Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 XBOX [ ANA KONU] UPDATE 2.0 PHANTOM LIBERTY DLC (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
26.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende de bazen 0 fps e iniyo gibi 3-5 saniye takılıyor sonra devam ediyor. Ama 5 saniyeyi asarsa (bi kritik eşik var) devam etmeden dashboard a atiyo oyun. Genelde arabayla hizli giderken one s in gucu yetmiyo hizli yükleme yapmaya ondan atiyor diye düşünüyorum ben ama emin değilim.

Bu arada şunu söylemek isterim. Yayinlanan patch ler arasinda bana göre en etkilisi 1.06 yani son patch. Bilmiyorum ama fps artmis gibi geldi biraz daha. Bug/glitch ler aynen devam onlara bakmıyorum bile. Ocak Şubatta ancak onlara bakarlar.
  • Oyun çabuk bitti gibi geldi bana.

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

Oyun sonunda Arasaka benden çipi çıkardı. Arasaka'nın benliğimizi başka bir vücuda aktarmasını reddedip dünyaya dönmeyi tercih ettim. 6 ay ömrümüz kalmış olarak bitti oyun. Ama işin saçmalığı Hanako ile görüşmek için Arasaka binasının orada asansöre binmeden hemen önceye atıyor oyun. Bitirmemiş gibi bir şey oluyor öyle de sevmedim bu işi. Diğer 2 senaryo ile tekrar oynayacağım bakalım. Farklı mı değil mi merak ettim. (bir yerde bağlanıyormuş hikaye. üzdü.)

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berlin93 -- 26 Aralık 2020; 15:50:34 >
  • Berlin93 kullanıcısına yanıt
    Hakikatten bu ne saçma iş, niye finalin başına atıyorsun beni birde görev duruyor aynen hiç yaşanmamış gibi, saçmalık resmen..
  • Oyunu iade ettim ve son güncelleme geldi, aklım orada kaldı. Grafiklerde bir gelişme var mı ? Series S için soruyorum
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    4 gün önce gelen update i soruyorsan çok fazla farkedilen bir değişiklik olmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

4 gün önce gelen update i soruyorsan çok fazla farkedilen bir değişiklik olmadı..

Aynen onu kast etmiştim. Ocak güncellemesi ile adam ederlerse tekrar almayı düşünüyorum. Sağolasın

• Xbox one x de bugün başladım 1.06 güncellemesi ile en azından oynanabilir olmuş oyun FPS biraz artmış idare edecek seviyeye gelmiş birkaç yan görev ile ana görevde 3 saat ilerledim ortalama ciddi gözüme batan bir bug glich olmadı Ocak güncellemesi umarım kısa sürede gelir
  • Yaktın beni cyberpunk 200 almıştım p1 hakkını bitirdim satayım diyorum 120 ye koydum satılmıyor deseler ki 100 TL olur mu onada okeyim
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Hocam p1 hakkını bitirdiyseniz nasil satacaksiniz 😀
  • Oyunu bitirdim hocam p1 hakkını nasıl bitiriyim 4 tane xbox ım olsada keşke bitirseydim
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Virgül olmayınca yanlış anlamisim hocam :) ben de p2 hakkımı valhalla ile takas ettim cyberpunk bittikten sonra. İlerde adam olursa oyun o zaman alirim ancak 😀
  • An itibarı ile oyunu 1.06 sürümü bile one x cihazında bitirdim.. oynanışi etkileyen bir bug yaşamadım FPS iyi değil kötü de değil oynamak isteyen varsa idare etti beni en azından oynayabildim diyebilirim.. Benim gibi bir türlü başlayamayan arkadaşlar varsa one x için bilgi vermek için yazdım.. güncellemeler bitince ya yeni konsola gecebilirsem bir kere daha oynarım mutlaka zaten çok uzun değil oyun cidden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berlin93

Oyun çabuk bitti gibi geldi bana.

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

Oyun sonunda Arasaka benden çipi çıkardı. Arasaka'nın benliğimizi başka bir vücuda aktarmasını reddedip dünyaya dönmeyi tercih ettim. 6 ay ömrümüz kalmış olarak bitti oyun. Ama işin saçmalığı Hanako ile görüşmek için Arasaka binasının orada asansöre binmeden hemen önceye atıyor oyun. Bitirmemiş gibi bir şey oluyor öyle de sevmedim bu işi. Diğer 2 senaryo ile tekrar oynayacağım bakalım. Farklı mı değil mi merak ettim. (bir yerde bağlanıyormuş hikaye. üzdü.)

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

SPOILER SPOILER SPOILER

Benim oyunun finalinin bu yazdığınla alakası yok.. demek ki farklı finaller var bilginiz olsun

• ventura800 kullanıcısına yanıt

evet oyunda 1 den farklı final mevcut

• ventura800 kullanıcısına yanıt

6 farklı son var hocam, ama sona gidene kadar hikaye aynı sorun o.

• Berlin93 kullanıcısına yanıt
    Evet o kısmı öyle çok oyuna etki edecek tercihler yok
  • Ocak ve şubat güncellemeleri içinde next gen güncellemesi olacak mı acaba?
  • eakarvardar E kullanıcısına yanıt

Hayır almayacak. Next gen güncellemesinin çıkması yaz aylarını bulabilir.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.