Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 XBOX [ ANA KONU] UPDATE 2.0 PHANTOM LIBERTY DLC (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
26.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 45 saattir oynuyorum series s'de, ufak tefek bug'ların dışında ne fps düşüşü ne de çökme yaşadım, karakteri fulledim, her girdiğim mekanda loot ve hack yapıyorum bol bol. Görevlerde İstersem dalıyorum silahla, bıçakla istersem sessizce hallediyorum, tamamen bize bırakmış oyun. Keşke önceki nesil sorunu olmasaydı da herkes bu oyunun zevkine varabilseydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Yetimoğlu_ kullanıcısına yanıt

Bende almayı düşünüyorum valla güzele benziyor 1.05 patch yaramış gibi duruyor.

• Berlin93 kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil güncellemede gelince kimbilir oyun ne güzel olacak
  • crypto81 kullanıcısına yanıt

Kim bilir ne zaman gelecek ama

• Bugün için geniş kapsamlı update var deniyordu. Var mı bir hareket?

• _Yetimoğlu_ kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun ilk çıktığında series s’te oynamıştım ve görüntü çamur gibi bulanıktı özellikle uzak mesafelere bakınca anlaşılıyordu çözünürlük sıkıntısı.

Netlik konusunda bir iyileşme olmuş mu 1.05 ile bilgi verir misin?
  • eakarvardar E kullanıcısına yanıt
    Hocam son duyuruda bir hafta icinde bir patch daha gelecek diyorlardi (1.05) diğer büyük patch ler biri ocakta biri subatta diye biliyorum. 1.05 ten sonra bi patch daha mi gelecek yilbasindan önce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Hocam son duyuruda bir hafta icinde bir patch daha gelecek diyorlardi (1.05) diğer büyük patch ler biri ocakta biri subatta diye biliyorum. 1.05 ten sonra bi patch daha mi gelecek yilbasindan önce?

Hafta sonu burada bir arkadaş ayın 21'inde Majör update gelecekmiş dedi

• FrtTR kullanıcısına yanıt

1.0.4 patch'i ile düzelttiler grafikleri. İlk oynadığım da bana çamur gibi gelmişti, kaplamalar felan rezaletti.

1.0.5 ile sanırım hataları çözdüler, aynaya bakınca karakter kel görünüyordu mesela, düzelmiş o.

• eakarvardar E kullanıcısına yanıt
    O yama 1.05 değil mi zaten?
  • Baska yama yok arkadaşlar benim bildigim. 1.05 hafiften fps artışı sağlamış biraz daha oynayinca farkettim. Ama buglar glitch ler aynen devam. :)
  • One x de oynanacak seviyeye geldi mi acaba yoksa daha beklemek lazım hazır Türkçe oyun bulduk adam akilli oyun keyfinin içine edilsin istemiyorum başlamadım o yuzden

• Arkadaş one x de ne seviyede oyun son durum olarak deneyimleyen paylaşabilir mi
  • Brnttl B kullanıcısına yanıt
    Arkadaş oynuyor şehir ici fps düşüşü varmis hala şehir dışı stabil 30 şehir içi 23 30 arası diyor
  • ra's al ghul kullanıcısına yanıt
    Yani oynanabilir durumda demi?
  • Brnttl B kullanıcısına yanıt
    Bende evinde oynadım bı 40 dk yani oynanır ama yuzde yüz performans li degil
  • 1.06 güncellemesi geldi oyuna 16 GB da yakın boyutu

• Degisiklik var mi 1.06 guncellemesi sonrası?
  • Ben oyunu oynamıyorum güncelleme almasını bekledim.. Ocak ayında oynamayı planlıyorum o yüzden bilgim yok

• Selam millet. Makineyi 2 gun once aldim dun cyberounk basladim. Oyunda bazen oyundan atiyi sizde de yasaniyo mu? Alet kapanmiyo ama ana menüye dönüyor. Hata raporu vs vermeden.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.