Şimdi Ara

Cyborg R.A.T 7 Gaming Mouse İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
20.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu mouse u almayı düşünüyorum ama incelediğim reviewlarda mouse un bazı sorunları olduğu söylenmiş. (mouseu havaya kaldırıp bırakınca gecikme süresi ve mouse pad seçmesi gibi) Kullanan arkadaşlar bu tip sorunlar yaşadılar mı acaba?
  • Sorduğun problemlerle karşılaşmadım. Ama ben bu mouse dan memnun kalmadım ve sattım. Tavsiyede etmem.
  • neden memnun kalmadın hocam?
  • Ben ilk aldigim zamanlarda yazilim problemi yasadim, ilk hevesle biraz ugrastim sonrada kendi haline biraktim. Dediginiz sorunu ben yasamadim ama ne olursa olsun pisman degilim.

Kalite ve gorsellik olarak cok iyi ama sikinti yasayabilirsiniz
  • Bazen titreme oldu. Malzeme kaliteside çok düşük. Vidaları kullanmadığım ve temizlediğim halde yalama oldu. Soldaki fonsiyon tuşu bozuldu. Gayet insaflı kullanmama ramen dayanmadı.
  • driver not loaded sorunu yaşadım dün sonra forumdan sağolsun arkadaşlar çözümü söylemişler o şekilde çözdüm ve battlefield'a daldım Oyundaki performansı gayet iyiydi genel olarak memnunum ( 1 gündür kullanıyorum gerçi) inşallah ilerdede böyle devam eder. Tek rahatsızlığım şu oldu precision aim tuşu sürekli elimin altında olduğu için değersem ayarlar değişecek gibi bir hisse kapılıyorum tam elime denk gelmese iyi olacak sanırım ordaki parçayı biraz ileri kaydırma imkanı olabilir madem heryeri ayarlanabiliyor. Aynı şekilde geri ve ileri tuşlarıda biraz geride kalıyor eğer o parçayı ileri kaydırabilirsem o sorunda çözülmüş olacak. Bunun dışında yazılımda kendime tuş nasıl atıyacağım onu henüz çözemedim mesela bir tuşa basınca istediğim silahı seçsin gibi. Kullandıkça görüşlerimi yazarım yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre.sea

@Aydolan
    @XantoM
    @turgutfb

arkadaşlara sorum olacaktı. rat9 veya rat 7 almayı planlıyorum fakat x7 den sonra g5 e geçtiğimde avuç içi kısmı yüksek geldiği için kontrol edememiştim. bu yüzden bu mouse nin x7 veya g5 e göre avuç içi yüksekliği nasıldır? g9 kullandığımda 1-2 saatlik deneme için arkada uzantısı olmadığı ve uzunluk yönünden kısa olduğu için yüksekliği çok kötü gelmemişti ve rahat etmiştim.

son olarak sormak istediğim razer mamba mı tavsıye edersiniz bunu mu?

razer mamba da çok iyi fakat rat 7 nin yanından geçemez.avuç içi aparatları var 3 adet kendine hangisi uygunsa onu takarsın.kısacası bu alete mouse demek haksızlık olur

• cevabınız için teşekkürler @turgut_fb. rat7 den vazgeçtim ve zowie ec2 aldım. şuan için gayet iyi görünüyor geleceğini bilmiyorum
  • uçak gibi mouse
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre.sea

cevabınız için teşekkürler @turgut_fb. rat7 den vazgeçtim ve zowie ec2 aldım. şuan için gayet iyi görünüyor geleceğini bilmiyorum

hayırlı olsun dostum güle güle kullan..
  • 4 nisandan beri kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım inşallah uzun ömürlü olur.
  • Ben rat 7 i ilk olarak başka bir mouse bakarken gördüm daha sonra adını öğrenip özelliklerini öğrendim (bu incelemenin de çok katkısı oldu) ama türkiyede satışı yok gibi bişey acaba amreikadan yada yurt dışından getirtmek için ne yapmak lazım ?
    şimdiden teşekkürler :)
  • Okadar uğraşmana gerek yok Türkiyede satışı var.

Misal

http://www.gameekstra.com/CYBORG-RAT-7-Gaming-Mouse-rat7-,PR-2625.html
  • Çok sağol
  • R.A.T. 7 mi aldım xp 32 bit kullanıyorum. ilk bir kaç denemede driverini kurmayı başaramadım sürekli saçma sapan bir hata alıyodum.( driver kurulum hatası). sonra windosw'un bütün güncellemeleri yaptım ve hiç bir sorun yaşamadan mousenin programı çalıştı. çok memnunum herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Okadar uğraşmana gerek yok Türkiyede satışı var.

Misal

Fiyat pahali biraz. Bu gosterilen RAT 7 modeli newegg de 79 dolar. yani 150 TL ye geliyor.

Ben Amerikaya gidiyorum 2 haftaya ve Rat 7 Infection almayi dusunuyorum. Rat 7 den farkliliklari varmis sanirim kalite acisindan. Ama tam emin degilim.

Sizin bi bilginiz var mi RAT 7 infection serisi hakkinda?

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Okadar uğraşmana gerek yok Türkiyede satışı var.

Misal

Fiyat pahali biraz. Bu gosterilen RAT 7 modeli newegg de 79 dolar. yani 150 TL ye geliyor.

Ben Amerikaya gidiyorum 2 haftaya ve Rat 7 Infection almayi dusunuyorum. Rat 7 den farkliliklari varmis sanirim kalite acisindan. Ama tam emin degilim.

Sizin bi bilginiz var mi RAT 7 infection serisi hakkinda?

Infection üzerindeki sensor daha yeni teknolojili. Yapısal olarak çok küçük farklılıklar var. RAT 7 bu hafta bana Amerika'dan geldi. NY'den bir teknoloji mağazasından Tax Refund ile 40Dolar civarına yani normal satış fiyatının yarısına satın alınmış. Bir arkadaşım kendisine alırken bana da hediye olarak almış sağ olsun yanında getirdi. Aklınızda bulunsun bu mouse fena halde pad seçiyor. Hazır Amerika'ya gidiyorken mutlaka farklı özelliklerde bir kaç pad satın alın.

• razer vespula ile mükemmel çalışıyordu emektar..
  • Arkadaşlar merhaba bende bu mouse'den almayı düşünüyorum yaklaşık 3-4 yıldır Logitech G9 kullanıyorum artık he tarafı soyuldu falan değişim vakti geldi bu model ilgimi çekti.
    Burada mouse'u alan arkadaşlar halen daha kullanmaya devam ediyor mu acaba nasıl performansı sağlamlığı kullanışlılığı vs ?
    uzun seneler kullanılacak bir ürün mü?

bir de mouse pad seçiyor demişsiniz biraz daha açıklayabilir misiniz acaba
    hangi mouse pad ile birlikte kullanmak gerekiyor
  • Ben 8 ay civarı kullandım. Performansı kötü değil ama malzeme kalitesi kötü yani sağlam bir mouse değil. Kesinlikle uzun seneler kullanılabilecek bir mouse değil.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.