Şimdi Ara

(Ss’li) Cumhuriyet Savcılığı Sosyalleştiğimiz için ifadeye çağırdı (İfadeyi verdim) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
4.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ulpro

Hakkı yiyilen adam Ahmet olsun

O orada hakkını alamadığı için açıyor davayı işte

8 yıldır bu işi yapıyorum diyorsun forumdaki aktifliğin kadar başka yerlerdede aktifsindir oradanda adam çekiyorsun + 8 yıllık tanınırlık senin ücretsiz yerine gelen adam arkadaşına akrabasına diyordur ki bak theo diye adam var ahmetin işini beleş yapıyor boşa para harcama gel diye sonrasında ahmette bu nasıl iş ya ben o kadar eleman çalıştırıyorum sigorta yapıyorum vergi veriyorum organizasyon yapıyorum theo denen eleman ücretsiz olarak adamları gezdiriyor sonra dava

Bide seyyar esnaf gibi düşün eminönünde kokoreç ekmek satıyorsundur 10 tane seyyar biri sen adamlar 10 liradan kokoreç satsa sen 0 liradan satsan hadi gelin arkadaşlar ücretsiz yiyin herkesin bunun tadına bakmaya hakkı var desen ve bu işi vergi levhası almadan yapsan diğerleri der ki bu nasıl iş ya
    Şu televizyonlarda psikolojik seanslar yapan, spor rehberlikleri yapanlar o zaman hiç konuşmasınlar özel psikolog veya antrenörlerin ekmeğine mani oluyorlar…

Kişinin kendi kararıdır birlikte, toplu olarak, doğada yürümek, niye zorla para vermek zorunda olsun ki?

Bunun savunulacak neyi var yani.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Theologist kullanıcısına yanıt
    O kadarını bilemiyorum ben sadece tahminen bu tarz birşeyden açılabileceğini söyledim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Araştırıyor işte. Her şeye bakacak. Savcıya da işini öğretme bir zahmet. Hiçbir suçlu, suçlu olduğunu söylemez zaten. Savcı araştırır bulur. Senin oturuşundan, sesinin titremesinden, konuşma tarzından bile anlar ne olduğunu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Baskı olarak diyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0AEB06AB0

Araştırıyor işte. Her şeye bakacak. Savcıya da işini öğretme bir zahmet. Hiçbir suçlu, suçlu olduğunu söylemez zaten. Savcı araştırır bulur. Senin oturuşundan, sesinin titremesinden, konuşma tarzından bile anlar ne olduğunu.
    Normalde savcı ile muhattap olmuyorum ki polise gidip ifade veriyorum sadece, ifadeyi polis alıyor. Ama bu görüşmeyi polisle değil savcıyla yapmayı daha sağlıklı buluyorum. Ve gidip öğreniyorum şimdi. Normalde Diyarbakır’da yaşıyorum, faaliyetleri İstanbul, Ankara ve Diyarbakır’da yapıyordum, hangi şehre fırsat bulursam orada dahil olup etkinlik yapıyorum. Tek başıma değilim bizim faaliyetlere bakan yardımcıları, valiler, hakim ve savcılar da dahil oluyor.

• Sen o kadar övündüğün kampları, yürüyüşleri para karşılığında mı yaptın? Bu zamana kadar forumu mu kandırdın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Sen o kadar övündüğün kampları, yürüyüşleri para karşılığında mı yaptın? Bu zamana kadar forumu mu kandırdın?

Tek kuruş almadan tamamen ücretsiz. Nereden çıkardın paralı olduğunu?

İnstagram ankarakampseverler

Ücretsiz olduğunu etkinlik duyurularından görebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 14 Mart 2023; 19:16:14 >
  • Why Shy kullanıcısına yanıt

Yok artık ! Gerçekten para mı almış (Ss’li) Cumhuriyet Savcılığı Sosyalleştiğimiz için ifadeye çağırdı (İfadeyi verdim) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ücretsiz yapıyorsan niye ifadeye çağırsınlar. Kamp yapmak, yürüyüş yapmak suç değil. Anlatmadığın konular var. Böyle gizemli konular açmayı seviyorsun.

• quote:

Ücretsiz yapıyorsan niye ifadeye çağırsınlar. Kamp yapmak, yürüyüş yapmak suç değil. Anlatmadığın konular var. Böyle gizemli konular açmayı seviyorsun.

