Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan : Ohal Kalkmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Bize "Ohal ne zaman kalkacak?" diyorlar. KALKMAYACAK. Durum huzura kavuşana kadar , neden OHAL kalksın?"

Yani 2019'a kadar OHAL ile devam...

Ayrıca... "Kadın ve kızlarımızın iş hayatına atılmasıyla işsizlik rakamlarında artış oldu" dedi. Umarım ben yanlışş anlamışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tihilu -- 21 Mayıs 2017; 15:6:29 >

• Ben hep haftasonları tatil yaptığım için ohal beni etkilemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohal ben devleti yönetemiyorum demektir . Bunda direnmekte ülkeye ülke ekonomisine zarar verecek tir . Ülke gelişmeyecek yatırın olmayacak .

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Fransa'daki ohalde mi öyle kardeş? Ordada ohal var Fransa gelişmeyecek mi yani? Nasıl bi kafa yaşıyorsunuz ya! Gören kör gibisiniz resmen.

• Hazir boyle bir nimeti bulmus birakir mi sizce?

Keyfi ne isterse onu cikarabiliyor. Yarin ulkeyi satan bur khk cikarsa hic sasirmam.

• 2019 dolar 5-6 euro 7 olur.2019'da akpnin sonu kendi seçmenleri elinden olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: desparegas

Fransa'daki ohalde mi öyle kardeş? Ordada ohal var Fransa gelişmeyecek mi yani? Nasıl bi kafa yaşıyorsunuz ya! Gören kör gibisiniz resmen.

fransanın ekonomisiyle kıyaslasak Allah aşkına fransayla Türkiye bir mi dersiniz işinize nasıl gelirse artık kaçsın yabancı yatırımcı dolar 10 lira olsun işsizlik %50 olsun umrumda değil benimle birlikte sende bat
  • Ben ilk gün söylemiştim. Kalkmayacağı için sorun yok diye. İşlerine gelince Fansa'yı örnek gösterirler ama orada ki Sistemden Refahlıktan ekonomiden bahsedince onlar bizi kıskaniiy oluyor hep. Bunları laf anlatamazsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldırın da ülkenin ekonomik durumu gün yüzüne çıksın. Binlerce şirket iflas ilan etsin. Ama ne demişler, yemeeeeezzzz.

• quote:

Orijinalden alıntı: desparegas

fransa yerli uçak yapıyor araba yapıyor gemi yapıyor nükleer gücü var dünyanın en çok turist alan ülkesi kendi kendine yetiyor hiç yatırım almasa kasasında 1 trilyon 500 milyar dolara yakın para var senin neyin var 400 ton altının ingilterede mesela
  • bence kalkması lazım artık yeter tabi kendisinin ve çevresinin tuzu kuru olunca no problem tabi yatırımcı ve turist kaçıyor....buda ülkenin ekonomisine negatif etki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Mayıs 2017; 15:0:55 >
  • kalkmaması lazım.
    vatandaşlara olumlu yansıması var.
    tabi yarası olan gocunur.
  • Ohal ilk ilan edildiginde "3 ay bile surmez" diyorlardi. Burada da akpliler dahil(fanatikler haric tabi) herkes sadece fetoya karsi eylem yapilip sonra kalkmasi gerektigini aksi halde zararli olacagini soyluyorlardi.

Simdi istediklerini rahat rahat yaptiklarini gorunce devam ettiriyorlar ve kesimleri de tam destek veriyor. Olay bir sekilde kendilerine dokunana kadar bu sekilde destek verecekler.

Bu ohal ulkeye zarar veriyor ama bu sekilde yonetmek her seyden daha onemli galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

kalkmaması lazım.
    vatandaşlara olumlu yansıması var.
    tabi yarası olan gocunur.

Ne gibi olumlu bir yansıma?
    muhaliflerin işlerinden atılıp yandaşların yerine atanması gibi mi?

Feto ile mücadele için yargıdaki 60 puan barajının kaldırılıp mülakat getirilmesi gibi mi ?
  • ne gibi olumlu yansımaymış bu geçen senelere gore a dan z ye herşeye kol gibi zam geldi çevremdeki en dindar en koyu akpli bile farkında bunun, millet elektronik ürün alamıyor fahiş fiyatlardan turist desen elle sayılıyor esnaf ağlıyor,teknolojik mağzalar sinek avlıyor batıyor, senin gibi akplilerden ve chplilerden bu ülke kurtulsa keşke....bir ideolojinin körü olandan zerre haz almıyorum akp chp mhp farketmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Mayıs 2017; 15:14:45 >
  • Durumun huzura kavuşması için kendilerinin gitmesi gerekiyor. Dolayısıyla biz gidene kadar OHAL'e devam demiş.
  • KHK ile her istediğini doğrudan yürürlüğe sokuyor. Neden kaldırsın Ohal'i? Başta anayasa da Ohal için çiğnenemez bir hüküm konulacaktı üst üste şu kadar ay Ohal ilan edilebilir diye. Şimdi dövünmek boşuna. Görevi kötüye kullanıyorlar ve kimse buna engel olamıyor. Net.

• Şuan başkanlık yetkileri olmadığı için ohal yetkileriyle 2019a kadar idare edecekler bu kadar basit.

• bırakır mı o adar yetkiyi

• 2019'da kalkacağını düşünenler ne kadar iyimsersiniz. Bu iyimserliğinize hayranım. .

Ben OHAL 2030a kadar sürer diyorum, var mı artıran?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.