Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.622
Cevap
20
Favori
139.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
278 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Puahahahhahahaha
  • Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması
  • gozbilginli kullanıcısına yanıt
    dogru oy resmınıde paylasırmısınız
  • Erdoğan bir günde 3 miting ve 2 de TV programı yaparken, hiç birimizin "nasıl olsa kazanacağız" diyerek sandığa gitmemeye hakkı yoktur... Haçlılara ve haçlı uşaklarına karşı sandığa gitmek ve verdiğimiz oylara sâhip çıkmak, hem Milli hem de mânevi bir mes'uliyettir.
  • Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

Buradaki tüm üyeler aynı ofiste, hatta aynı kişinin hesapları mı değil mi, 16 nisan saat 21 civarı öğrenecekler ama bu acı yenilgilerini sabaha yine unutacaklar. Son referanduma göre Bilecik Merkezdeki oy oranımız 1 puan artırdık falan diyecekler, vs. vs. vs.

Halk TV, Tele1, vs. ne diyeceğini şaşıran sunucular Erdoğan kaybetti diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettim arkadaşlar memnunmusunuz , sonuçta evet çıktı, nasıl beklentilerinizi karşıladı mı yoksa eksikler var mı yada hatalar yapıldı mı yapılıyor mu?

Hala yetmez ama evet mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

Merak ettim arkadaşlar memnunmusunuz , sonuçta evet çıktı, nasıl beklentilerinizi karşıladı mı yoksa eksikler var mı yada hatalar yapıldı mı yapılıyor mu?

Hala yetmez ama evet mi?

Ülke batsın umurlarında değil onların. Onlar bilgisayar oyununda 20 terörist öldürdü geçen gün, çok mutlular.

• Sizin izlediğiniz kanallarda terör bitti mi evetçiler. Dün 16 askerimiz şehit oldu...
  • Orcunsau kullanıcısına yanıt
    sanırım yanlış kişi yi etiketlediniz ben size birşey yazmadım
  • Benim mesajımda etiketli değilsiniz zaten. Siz yanlış kişiye cevap yazdınız hüyük ihtimal.
  • Merkur M kullanıcısına yanıt
    evet oyu verdim hayır çıkmasından daha iyi olduğu kesin benim için.

sözde adalet için yürüyenler yıllardır en büyük kahpeliği yapanlarla adalet için yürümekten imtina etmiyorlar.

bugün hdp pkk ve uzantıları yıllardır solculuk uğruna oyaladıklarına emperyalizme karşı omuz omuza dediklerinin tam tersi olarak

abd ile kolkola emperyalizmin uşaklığını yaparken hayır verenler hayır çıksaydı ne yapacaklardı acaba.

akp de açılım süresince birçok yanlış yaptı o zamanda akpye en muhalif bizdik. ancak şu an bir mücadele var teröristlerle

bunu görmezden gelip onlarla kolkola adalet aramak ne kadar inandırıcı.

bugün üniversiteler de bayrağı devleti atatürkü kimler sahipleniyor, kimler atatürke bayrağa devlete düşmanların yanında solculuk

uğruna bunu görmek yeterli fotoğrafın tamamı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozoz15

evet oyu verdim hayır çıkmasından daha iyi olduğu kesin benim için.

sözde adalet için yürüyenler yıllardır en büyük kahpeliği yapanlarla adalet için yürümekten imtina etmiyorlar.

bugün hdp pkk ve uzantıları yıllardır solculuk uğruna oyaladıklarına emperyalizme karşı omuz omuza dediklerinin tam tersi olarak

abd ile kolkola emperyalizmin uşaklığını yaparken hayır verenler hayır çıksaydı ne yapacaklardı acaba.

akp de açılım süresince birçok yanlış yaptı o zamanda akpye en muhalif bizdik. ancak şu an bir mücadele var teröristlerle

bunu görmezden gelip onlarla kolkola adalet aramak ne kadar inandırıcı.

bugün üniversiteler de bayrağı devleti atatürkü kimler sahipleniyor, kimler atatürke bayrağa devlete düşmanların yanında solculuk

uğruna bunu görmek yeterli fotoğrafın tamamı için.

Çok güzel evet verdiğin için şimdiki olanları görünce doğru yapmışım diyorsun, ama ozaman daha önceden pkk ile fetö ile iş birliği yapanları gördüğün halde neden yine evet verdin?

Teröristleri haburda davulla zurnayla karşılayan kimdi?

