Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steame 249 dan ön sipariş açılmış da PC yok ki sadece PS4 var bende. 299 a falan PSN e de ön sipariş acsalar razıyım ben. Önceden alır 10 ay bekleriz artık sorun değil, ama PSN e de 249 dan açılırsa tadından yenmez 😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Fromsoftware oyunlarinin hikayesi bizim bildigimiz normal oyunlar gibi değil sen oyunda ki bulduğun yazilarla kitaplarla felan hikayeyi tamamliyorsun. Bu firmayı DS dan beri takip ediyorsanız bilirsiniz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 10 Haziran 2019; 9:12:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Steame 249 dan ön sipariş açılmış da PC yok ki sadece PS4 var bende. 299 a falan PSN e de ön sipariş acsalar razıyım ben. Önceden alır 10 ay bekleriz artık sorun değil, ama PSN e de 249 dan açılırsa tadından yenmez 😉
    playstation standart ön sipariş fiyatı 429 tldir cyberpunk 2077 459 tlden tr psnde ön siparişe açıldı

senin yazdıgın fiyata anca hindistandan 320 tlye alabilirsin onun dışında ucuz bekleme
  • ARKADAŞLAR BİRAZ KONU DIŞI AMA BU OYUN NİSANDA ÇIKIYORSA SONY LAST OF US 2 Yİ BU YIL ÇIKARIRMI ACABA
  • From software oyunlarında hikaye mi var yahu soulsları 4 er 5 er kere oynadım hala hikayeyi bilmiyorum ilk ateş varmışda yanmışda sonra ejderhalar gelmiş birde lord varmış tamam
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

From software oyunlarında hikaye mi var yahu soulsları 4 er 5 er kere oynadım hala hikayeyi bilmiyorum ilk ateş varmışda yanmışda sonra ejderhalar gelmiş birde lord varmış tamam
    Okumak gerekiyor sağdan soldan, hikaye var ama açık açık vermiyorlar. Araştırmadan anlamak zor.
  • Ben bu kızı yaratıp oynıyacağım çok tatlı, bu sefer gösterilen elemanı hiç beğenmedim.

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Okumak gerekiyor sağdan soldan, hikaye var ama açık açık vermiyorlar. Araştırmadan anlamak zor.

Alıntıları Göster
    Okudum dostum da her şey karman çorman, hatta youtube da hikaye serisi var onu bile izledim yinede bir şey anlaşılmıyor
  • hindistan psnden aldım, 300tlye geldi. 3500rs lik psn gift kart bitmiş amazon.in de, adamın mailini bulup mail attım, tekrar stok ekledi. almak isteyen varsa tükenmeden alın. hindistan adres vermeyi unutmayın.

https://www.amazon.in/Rs-3500-Sony-PlayStation-Network-Delivery/dp/B07K6S5BLD/ref=olp_product_details?_encoding=UTF8&me=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 10 Haziran 2019; 13:6:47 >
  • Bu psn işi iyice abarttı 459 TL nedir steamde 250 TL bakiyesini satanlardan alıp 175 e bile kapatılabilir konsola alacak arkadaşlar bence kesinlikle ön sipariş vermesin bu oyunun dağıtıcısı bilkom olacağı için ben her türlü 459 TL den ucuza kutulu olarak satılacağını düşünüyorum.
  • Steam dolar kurunu düşükten alıyor ondan dolayı 250 lira.

• nerden olursa olsun edinicem bunun koleksiyon sürümünü.
  • bence türkiye psn sony'ye düşman

bir şekilde para kazanmalarını istemiyorlar

cidden akıl sır ermiyor şu fiyatlara
  • Kutulu daha ucuza alırız. Almayın bu fiyattan.

• Kötü oldu ya ne biliyim insan bekliyor belki uygun fiyat olur diyede yapacak bişi yok zaman

• kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Aynen kutulu alcaz mecbur

• Boykot yapin beyler başka çare yok.

Hint psn bilmem ne psn den alın geçin.

• 2020 sonlarında yani yeni nesil çıktığında Oyun Alana yanında PS5 bedava olacak.
  • hocam 70 euro zaten 458 tl yapıyor senin dediğin gibi 8 9 dan değil 6.55 ten hesaplayıp o fiyata koymuşlar

sadece exclusive oyunlarda 65 eurodan store a koyuyorlar ortada hata yok fiyat doğru
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.