı nasıl kesemıyolar sen kafayı yemıssın oyunlaa bellı...!
  • la kac kısı bizde ordaydık adam yatmadı diyo.ben sahsen 20 kısının uc kısı ye daldıgını ve herkesin yattıgını fakat o 3 kişinin canının dahi azalmadıgına ıkı kere sahıt oldum.resim cekmiştim ama bilgisayara format attım gösteremiyorum.

aman bee inanmayan inanmasın cok ta tınnn
  • bencede bu dlga geçenlerin hiçbiri oynamayı bilmiyo

• quote:

Arkadaşlar bir gün ben CZ de takılıyordum.Önüme bir adam çıktı adam bana ezik geldi arc shot attım bir kaç tane adam zarar görmüyor.Sonra sıktım sıktım görmedi zarar geldi çaktı bişeler vurdu yattım adamda asassin sonra yattım ben adamı seyrediyorum ok a basmadım bir pelerinliler geldi asassinler +8mirageliller adam vurdular vurdular adam yatmıyor adam lan delirecez adama yatmıyo ne bu dedik oha lan ddeik iki tane 8 kişilik party deki adamları yatırdı ada ölmüyo biz delirecez tam bir adam geldi lamirosa sıktı bir suyun orda ki sonra adamın yanına gelip hide yaptı bi bakttıkki adam yatmıyor adamdan can gitmiyor biz hala öldürmeye çalışyoz.Bir baktık oyun durdu biraz bir ses geldi bir ses tüm herkesin vurduğu damageler adama gitti bizim hapörler patlıyacaktı azda ohaaaaaa ohaaaaaaaaaa delircez llan dedik o andada adam yattı bea

ya allam ya bu bebe daha 5 . sınıfa gidio gecende
    bana der abi baksana ögretmenizimiz 2tipitak'' (aynen bole) den odev verdi yardım etsene pls dio ya allam ya
    :D:D

• olımpıa da orta 1 e gıden bırıyle aynı clandaydım hatta o clan baskanıydı vede bu forumda gordugum kendını buyuk zanneden cogu kısıden kat kat daha olgundu.eger olgunluk arıyosan yasa bakma oyunda cok bebe var dogru ama benım tanıdıklarımın cogu dıer lerınden daha olgundu.

ınternet kafeye gıttım gecen yanıma bı cocuk oturdu en fazla 5. sınıfa gıdıyodu lvl kasamıyodu orası ayrı mesele ama hıc olmazsa dogru durust oynuyodu.

yası kucuk olanların bu oyunda olmasını sevıyorum(kufur edenler harıc)cunku ne kosp kullanabılıyolar ne dupe yapabılıyolar nede mılletın karakterını hackleye bılıyolar. yapabılen varsa da bı buyuk yardım etmıs ogretmıstır.lutfen kucuklerle dalga gecmeyın sız de bı ara kucuk tunuz.

bu arada sen nıe gocundun kucukmusun dıeceksınız deılım yas 22.

(ya bu forumda dalga gecenlere laf yetıstırmekten bıktım ama ne yapayım cok kızıyorum)
  • quote:

olımpıa da orta 1 e gıden bırıyle aynı clandaydım hatta o clan baskanıydı vede bu forumda gordugum kendını buyuk zanneden cogu kısıden kat kat daha olgundu.eger olgunluk arıyosan yasa bakma oyunda cok bebe var dogru ama benım tanıdıklarımın cogu dıer lerınden daha olgundu.

ınternet kafeye gıttım gecen yanıma bı cocuk oturdu en fazla 5. sınıfa gıdıyodu lvl kasamıyodu orası ayrı mesele ama hıc olmazsa dogru durust oynuyodu.

yası kucuk olanların bu oyunda olmasını sevıyorum(kufur edenler harıc)cunku ne kosp kullanabılıyolar ne dupe yapabılıyolar nede mılletın karakterını hackleye bılıyolar. yapabılen varsa da bı buyuk yardım etmıs ogretmıstır.lutfen kucuklerle dalga gecmeyın sız de bı ara kucuk tunuz.

bu arada sen nıe gocundun kucukmusun dıeceksınız deılım yas 22.