Para vermeden Kamp yapmak doğa Yürüyüşü yapmak suç, daha önce de davalar açılmış, sadece bana değil yani…

Tursab ve organizatör firmalar bunun yapılmasını istemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 14 Mart 2023; 19:26:23 >

Sen bu topluca gezi veya kamplardan bir de para mı aliyorsun theo ! Biraz hayal kırıklığına uğradım . Onca ev ve elektronik aletleri nasıl aldığın belli oldu :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Sen bu topluca gezi veya kamplardan bir de para mı aliyorsun theo ! Biraz hayal kırıklığına uğradım . Onca ev ve elektronik aletleri nasıl aldığın belli oldu :(

:) katıl birgün kendin gör paralı olup olmadığını :)

(Ss’li) Cumhuriyet Savcılığı Sosyalleştiğimiz için ifadeye çağırdı (İfadeyi verdim)

(Ss’li) Cumhuriyet Savcılığı Sosyalleştiğimiz için ifadeye çağırdı (İfadeyi verdim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 14 Mart 2023; 19:32:31 >

Para vermeden kamp yapmak doğa yürüyüşü yapmak hangi kanunun hangi maddesinde suç? Böyle bir suç yok dostum, yalan yanlış bilgi verme.

• quote:

Para vermeden kamp yapmak doğa yürüyüşü yapmak hangi kanunun hangi maddesinde suç? Böyle bir suç yok dostum, yalan yanlış bilgi verme.

L Linkleri paylaştım.

İki dava var açılmış basına yansıyan, senin için tekrar paylaşayım.

Yansımayan binlerce vaka var.
    https://www.haberantalya.com/doga-yuruyus-gruplarina-tursab-cezasi/135326/

https://t24.com.tr/haber/aym-doga-yuruyusu-yapan-dernege-verilen-cezayi-bozdu,1034682

Araçları durdurup polis eşliğinde tutanak tutuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 14 Mart 2023; 21:22:40 >

Verdiğin haberde Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'ne ait bölgeden izinsiz geçildiği için idari para cezası kesilmiş. Sen olayı tamamen art niyetli olarak çarpıtmışsın. Hem doğa yürüyüşü için ceza kesilmemiş. Hemde olay adli bir olay değil. İdari para cezası kesilmiş.

• quote:

Verdiğin haberde Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'ne ait bölgeden izinsiz geçildiği için idari para cezası kesilmiş. Sen olayı tamamen art niyetli olarak çarpıtmışsın. Hem doğa yürüyüşü için ceza kesilmemiş. Hemde olay adli bir olay değil. İdari para cezası kesilmiş.

Alakası yok, doğa yürüyüşüne belgesiz araçla gitmek bile ceza…

Ceza kesiyorlar ama mahkemeler kanunsuz olduğu için iptal ediyorlar, savcı da beni o yüzden çağırıyor şikayet ediyorlar çünkü.

Art niyet yok, art niyet bende değil dava açıp çağıranlarda

https://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/doga-yuruyusculerine-belgesiz-arac-kullanmaktan-para-cezasi-1073302/amp/

Davaya çağıranları iktidar değişince dava aç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 14 Mart 2023; 21:44:54 >

ya olm kasılacak bişey yok . git karakola , susma hakkımı kullanıyorum savcılıkta ifademi vercem de çık . gerekliyse savcı çağırsın ücretsiz yapıyoruz gibi birşey yazılı afişin varsa onu da götür bitti gitti . senin parayla yaptığına dair bir delil yoksa savcının uğraşmaması lazım. sokaklar hırsız dolu torbacı dolu . onlara sarsınlar. sanki memlekette herşey on numara tek yanlış giden bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

ya olm kasılacak bişey yok . git karakola , susma hakkımı kullanıyorum savcılıkta ifademi vercem de çık . gerekliyse savcı çağırsın ücretsiz yapıyoruz gibi birşey yazılı afişin varsa onu da götür bitti gitti . senin parayla yaptığına dair bir delil yoksa savcının uğraşmaması lazım. sokaklar hırsız dolu torbacı dolu . onlara sarsınlar. sanki memlekette herşey on numara tek yanlış giden bu.

Memlekette doğru giden herşeye engel olmaya çaba harcayan bir sistem var, kasmamak elde mi? Depreme Yardımları bile engellemeye çalıştılar yine de gittik.

• cok sacmaymıs ya. daha önce onlarca kamp toplantısı falan yapıldı baska gruplar tarafından hiç duymadım böyle bir şey. detayı neymiş guncellersin sonra

ayrıca yanlıs hatırlamıyorsam, yanlıs anlama eskiden akpliydin sen :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 14 Mart 2023; 22:1:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.