Şimdi Ara

Cyberbug 2077'ye dava açıldı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.rosenlegal.com/cases-2010.html

Evet beyler kısaca yalan reklamdan dava açılmış, eğer oyuna sahipseniz davaya katılabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• class action case açılıyor firmaya intel filan parasını öder geçer ama küçük yapımcı batar böyle davalarda takip etmekte yarar var. umarım firma iflas açıklamaz sonuçta.

Bu iş nvidia'nın bile başını yakacak seviyede ve büyümeye devam ediyor. dx12 ultimate desteği neden yok mesela? mahkeme nvidia etkisini görürse ki ray trace'i amd'ye kapatmış bir oyun iş çok daha büyür değil yapımcı nvidia bile arada kaynayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 28 Aralık 2020; 5:15:14 >
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    Cdpr küçük firma değil ki... Witcher 3 ü boşver, 13 milyon Cyberpunk satılmış iadeleri çıkınca. Tanesinden 30 dolar kar etse (ki steamde 40 dolar karı) 390 milyon dolar satış demek bu.
  • Börcır kullanıcısına yanıt

Aşırı küçük bir firma, satış rakamı bir şeyi yansıtmaz.

Bak ne oldu? Sony direk çekti oyunu mağazadan. Muhtemelen bir daha almayacak. Yaptığı oyunu kalitesizlikten ps'de satamayan kaç tane firma var?

Zaten ne kadar küçük olduğunu yaptıkları oyun anlatmıyor mu? Arabanın lastiği bile patlamıyor bunu yeni girişim oyunlarında bile göremiyoruz.

Açıkçası ben bu kadar küçük olduklarını bilmiyordum bu oyun çıkmadan önce. Witcher filan zaten basit oyunlardı ama bu kadar mı küçüktün be arkadaş? dedim her yerde oyunu oynarken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 28 Aralık 2020; 5:57:43 >
  • "CDPR küçük firma, Witcher basit oyundu."

Buna şimdi kalkıp satır satır yazsan ne anlatabilirsin ki. 3 saniyemi çaldı adam hayatımdan. Şu mereti az için de gelin şu foruma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Aralık 2020; 6:33:50 >
  • Dante kullanıcısına yanıt

Bir Rockstar Games değil demek istemiş.

Witcher da bir rdr değil demek istemiş.

Kişisel düşünce size göre büyüktür ama işler milyar dolarlık davalara geldiğinde firma çat diye kapıya kilidi vurur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Bir Rockstar Games değil demek istemiş.

Witcher da bir rdr değil demek istemiş.

Kişisel düşünce size göre büyüktür ama işler milyar dolarlık davalara geldiğinde firma çat diye kapıya kilidi vurur.

Yok ya bence Fifa 21 daha güzel RDR'den.

CDPR haber göndermiş yarın kapanıyormuş. Bitiriyoruz!!! diye kapıya muşamba asmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Aralık 2020; 8:55:15 >
  • Ubisoftu geçen firmaya küçük firma diyorlar tamam sizsiniz

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

ubisoft cd projekt'in 15-20 katı adam çalıştırıyordur siz büyüklük diyince aklınıza ne geliyor bilmiyorum.

Odyssey'i 1 sene içinde yaptı ubisoft örneğin cd projekt ancak exe dosyasını yaratır o oyunun 1 senede.

15 20 katı çalıştırmayla kaliteye ulaşmıyorsun odysey demişsin adamlar her sene kopyala yapıştır oyunları önünüze koyuyor
    Bana göster bakalım the witcher 3 gibi bir kaliteli yapımları varmı

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

w3'ün ne kalitesi var? Herkes kaslı bir adamın içip içip 90-60-90 hatunlar ile eğlenmesini anlatan bir oyunu sevecek diye bir şey yok. Kimisi bunu sever kimisi gider daha farklı şeyler sever.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

w3'ün ne kalitesi var? Herkes kaslı bir adamın içip içip 90-60-90 hatunlar ile eğlenmesini anlatan bir oyunu sevecek diye bir şey yok. Kimisi bunu sever kimisi gider daha farklı şeyler sever.

Metacriticde bile bir çok oyunun Yerden yere vurulduğu sitede

Game of the year + MUST PLAY tagı almış oyundan bahsediyoruz?

Hikayesi ?

Atmosferi?

Müzikleri?

Yaratık tasarımları?

Karakter tasarımları?

Her karakter için ayrı hikaye ve background oluşturulmuş olması?

Ana Görev dışında Yan görevler bile aşırı detaylı ve Ana görev hissi yaşatması?

Büyük emek harcanmış oyundan bahsediyoruz.

Ekranı nereye çevirsen sanki yağlı boya tablosu gibi duran uzak çizimleri? ( Özellikle Blood and Wine )

Say say bitmez

Dikkat ettiysen Grafik yazmadım 2021 yılında Skyrim grafikli ama yukarda saydıgım özellikler gibi zengin içerikli oyun cıksın

2021 de bile Skyrim grafikli oyun game of the year olur. Must play olur.

Bu sadece bir örnek bunun gibi onlarca kaliteli soundtrack içerir bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 28 Aralık 2020; 15:3:30 >

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

w3'te ana görev mi var? Senayosu bile yok. Kız nerde anlatırım ama önce git cadı kes, kız nerde anlatırım ama önce benim karımı bul, kız nerde benim karı düşük yaptı çocuk zombi olmuş onu hallet.

Ana hikaye yok oyunda. Ana hikaye diye yan görevleri zorla yapmaktan ibaret bütün oyun. Umurumda bile olmayan bir baronun ayakçısı olmak mı kurgu ve senaryo dediğiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

w3'te ana görev mi var? Senayosu bile yok. Kız nerde anlatırım ama önce git cadı kes, kız nerde anlatırım ama önce benim karımı bul, kız nerde benim karı düşük yaptı çocuk zombi olmuş onu hallet.

Ana hikaye yok oyunda. Ana hikaye diye yan görevleri zorla yapmaktan ibaret bütün oyun. Umurumda bile olmayan bir baronun ayakçısı olmak mı kurgu ve senaryo dediğiniz?

Sen witcherları yada witcher evrenini hiç anlamamışsın. Klavyemin ömrünü kısaltmıycam senin için.

Assasins creed dışında adamlar elini neye atsa batırıyor.

EA neyse Ubisoftta odur. Far cry 3 den sonra iyice çöp oyunlar cıkarmaya basladı. Bunu sadece ben dusunmuyorm. Sitelerdede bunu görebilrsiniz

Herkes role play oynayamaz o yüzden oyununu çözememenizi gayet iyi anlıyorum :)

Hadi abim git GTA Online'da banka soy sen. Oyunlara sadece aksiyon moruq diye bakan birinin Witcher oynamaması gerek zaten. Adamlar gitsin senaryosu, karakterleri, müzikleri, grafikleri, yan görevleri hepsi üst düzey bir oyun çıkarsın sonra DH'deki GTA Online tayfadan eleştiri alsın. Üzücü.
  • HyperMelon H kullanıcısına yanıt

w3'te senaryo yok ki güzel olsun. Ana görev kızı bulmak değil mi? Kızı bulmak ile ilgili kaç tane görev var 1-2 tane ya vardır ya yoktur. Bunlar dışında bütün oyun zaten yan görev. Baron görevlerini komple çıkartsak oyundan ana senaryo dediğiniz şey ne kaybeder? Hiç.

Senaryosu güzel bir oyun söylesene bir. Neleri beğeniyorsun merak ettim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.