Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha oyun çıkmadan puan vermeler, oyunu gömmeler başlamış. Aynısını Death Stranding'de de yapmışlardı. Almayacağınız oyuna suç atmayın. İngilizceniz yoksa öğrenin, Türkçe 'sini beklemeyin işinize yarar.  

• guitarist02 kullanıcısına yanıt

Oyun türkçe bu arada

• Oyun gog.comda 59 gb preload ama ps4te 102 gbmış nedendir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Oyun gog.comda 59 gb preload ama ps4te 102 gbmış nedendir acaba

Şu bahsi edilen 43 gb'lık güncelleme ile alakalı olabilir.

• Çöp
  • steam için preload ne zaman başlıyor acaba?

• Bu gün saat 19.00 da ön yükleme açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: roser137

grafik neyse de vuruş hissiyatı oynanışın en önemli parçalarından. vuruş hissi çok kötü olması oyunun oynanmaması için bir sebep, kötü grafikler o kadar önemli değil değil. grafikler oyunun kalitesini belirleyen bir etmen de değil. on yıl önce çıkan oyunların hala oynanabilir olması fakat pıtrak gibi çıkan çoğu unreal engine oyununun kısa sürede unutulması bunu çok net gösteriyor.

demekki bu oyun sana göre değil. o zaman gidip bf yada cod oynayıp taraya taraya gideceksin... bu oyun başından sonuna kadar RGP !!!!

• Yapay zekadaki sıkıntılar benim de dikkatimi çekti ama oyuna 40-45 GB boyutunda yani neredeyse oyunun boyutu kadar bir day one patch geleceği söyleniyor. Bu güncelleme ile oyun birçok teknik sıkıntıdan arınacaktır diye temenni ediyorum. Bekleyip göreceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 7 Aralık 2020; 16:31:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist02

Daha oyun çıkmadan puan vermeler, oyunu gömmeler başlamış. Aynısını Death Stranding'de de yapmışlardı. Almayacağınız oyuna suç atmayın. İngilizceniz yoksa öğrenin, Türkçe 'sini beklemeyin işinize yarar.  

ilginç bir mesaj olmuş hocam.... oyun Türkçe zaten.

• kyezial kullanıcısına yanıt
    Ağla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hop hemşerim nereye diyor  

• guitarist02 kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen çok ciddiyim en ufak bir hap olur iğne olur içecek olur ne kullandıysanız söyler misiniz? Bu arlar çok kötüyüm benim de kullanmam lazım
  • Dikkat SPOILER!!!

3 saatlik ps4 gameplay. Optimizasyon çok iyi duruyor ama çok fazla bug var. İnşallah düzelir day 0 patch ile

https://bitwave.tv/Carlos2077/replay/36QlJTIJmPLsCZGwYfdG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter Morgan -- 7 Aralık 2020; 16:47:6 >
  • @PeTeRPaNN, @teknocu_guvercin

Bir kaç sayfa önceki tartışmaya ithafen.

• Onvious kullanıcısına yanıt

Bende zaten 5 yıl dedim yani Witcher 3'ten sonra hadi 4 yıl diyelim blood and wine'ı katıp biliyorum zaten post prodüksiyon aşaması uzundur büyük ihtimal geliştirilmeye Witcher ile işleri bittiğinde başlamıştır ama ne 5 yıllık nede 4 yıllık gibi durmuyor.En başta bu kadar hata olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Dikkat SPOILER!!!

3 saatlik ps4 gameplay. Optimizasyon çok iyi duruyor ama çok fazla bug var. İnşallah düzelir day 0 patch ile

https://bitwave.tv/Carlos2077/replay/36QlJTIJmPLsCZGwYfdG

Hocam bu ps5 , ps4 daha düşük perf verebilir aklınızda bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun saf aksiyon bekleyen gta ruhunu yaşamak isteyen tayfayı üzecek gibi duruyor. Buglar düzeltilir fakat mekanikler yapay zeka patchle düzelecek şeyler değil. Vuruş hissiyatı diyenlere değnekle dövüyorlar fakat silahla darbe alan npc nin de hiç bir şey olmamış gibi hareket etmesi mantıklı değil  

Kanımca bu oyun cdpr i ne yüceltecek ne de dibe götürecek. Büyük bir sıçrama yapar diye düşünüyordum fakat witcher 4 e kaldı muhtemelen bu iş. Bakalım umarım yanılırım

• Arkadaşlar oyun ön yükleme bugün mü başlıyor, pc için
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.