Şimdi Ara

ÇÜNKÜ O AUDİ!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
4.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guiletta denen arac 156 larin oldugu donemi yansitan bir otomobil degil. Alfa kullanicilari bile bunu soyluyor. Suslu fiat tarzindan oteye gecemiyor. Canimsin vs turu soylemler cokbilmislik gostergesidir. Dikkat ederseniz bu piskinligi yapan ben degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokbilen -- 24 Ekim 2014; 13:43:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

yaş 22 kocum

20 yaşında ergen gelmiş bana Alfa diyor Hayatında Alfa Romeo'yu wallpaper haricinde görmemiş bana Alfa anlatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çokbilen

Guiletta denen arac 156 larin oldugu donemi yansitan bir otomobil degil. Alfa kullanicilari bile bunu soyluyor. Suslu fiat tarzindan oteye gecemiyor. Canimsin vs turu soylemler cokbilmislik gostergesidir. Dikkat ederseniz bu piskinligi yapan ben degilim.

Audi ne kadar süslü VW ise, Alfa da o kadar süslü Fiat'tır
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    Tabiki oyledir. Audi model gamindan haberiniz olmadigini sanmiyorum. Bu dediginize inaniyorsaniz soyleyecek sozum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokbilen -- 24 Ekim 2014; 14:00:17 >
  • quote:

Tabiki oyledir. Audi model gamindan haberiniz olmadigini sankiyorum. Bu dediginize inaniyorsaniz soyleyecek sozum yok

Bence okuduğunu anla öyle yaz, heyecandan anlamadan yazmaya çalışıyorsun, kelimelerin bile hatalı oluyor.

Audi ne kadar süslü VW ise (kesinlikle değil), Alfa da o kadar süslü Fiat'tır (bu da yanlış)

Audi'nin model gamından haberim var, ama Alfa'ya süslü Fiat diyen bir insanla araba konuşmaya gerek yok.

Bir arabayı ilanlardan veya forumlardan okuyarak bilgi sahibi olunmaz.
  • 1:18'deki BJK plakaya bayıldım :)
    Audi ne kadar suslu vw ise alfa da o kadar suslu fiattir demediniz mi? Ne anlarim ben bu cumleden? Yorumlarimi eksilemekten mantikli cumle kurmaya zaman bulamiyorsunuz.

• quote:

Audi ne kadar suslu vw ise alfa da o kadar suslu fiattir demediniz mi? Ne anlarim ben bu cumleden? Yorumlarimi eksilemekten mantikli cumle kurmaya zaman bulamiyorsunuz.

Konudaki mesajlarımı okusaydın Audi'nin süslü VW olduğunu düşünmediğimi görürdün.

Mesajlarınızı ben eksilemedim 1 tanesi hariç. Antipatikliğinizden olsa gerek. Nick - kişilik uyumu

Hayatında kaç Alfa'ya bindin arkadaşım? Hiç Alfa'n oldu mu? Forumdan okuyup buradan sallamasyon bilgi ile Alfa'ya süslü Fiat deyip kendini komik duruma düşürüyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebozkurt800 -- 24 Ekim 2014; 14:14:53 >
    Bence sizde gizli bir kisilik var. O kisiliginiz benim nickime uyuyor. Saygisizliginizla bunu gosterdiniz. Okudugunu anlayamayan sizsiniz. Soylediklerimle alakasi olmadigi halde 159, brera gibi araclari ortaya attiniz. Keline hazinenizde "suan" yok sanirim.

• çokbilen kullanıcısına yanıt
     ÇÜNKÜ O AUDİ!!!
  • bu nasıl kıyaslamadır
  • Bu da gunu kurtarma cabasi oluyor galiba. Oyle bir gaflete dusmuzsunuzki,
    model gaminda iki tane fosil araci kalmis(4c istisnadir), ustelik bu araclarin orta direk markalardan pek ustun yani olmadigi halde bu markayi premium markalarla bir tutuyorsunuz. Allah kolaylik versin size, bize de sabir

Bir de mesaji degismis hic alfan oldu mu demis. Hala 156 uzerinden gidiyorsunuz. Gercekten haznenizde "suan" yok Sunu da eklemem geregi goruyorum. 156 modeli kendi zamaninda rakiplerine ezilen bir aracti. Onu da cok abartmayin. Alfayi alfa yapan sey tarzidir, tasarimidir ve surusudur. Subaru da tarz marka. Boxer motor var, surekli 4 ceker, surus keyfi deseniz o bicim, kaliteli ve guvenlikte volvo ile yarisiyor. Subaru premium diyebilirmisiniz diyemezsiniz. Alfa da boyle bir marka. Saygili olmayi ogrenirseniz daha yapici seyler ortaya cikar ama bu simarik, yuz almis tavirlarinizla bu is olmaz. Cokbilmek bise ifade etmez bunu bilin ona gore davranin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokbilen -- 24 Ekim 2014; 14:36:18 >

• quote:

Bu da gunu kurtarma cabasi oluyor galiba. Oyle bir gaflete dusmuzsunuzki,
    model gaminda iki tane fosil araci kalmis(4c istisnadir), ustelik bu araclarin orta direk markalardan pek ustun yani olmadigi halde bu markayi premium markalarla bir tutuyorsunuz. Allah kolaylik versin size, bize de sabir

Şimdi de avatar-kullanıcı tezatı oldu bak
  • bozkurt35 kullanıcısına yanıt
    Audi dsg saçmalığına aldırış etmediği için aynı araçlar olamazlar. Motorlardan tutun, kalitesine kadar. Abartmayın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Audi dsg saçmalığına aldırış etmediği için aynı araçlar olamazlar. Motorlardan tutun, kalitesine kadar. Abartmayın isterseniz.

