Şimdi Ara

CX-200 kulaklıkla sansa clip uyumlumudur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CX-200 treet 2 kulaklıkla sansa clip uyumlumudur.
    Genelde bass ağırlıklı müzik severim,kulakılık olarak ep630 alacaktım ama dengesiz olduğunu okudum yorumlarda almadım
    Şimdi cx200 ile sandisk sansa cliple bas ağırlıklı müziğin zevkine varabilirmiyim, varamassam hangi mp3 playeri önerirsiniz.

• up
  • Benimde merak ettiğim bir konu bu arkadaşlar, kulaklık sansa clip+'a uyumlu mu?
  • 3.5 mm kulaklıkların hepsi uyumludur tabi. ancak o kulaklığa verdiğiniz paraya değmez aynı fiyata yurtdışından çok çok daha kaliteli kulaklıklar alabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginco06

3.5 mm kulaklıkların hepsi uyumludur tabi. ancak o kulaklığa verdiğiniz paraya değmez aynı fiyata yurtdışından çok çok daha kaliteli kulaklıklar alabilirsiniz..

Tecrübesiz biri olarak konu açtım, millet yine malını satmaya çalışmış. Önerebileceğiniz bir marka/model varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vexille

quote:

3.5 mm kulaklıkların hepsi uyumludur tabi. ancak o kulaklığa verdiğiniz paraya değmez aynı fiyata yurtdışından çok çok daha kaliteli kulaklıklar alabilirsiniz..

Tecrübesiz biri olarak konu açtım, millet yine malını satmaya çalışmış. Önerebileceğiniz bir marka/model varmı?

Ben size cks70 öneririm.Yurtdışından 120 liraya temin edebilirsiniz.Kesinlikle çok çok daha iyi cx200 den, asla pişman olmassınız

Not:Bass sevmiyorsanız tavsiye etmem ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Vexille

quote:

ben mp4nation.net'ten 80 liraya brainwavz m2 aldım. eğer o pahalı gelir dersen 60 liraya m1 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin. -- 14 Şubat 2011; 19:37:57 >
  • Millet :D malını satmaya çalışmış diye beni kastettiyseniz
    linkini vereym ordan alın =)
    http://www.accessoryjack.com/-strse-1444/Sony-MDR-dsh-NC33-NC33-Noise/Detail.bok

Yurtiçindende öneri yapayım. Cx70ten daha dengeli,cx300ten bariz üstün, cx400 seviyesinde bir kulaklık. Cx90-70 kadar bass vermese de tatmin edici bir bass performansı var.Detayları da gayet güzel alabiliyorsun. 60 tlye satıyorum :D 3 tane kulaklık fazla geliyor.Mp3ün içinden çıktı Sony- nc033 araştır istersen.
    http://forum.donanimhaber.com/m_46511443/mpage_1/f_/key_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FieSTaA -- 14 Şubat 2011; 20:42:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

CX-200 treet 2 kulaklıkla sansa clip uyumlumudur.
    Genelde bass ağırlıklı müzik severim,kulakılık olarak ep630 alacaktım ama dengesiz olduğunu okudum yorumlarda almadım
    Şimdi cx200 ile sandisk sansa cliple bas ağırlıklı müziğin zevkine varabilirmiyim, varamassam hangi mp3 playeri önerirsiniz.

Sansa Clip+ ve Cx200 Street 2 kullanıyorum şu an. Tam uyumlu, baslar ve tizler çok iyi, güvenle kullanabilirsin.Yalnız ep630'a bulaşma, gerçekten dengesiz kulak yoran bir kulaklık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.