Hadi chp bunlarla birlik peki diğer hayır diyen partilerde mi öyle? Evet çıktı ve şimdiki olanları hala destekliyormusun? Hala fetöyle mücadele ediyorlar ama kendilerine hiç dokunmuyorlar ve kimsede dokunmayacak, yada kim gelipte bunların yaptıklarını sorgulayacak? Herkesi sindirirlerse nasıl adalet olacak, nasıl tarafsız olunacak?

ABD tu kaka diyorlar ama adamlar pkk ile işbirliği yaptı bizimkiler sadece laf atıp çalışmaya devam, dün yunan gemimize ateş açtı, istihbaratını abd'den aldıklarını söyledi yunan, gördüğün gibi batıdanda bir kışkırtma başlamış bize karşı ama biz hala afrine girdik gireceeez gazlarıyla devam.

Hep gazla nereye kadar, bak iran baraj kapaklarını kapattı, laf değil icraat yaptı, bizimkilerde kapatsın bakalım.
    Daha bir sürü şey, burda illa chp ye oy ver diyen yok, bir sürü parti var artı yeni parti kurulsa ben dahil bir çok kişi bu oluşuma oy verecek, yeterki doğru dürüst çalışsın, ve yeni partiyi hemen karalamak nedir? neyden korkuyorsun, herkes tu kaka fetöcü pkk sen temizsin öyle mi?

Birde yeni partilerle ilgili hemen neden ön yargıda bulunuyorlar, getir başa bir dene bakalım çalışıryormu, çalışmazsa bas tekmeyi bunu hepsi için yap, bak ozaman nasıl düzeliyorlar!!!

• EVET
    vermiştik listeye ekleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merkur M kullanıcısına yanıt
    şu an katara üs kurarak abd ye en büyük gideri yapan ülke biziz.

ırakta suriyede pyd pkk pjak vs nin en büyük destekcisi abd değilmi bunlara hopp diyen yine biziz.

önce milli olmayı öğrenmek gerek. partiler üstü bir durumla karşı karşıya kaldık 15 temmuzda.

cemaat bunların suçu evet ama gerçekten bu ur iyi niyet göstererek binlerce insanımızıda mağdur etti.

ben evet verdiğim için pişman olmadım olmayacağım da.

askerlerimiz şehit oluyor diye akp yi değil ben askerlerimize kurşun sıkan hainleri önce hedef tahtasına oturturum.

ben akp li değilim devletciyim. devletimin yanındayım. devletimin başınada sözde adalet diyerek en büyük adaletsizcilerle

hainlerlekolkola girenleri devletimin başına getirmemek için de onlara nazaran daha devletçilerin yanındayım. benim olayım bu

kadar basit.

pkk ile iş birliği değil bir barış durumu olmuştu hatırlatırım iş birliği derseniz ordumuzun polisimizin pkk ile iş birliğini

yaptı diyerek büyük bir iftira atmış olursunuz.

fetö konusunda yüzde yüz haklısınız.

habur konusunda da haklısınız. gaza gelindi resmen barış havalarıyla görmezden gelindi orta yönetimsel sıkıntı oldu doğru.

ama şu anda tekrar mücadale edilmekte üstelik açıktan abd desteği aldıkları halde.

bunu görmek te lazım.

• Evetciler evet ne oldu, Evet verdiniz de?

"Güçlü Türkiye" yalanları gerçekleşti mi?

Yoksa doğmamış çocuklarınızın geleceğini bir kişi icin tehlikeye mi attınız?

• Beni de ekleyin listeye

Parlamenter sistemi gömdük

• quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

Erdoğan bir günde 3 miting ve 2 de TV programı yaparken, hiç birimizin "nasıl olsa kazanacağız" diyerek sandığa gitmemeye hakkı yoktur... Haçlılara ve haçlı uşaklarına karşı sandığa gitmek ve verdiğimiz oylara sâhip çıkmak, hem Milli hem de mânevi bir mes'uliyettir.

Ne oldu? Referandum tiyatrosu bitti haçlılar ile yine barıştık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
    kiminle barıştık , suriye den mi çekildik. almanyayla kanka mı olduk , referandum öncesinden ne fark var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozbilginli

kiminle barıştık , suriye den mi çekildik. almanyayla kanka mı olduk , referandum öncesinden ne fark var?

Referandum öncesi ey AB sen kimsin gerekirse çeker gideriz diyordu Referandum sonrası geçmişi unutalım dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.