(ya bu forumda dalga gecenlere laf yetıstırmekten bıktım ama ne yapayım cok kızıyorum)

kardes bi yandan haklısın fakat bu cocugun yazdıklarının olgunlukla ilgisi oldugunu mu düsünüosun
    gecende bi topic actım bu gelmis beni elestirio msn sini aldım neden oyle düsündügünü sordum
    ya kusura bakma ben tegmen oılmaya calısıodum da oelsine yazdım gerisini düsün

• 1.ben zaten sadece onun ıcın demedım.forumun genel meşrebi dalga gecmek.neden anlamadım

2.sen bu arkadasla boyle bı olay yasamıssın ama ya dıer dalga gecenler emınım gorduler ve hemen atladılar

3.yukarda konuyla dalga gecenlere deıl lafım kısılerle dalga gecenlereydı

4.ya bu konun neresi gereksiz adam lar np manyagı oluyo siz hayal gormussun gıt uyu gıbı yorunlar yapıyosunuz

5.söz bi daha kimseyi eleştirmeyeceğim kimseye laf yetiştirmeye calısmayacagım.dunyayı ben kurtaracak deilim ya bosa zaman kaybından baska bişey deil
  • quote:

.ben zaten sadece onun ıcın demedım.forumun genel meşrebi dalga gecmek.neden anlamadım

2.sen bu arkadasla boyle bı olay yasamıssın ama ya dıer dalga gecenler emınım gorduler ve hemen atladılar

3.yukarda konuyla dalga gecenlere deıl lafım kısılerle dalga gecenlereydı

4.ya bu konun neresi gereksiz adam lar np manyagı oluyo siz hayal gormussun gıt uyu gıbı yorunlar yapıyosunuz

5.söz bi daha kimseyi eleştirmeyeceğim kimseye laf yetiştirmeye calısmayacagım.dunyayı ben kurtaracak deilim ya bosa zaman kaybından baska bişey deil

neyse ya daha fazla kırmayalım birbirimizi

• zuahhahah yaw ne komik bi topic koptum ya.. o yüzden
  • quote:

Orjinalden alıntı: crushed

COCUK LEM BU YA 10 YA 12 YASINDA

• quote:

Orjinalden alıntı: Yquai_Sasa

Tamam 5 dakka Olgun olucam.. ama dayanamıyorumki Saat sabahın 6sı bu saatte benden hiç kimse olgun olmamı beklemesin..lvl kasıyom moralim bozuk o yüzden

Yorgun olman şebeklik yapmanı gerektirmez...
  • olayı biras abartmış galib arkdas
    5 6 kişi dalabilir

mesela burda biizm yaptıgımız gibi party ce humanlara dalıoz

dk da 50 np kasıoduk :D

http://img89.imageshack.us/img89/3395/2006331177311jz.jpg

alın işte burda oldugu gibi bi kişiye 8 kişi :D
  • bir hafta kadar önce ares1 de savas sirasinda captain lardan biri yukardan msj gecti humanlardan bir okcu var o bize saldiriyor fakat biz ona damage veremiyoruz diye, hemen arkasindan gm in notice ini gordum (bu sirada ben apos partydeydim) charin ID sini sordu, ayni captain yukardan msjla yazdi, GM terkrar notice gecti ve buga girmissin nasil oldu bana anlat yoksa atmak zorundayim tarzi biseyler yazdi 5dk sonrada charin ID si kicked seklinde notice gecti yani bu bir bug olabilir ama ben hic rastlamadim sadece notice lardan boyle bisey var gibisinden takip ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosmo

bir hafta kadar önce ares1 de savas sirasinda captain lardan biri yukardan msj gecti humanlardan bir okcu var o bize saldiriyor fakat biz ona damage veremiyoruz diye, hemen arkasindan gm in notice ini gordum (bu sirada ben apos partydeydim) charin ID sini sordu, ayni captain yukardan msjla yazdi, GM terkrar notice gecti ve buga girmissin nasil oldu bana anlat yoksa atmak zorundayim tarzi biseyler yazdi 5dk sonrada charin ID si kicked seklinde notice gecti yani bu bir bug olabilir ama ben hic rastlamadim sadece notice lardan boyle bisey var gibisinden takip ettim

+1
  • bu olay adamı baya bi etkilemiş anlaşılan anlatışa baksana
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkdantE

bu olay adamı baya bi etkilemiş anlaşılan anlatışa baksana

evet
  • quote:

Orjinalden alıntı: numand

baya bi anlatım bozukluğu var yazdıklarından hiç bişi anlaşılmıyo

ewet
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.