Ha bu arada unutmadan, S-tronic süslü DSG'dir.

Arkadaşımız doğru söylemiş
    Kendi kendinize biseyler yapmaya ugrasiyorsunuz. Fikrasina gulunmeyen adamdan farkiniz yok Isi dalgaya alip haksizliginizi ortmeye ugrasiyorsunuz. Bence daha fazla dusmeyin

• quote:

Kendi kendinize biseyler yapmaya ugrasiyorsunuz. Fikrasina gulunmeyen adamdan farkiniz yok Isi dalgaya alip haksizliginizi ortmeye ugrasiyorsunuz. Bence daha fazla dusmeyin

Hayat forumların dışında da mevcut. Forumdan okuduğun ile hayattaki gerçekler farklı. Git biraz öğren Alfa ne imiş, wallpaper' lar ve satılık ilanları ve plazalarda içine oturmak dışında tecrübe et araçları, öyle konuşalım bence.

Tabii ki BMW Mercedes değil, ama VW veya Fiat da değil, ben onu söylüyorum.

Süslü Fiat'tır deyip saçmalayan sizsiniz. Sonra ağlamayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebozkurt800 -- 24 Ekim 2014; 14:45:56 >

Suan yaptiginiza da onyargi diyoruz. Karsinizdakinin otomobillleri kullanmadigini nerden biliyorsunuz? Oyle bir davranisiniz varki sanki herseyi yalayip yuttunuz oteki kisiler alt klasmanda. Kendinizi hakli cikarmak icin surekli bir cikis noktasi ariyorsunuz. Bu yuzden dengeniz bozuluyor. Cocuk gibi sonra aglayin etmeyin tarzi cumleler kuruyorsunuz. Ayni "cokbilmislik" tarzinizi passatin izgaralarinda yaptiniz. Boydan boya olan sey havalandirma dediniz. Sonra dediginiz gibi cikmayinca cark etmeye basladiniz. Kibirli olmamayi ogreneceksiniz insallah.

Suslu fiat yakistirmasini suan icin yapiyorum. Bakin suan dedim. Suan suan suan. Haznenize alin su kelimeyi de rahatlayalim artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokbilen -- 24 Ekim 2014; 14:54:20 >
  • quote:

Suan yaptiginiza da onyargi diyoruz. Karsinizdakinin otomobillleri kullanmadigini nerden biliyorsunuz? Oyle bir davranisiniz varki sanki herseyi yalayip yuttunuz oteki kisiler alt klasmanda. Kendinizi hakli cikarmak icin surekli bir cikis noktasi ariyorsunuz. Bu yuzden dengeniz bozuluyor. Cocuk gibi sonra aglayin etmeyin tarzi cumleler kuruyorsunuz. Ayni "cokbilmislik" tarzinizi passatin izgaralarinda yaptiniz. Boydan boya olan sey havalandirma dediniz. Sonra dediginiz gibi cikmayinca cark etmeye basladiniz. Kibirli olmamayi ogreneceksiniz insallah.

Suslu fiat yakistirmasini suan icin yapiyorum. Bakin suan dedim. Suan suan suan. Haznenize alin su kelimeyi de rahatlayalim artik.

Boydan boya ızgara dedim, evet, öyle zaten. Komple konsol hava üflüyor demedik herhalde, komik olmayın.

156 kullanıcıları yazıyor demişsiniz, belli ki kullanmamışsınız, ben de size eski 159 sahibi olarak Alfa'ların yeni modellerinin de gayet başarılı olduğunu söylüyorum. Yeni ve eski kıyası yapabilecek bilgiye sahibim. Sen forumdan okuyup burada sallıyorsun. Karşındakinin senden iyi bildiğini anlayınca laf giydirmeye çalışıyorsun. Senin ile yazışmalarıma bakıp "hocam uğraşma şu cahil ile" hatta burada ağıza alınmayacak sıfatlar sıralayanlar eksilemiştir mesajlarınızı da

Siz ve sizin gibi fanboylara kapak takmaktan yoruldum. Baktılar olmuyor, blokluyorlar beni, Deve kuşunun kafasını kuma gömmesi misali

• Audi de güzel araba yapıyor. Şahsen Racing serisi bir Audi almayı düşünebilirim ileride. Ama Mercedesin benim cebime uygun beğendiğim arabası yok mesela (cebime uygun olmayan çok güzel arabaları var orası ayrı =) . BMW ise candır can. Arabayı yenileyeceğim zaman ilk öncelik vereceğimdir. 335i veya 435i düşünebilirim.

Hepinize gönlünüzce verilsin inşallah =)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.