Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Youtube paylaşımına FETÖ botları saldırdı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
11.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

61 yaşındaki teyzem bile dislike attım diyor bunlar halen gençler attı diyor, ülkenin yarısı hiç sevmiyor adamı doğal...trumpın rekorunu kırmış 

fetö metö tetö diyenler ayrı alem tabi yiyen olduğunu pek sanmıyorum..

Tüm araştırmalarda cumhur ittifakı oyu gençlerde inanılmaz düşük.

Bunu kabul etmemek bambaşkaymış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su geçiriyor mu bu fetö botları?

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

bende yüksek demedim ama sadece gençler dislike attı demek körlük 100 ce yerde dislike atın diye paylaşıldı, içinde 70+ yaşında dedeler bile vardır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Haziran 2020; 21:19:25 >
  • cevap olarak sadece bunu yazıcam:

AHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAAH.

FETö kendini bu kadar rezil etmen çok gülünç :)

• Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Youtube paylaşımına FETÖ botları saldırdı!
  • Videoyuda mı onlar kaldırdı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bende yüksek demedim ama sadece gençler dislike attı demek körlük 100 ce yerde dislike atın diye paylaşıldı, içinde 70+ yaşında dedeler bile vardır..

Boş konuştun. Açıklama bile yapmayacağım.

• Benim en çok merak ettiğim konu şu. Gençler AKP ye oy vermeyeceğiz diyorlar. Acaba kime oy verecekler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BoomBookTR

Kişi kendinden bilir işi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Youtube paylaşımına FETÖ botları saldırdı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Youtube paylaşımına FETÖ botları saldırdı! 

• quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Boş konuştun. Açıklama bile yapmayacağım.

Alıntıları Göster

forumun çoğu blokladığı için bloklamayan bulunca yapışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 8 Temmuz 2020; 22:28:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Benim en çok merak ettiğim konu şu. Gençler AKP ye oy vermeyeceğiz diyorlar. Acaba kime oy verecekler :)

Erdoğan'dan başka oy verecek adam mı var kardeş!

sen foruma bakma gençliğimiz akıllıdır..

• Like atanlarla dislike atanları birbirine oranla Like atanlar içinde daha çok Fetocu vardır adım kadar eminim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoya baktım bayağı uzun. İzleyipte yanıtlayan olursa sevinirim

Anlattıkları arasında herhangi bir soruna gerçekten "çözüm" olabilecek bir şey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Böyle saçmalamaya devam edin, sizden olmayanlara hakaret edin, gençleri daha da kızdırın.

Sandığa gidince bot mot dediklerinizin elinde oy pusulası olunca bakalım o zaman ne diyeceksiniz ?

Benim genç kardeşime ketocu bot dediler.

Dedirtmem! Yav sen kimsin ya?

Ey cehape! Göklerden gelen bir dislike butonu vardır.

Ve bu da böyle biline.

• Silivri bot dolacak desene. Bende o botlardan biriyim. İfademi şimdiden vereyim; "Pişman değilim, yine dislike atacağım."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 28 Haziran 2020; 2:59:49 >
  • arkadaşlar sandıkların başından ayrılmayın like ler yeniden sayılacak

• tereciye tere satmak diye buna denir . fetö botuymuş bunlar milleti gençler toptan enayi salak zannetti heralde . hatta utanmasa bunlar fetönün dualı melekleri geldi yayını bastı diyecekler heralde . bu medya tipleri varya chp iktidara gelse 2 günde çeşmesi kesilir iflas eder s. olup giderler bu kadar cahil tiplerin cahilce milleti salak yerine koyarak yayın yaptığı medya bile denilmez ne denir

• Herkes izlenme sayısı 50 dislike sayısı 200 tarzında yorumlar yapıp bot olduğunu söylemiş. Bu doğru mu yoksa oradaki izlenme sayısı canlı yayında aynı anda en fazla kiç kişinin izlediğinin sayısı mı ? Çünkü eğer 2. seçenekse bot değil demektir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.