Şimdi Ara

ÇÜNKÜ O AUDİ!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
4.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben foruma yeni uye oldum Burada yazilanlara inanip yorum yazmayacak kadar da otomobile ilgisi olan biriyim. Yillardir piyasalari takip ediyorum. Gundelik olarak yenilikleri takip ederim , dergi bile alip okurum. Bence siz ne soylediginizi bilmiyorsunuz. Fanboy tarzi komik yakistirmalar yapip kendinizi daha fazla kucultmeyin gozumde. Bu gidisle bende size benziycem olmayacak. Bloklamak en iyisi sanirim. Bu ne bicim bir mantik. Biriyle farkli goruste olursaniz fanboy oluyorsunuz. Bu da ayri bir cikis noktasi herhalde. Fanboy nedir allah askina. Ne bicim bir ortam burasi. Insanin beynini bulandiriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokbilen -- 24 Ekim 2014; 15:12:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Adi stronic konmus baski balata modifiyeli dsg sanzuman

Bu iyiydi işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çokbilen

Ben foruma yeni uye oldum Burada yazilanlara inanip yorum yazmayacak kadar da otomobile ilgisi olan biriyim. Yillardir piyasalari takip ediyorum. Gundelik olarak yenilikleri takip ederim , dergi bile alip okurum. Bence siz ne soylediginizi bilmiyorsunuz. Fanboy tarzi komik yakistirmalar yapip kendinizi daha fazla kucultmeyin gozumde. Bu gidisle bende size benziycem olmayacak. Bloklamak en iyisi sanirim. Bu ne bicim bir mantik. Biriyle farkli goruste olursaniz fanboy oluyorsunuz. Bu da ayri bir cikis noktasi herhalde. Fanboy nedir allah askina. Ne bicim bir ortam burasi. Insanin beynini bulandiriyorsunuz.

valla senin gözündeki konumum umurumda değil be kardeş.

Selametle

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Bu iyiydi işte.

E oyle abi, audi in dandigine vw, çakmasina seat yandan yemisine de skoda denmiyor mu? Ben mi yanlis biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Bu iyiydi işte.

E oyle abi, audi in dandigine vw, çakmasina seat yandan yemisine de skoda denmiyor mu? Ben mi yanlis biliyorum.

Şimdi haklılık payın olsa da öyle demeyelim bu marka araçların sahipleri alınmasın.

Ayrıca s-tronic baskı balata modifiyeli olsa bile mekatronik halen aynı mekatronik, dizayn halen aynı hatalı dizayn olduğu için dağılmaya halen devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 24 Ekim 2014; 15:23:40 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu iyiydi işte.

Şimdi haklılık payın olsa da öyle demeyelim bu marka araçların sahipleri alınmasın.

Ayrıca s-tronic baskı balata modifiyeli olsa bile mekatronik halen aynı mekatronik, dizayn halen aynı hatalı dizayn olduğu için dağılmaya halen devam ediyor.

Oyle abi. Audi cok begenip almak istesemde bu teknik yetersizlik ve sorun ile yanina dahi yaklasmadigim bir marka. Eşimin de hep hayali kirmizi bir audi a3 hb. Ama anlattim hayalleri öldü

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

Boydan boya ızgara dedim, evet, öyle zaten. Komple konsol hava üflüyor demedik herhalde, komik olmayın.

Burası kafama takıldı. Ne demek istediniz anlamadım. Herkes oranın ızgara gibi göründüğünü biliyordu. Tartışılan nokta şuydu : Acaba hepsi havalandırmamı yoksa değil mi? Eğer komple hava üflemiyor diyorsanız o konuda siz neyi ispatlamaya çalışıyordunuz koyduğunuz linklerle?
  •  ÇÜNKÜ O AUDİ!!!
  • quote:

quote:

Boydan boya ızgara dedim, evet, öyle zaten. Komple konsol hava üflüyor demedik herhalde, komik olmayın.

