Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (317. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayınlanan ilk teaser'da bu ablamızda muhtemelen herkesin peşinde olduğu ölümsüzlük çipi var. Oyunda bu sahneyi görebilecekmiyiz acaba?

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Son nefesimi veriyordum gülerken :D 1,83 ve 95 kiloyum kaldırırmı sizce benimkide :D

• Arkadaşlar bu sızdırılan videoda adam duşa aldıktan sonra havluları kullanamıyor ve aynaya baktığında hiçbirşey olmamış gibi görünüyor bu detay gözlerden kaçmış mı ? önemsememişler mi burayı acaba

• VulonViing kullanıcısına yanıt

Al sen bir keyif çayı iç :)

• quote:

Orijinalden alıntı: levo90

Yayınlanan ilk teaser'da bu ablamızda muhtemelen herkesin peşinde olduğu ölümsüzlük çipi var. Oyunda bu sahneyi görebilecekmiyiz acaba?

bu teaserdaki konsepten vazgeçtiler bence,ilk zamanlar polis olmaktan vs de bahsediliyordu,çok değişti oyun o zamandan bu zamana,bu ablayı görecegimizi sanmıyorum   bence çipin silverhandin manitası alt cunningham ile baglantısı var(tahmin sadece ),alt cunningham karakteri bu teaserda bile var hatta,bayağıda yetenekli bi netrunner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 2 Aralık 2020; 22:17:40 >

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Haftaya saatlerce içeceğim artık hayırlısıyla  

• Süper walllpaperlar olur bu fotomod ile...

• imzadaki sistem ile 1440p Ultra rtx on bir şekilde 60fps oynatır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziondasonisyan -- 2 Aralık 2020; 22:41:16 >
  • inş oyun akşam saatlerinde çıkar ilk giriş heyecanını kaçırırsam üzülürüm

• sertacr88 kullanıcısına yanıt

Beş ay önceki ben  

Acaba bu çocuğun vücudu Cyberpunk 2077'yi kaldırabilecek mi kaygısıyla çocukken anne babamdan çok dayak yemişimdir  

• Oyunu önceden indirebilecek miyiz? Evet ise tarihi belli midir?

• brnbry kullanıcısına yanıt
    8 Aralıkta ön yükleme açılacak diye biliyorum
  • 9 YIL LAN DOKUZ YIL

1 hafta kaldı ığsssss

• quote:

Orijinalden alıntı: ziondasonisyan

imzadaki sistem ile 1440p Ultra rtx on bir şekilde 60fps oynatır mı

DLSS ile oynatır.

• oyun o kadar erteleme yedi ki ben steam'den gift ile aldığımda PS5 alacağım aklımda falan yoktu yani.  

şimdi PC'de aldım ama 1070 - 1080p'de nasıl iş yapar bu oyunda emin olamıyorum. PS5 update'i de ilk etapta gelmeyecek sanırım.

• Bende dahil FPS olacaksa bu kadar özelleştirme niye diyorduk cdpr "sus ve izle" der gibi photo mode trailer yayınladı ki bu bir çok oyunda olmayan ayrıntılı özellikleri olan fotoğraf modu.ne manzaralar çıkacak oyunda şimdiden merak ettim bende ne yalan söyleyeyim Ekim'de pre order yaptım sonra oyun ertelendi ama çok kızmadım bekliyorum büyük emek var belli.ama oynayacak sistemim yok tamamen geforce now'a güvenerek satın aldım. Birde çıkmasına birkaç gün kala geforce now founder edition patlatıcam beklememek için mis gibi. Gel lan 10 Aralık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    10 Aralık gece 3'te erişime açılacak hocam.
  • Tremere117 kullanıcısına yanıt

Hikayeyi çok merak ediyorum zaten hocam. Film tadında arkana yaslan oyna. O konuda cdpr'a güvenim tam. En son rdr 2'yi bu heyecanla beklemiştim. Bu oyun içinde ayrı bi heyecanım var.

• The Frost kullanıcısına yanıt

eğer işten izin alabilirsem güzel saat, gelince yatarım uykuyu alır aralıksız 3 gün oynarım tek sıkıntı iş yerine bir şeyler uydurmam lazım yılımı doldurmadigim icin izin fln yok devlet dairesinde isim var desem öğleden sonra gel derler bilemedim neyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.