Şimdi Ara

Cüzdan kodunu hangi siteden alıyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangisi daha iyi daha kazançlı ? 300tl yatıracağım yaklaşık nerden almalıyım şimdiden çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben geçenlerde Perdigital'den aldım. Bir sıkıntı çıkmadı ama güvenilirliği nedir, nasıldır bilmiyorum. Daha önce alışveriş yapmamıştım.

Ayrıca yüzde 5 hopi paracık veriyor.
  • Ben de Perdigital.com dan aldım. 350 TL Steam kodu artı BF1 kodu aldım aldığınız anda direk ekranda pin çıkıyor. Saçma sapan mailinize gelecek ırt zırt uğraşmıyorsunuz. Yada bazı yalancı satıcılar gibi aldıktan sonra stok yok diyip bekletmeleri de yok.
  • Alternatif olarak forumun cs go bölümünde güvenilir satıcılardan %75-80 fiyatına skin alıp pazarda satabilirsin aldığın itemleri pazarda satarsın 100 tl de 15-17 tl arası kâr etmiş sayılırsın oyun alırken,

Uğraşmam dersen bilindik siteler aşşağı yukarı belli ben baya eskiden kullanırdım 7 sene önce fln mtcgame gamesatış gamesultan kullandım adı sanı belirsiz ise güvenmem şu an ya üsttekini yapıyorum yada direkt karttan çekip uğraşmıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    satarken %15 valve alıyor, şu an çok kişili fps oyunlarında bi arkadaş vardı %80 den satıyordu 100 tl lik kodları
  • ben Gamesatis dan alıyorum. yetkili steam cüzdan kodu satıcısı olduğu için.
  • Neden Steam'den cüzdana yüklemek yerine araya aracı koyuyorsunuz? Sonuçta dükkana gidip elden almıyorsunuz. İnternet alışverişi için yine gidip kredi kartı, sanal kart, paypal gibi araçlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Neden Steam'den cüzdana yüklemek yerine araya aracı koyuyorsunuz? Sonuçta dükkana gidip elden almıyorsunuz. İnternet alışverişi için yine gidip kredi kartı, sanal kart, paypal gibi araçlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Anlayamadım.

ben Gamesatis'a knight online gb satışı yapıyorum. knight onlineda kastığım gbleri nakit karşılığında alıyolar benden karşılığında bakiye yüklüyolar. ben istersem hesabıma çekiyorum istersem yine sitede harcıyorum
    ama biraz aliskanlikta var heralde. ne bileyim bi problem oldugnda steame ticket atcaksn mail atcaksn 1 haftada anca dönüyolar çözüyolar. burda bi sorun olursa aynı gün içinde çözülüyo genelde belki de aynı saate çözüyolar arayıp söylüyolr zaten

• ben de gamesatış dan alıyorum steam cüzdan kodu satın aldığında sitede bonus birimi var ona işleniyor belli bi zaman sonra 5 lira 10 lira yada alışıma göre daha fazla steam cüzdanı beleşe alabiliyorum

bedava mal baldan tatlı sonuçta

• Haplo kullanıcısına yanıt
    Bonus veriyor hocam ben oyunfordan 300tlik kodu 270 küsüre aldım mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.