Burası kafama takıldı. Ne demek istediniz anlamadım. Herkes oranın ızgara gibi göründüğünü biliyordu. Tartışılan nokta şuydu : Acaba hepsi havalandırmamı yoksa değil mi? Eğer komple hava üflemiyor diyorsanız o konuda siz neyi ispatlamaya çalışıyordunuz koyduğunuz linklerle?

Kardeş uzatma istersen.

• emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    Kimseyi aptal yerine koymayın benden size tavsiye

quote:

Oradaki ucuz plastiği sanırım havalandırma yapmışlar.

quote:

Evet o uzuuuun ızgaralar bildiğin havalandırma ızgarası. Aracın içine daha geniş bir hava vermesi için dizayn edilmiş

1960'ların Amerikan arabaları gibi olmuş gerçekten de. Oradaki ucuz plastiğin yerine daha da ucuz bir çözüm bulmuşlar. Yeni passatçıları servise ilk hangi trim sesi için gideceğini şimdiden söyleyelim

quote:

Dekoratifliğin yanında fonksiyonelliği de mevcut. Bütün dashboard boyunca uzamasının, aracın AC performansına pozitif etkisinden bahsediliyor her yerde.

İşin içinden çıkamayınca duyarlı forum üyesi olmuşsunuz. Sanki hiç polemik yapmazmış gibi

quote:

Sizden ricam benim mention edildigim mesaja kadar olan mesajlarin hepsini silmeniz. Zira yukaridaki mesajlarda polemige yol acacak mesajlar hala mevcut. Daha sonra isterseniz bu msji da silin.
    Pasat basligina cagirmasin bu çete beni. Cagirirsa cevap vermek durumunda kalirim

Şimdi kendinizle başbaşa kalın, kimin liseli gibi davrandığı ortada...

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Sizi ilgilendiren bir şey göremedim?
  • quote:

Sizi ilgilendiren bir şey göremedim?

Bilader boş yere ortamı geriyorsun.

Son ver.
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Ortamı geren ben değilim. Size de açıklama yapmak zorunda değilim zaten. Mahallenin delikanlısı gibi tavırlar komik oluyor. emrebozkurttan açıklama bekliyorum. Lütfen kendi işinize bakın...
  • quote:

Ortamı geren ben değilim. Size de açıklama yapmak zorunda değilim zaten. Mahallenin delikanlısı gibi tavırlar komik oluyor. emrebozkurttan açıklama bekliyorum. Lütfen kendi işinize bakın...

Stresten mi besleniyorsun?
  • quote:

Ne aciklamasi? Kimin ne mal oldugu ortada. Alintiladigin mesajlarimda bir problem yok.

Daha uzatmaya gerek yok bence einstein :)

Evet her şey ortada
  • quote:

quote:

Stresten mi besleniyorsun?

Adam komedi yahu. Nicke bak cay demle

Alfa anlatiyor bana bir de.

Terbiyesiz herif, daha onceden bloklamaliydim seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokbilen -- 24 Ekim 2014; 16:14:53 >
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    Ukalaligi kimin yaptigi belli burada. Acik acik mal diyip isi hakarete goturdu adam. Seviyeyi dusuren ben degilim. Ikinizin samimi olduguna sasirmadim. Ikinci blok da size!

Bu arada bulusmada ADAM olmayi mi deneyeceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokbilen -- 24 Ekim 2014; 16:23:27 >
  • quote:

Ukalaligi kimin yaptigi belli burada. Acik acik mal diyip isi hakarete goturdu adam. Seviyeyi dusuren ben degilim. Ikinizin samimi olduguna sasirmadim. Ikinci blok da size!

Bu arada bulusmada ADAM olmayi mi deneyeceksiniz?

Sen etkinliğimize katıl yeter, istediğini blokla çokta fifi

Edit: senden adam olurmu onu deneyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 24 Ekim 2014; 16:24:56 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.