Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yerli Otomobili Tanıtması Beklenen Ziyareti Ertelendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: northern.john

Yalnız derindere otomotivin ithal corollalarin motorunu çıkarıp batarya koyduğu bu proje hayata gecti. (batarya da yerli değildir yüksek ihtimalle) Bu araçlar bir süre satildi ancak sonra nedendir bilinmez firma satışı kesti. Piyasada halen bu araçların nadir olarak bulunduğu efsanesi vardır zira sadece bu araçlara özel derinderenin yaptırmış olduğu şarj istasyonları mevcut.
    Daha bilinmeyen bir sürü şey var zaten ama ne gariptir ki burada birileri sabah akşam haberlerin yarısı çöp algı boş duyduğunu haber yapma olaylarına gerçekmiş gibi biat etmeleri, dediğiniz gibi o resimdeki motor gerçek bir motor kullanıldığı yani bir araca monte edilip piyasada olduğu hakkında bilgim yoktu sizden öğrendim ama o motorun yapıldığını biliyordum. Birçok proje hayata geçemeden doğmadan ölebiliyor ama içlerinde hayata geçenlerde var ama halkımız birçok şeyi bilemez herkes her işte bilgi sahibi olamaz ama herkes her işte az da olsa bilgi sahibi olabilir. İşte tüm kavgada buradan çıkıyor bilende bilmeyende uzmanmış gibi haber küpürlerini buraya koyup sanki kendisi şahit olmuş yaşamış ya da kendisi yapmış gibi arkasında duruyor bazı şeylerin o yüzden anlatamazsın birilerine hala olmayacak diye iddia eden garipler var aramızda görüyor ve şaşıyorum. Fatih Altaylı bile ve bir iki gazeteci daha haber yaptı köşelerinde bu sefer olmuş güzel olmuş şu bu diye yazılar yazıyorlar çünkü onları davet ettiler ve gözleri ile gördüler ama gel de anlat burada görmeden anne karnında çocuk öldürücülere.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Böyle güzel eleştiri yapanları severim. Güzel. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B3C93D2DD

Nasıl tarihse 10 yıl oldu hala tanıtılacak bide doğru söylüyorsun tarih ders veriyor 10 yıldır konuşuluyor ortada araba yok

Alıntıları Göster
    Ben konuşulanlara bakmam yapılanlara bakarım. Araba gün yüzüne çıktıktan sonra bir daha her duyduğunuz okuduğunuz haberi siz yaşamış ya da siz yapmış gibi içinde olmazsınız umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

Kardeşşşşş sen türkçe biliyormusun be puahahhaha

Alıntıları Göster
    Arabça bilem biliyom Kuran gursunda öyrendim

Bağa göre orta okul imamhatibden sonası gereksiz

Benim yeğen matamatik hocası oldu dershanede ayda 800tlye çalışıyo

Ben sanayide araba yabıyom 20 milyar temiz

Önemli olan ğaffa ğaffa ohuyup da nideceğn

Selam ve kelam ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Bahsi geçen Derindere motorlu araçlar firması gerçekten elektrikli otomobil ve otobüs üreten bir firma. Fakat tayyipgiller familyasından olmadığı için önü kesildi. Patronu şu videoda olayları anlatıyor. Türkiyeden destek görmeyince Çin'e gitmişler.

• Gandırılmaya doymadınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Senin a haberden başka bir kanal izlediğini zannetmiyorum. 10 haberden 3-5 sahte çıkıyor evet sizin a haberde. ama sahte çıkan 3-5 değil. Komplesi yalan haber.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu biz aracın fiyat/performansı, hitap ettiği kitle, aracın teknik özellikleri, kullanım özellikleri gibi şeyleri konuşacağımıza ne zaman tanıtılacak muhabbeti yapıyoruz. Tanıtılsa ne olacak, sanki tanıtılınca bu işi becerdik mi oluyor.. Böyle giderse bi cacık olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanforum

Senin a haberden başka bir kanal izlediğini zannetmiyorum. 10 haberden 3-5 sahte çıkıyor evet sizin a haberde. ama sahte çıkan 3-5 değil. Komplesi yalan haber.
    Sen öyle zannedersin işte anca ama gerçek a haber izlememem ve de sözcü oda tv özellikle okurum çünkü iktidarı izlersem ülke süper anlatıyor o yüzden muhalefet olacağım diye haber yapan kanallarını takip ediyorum ve sonra ciddi gibi görünen ya da algı olur mu olmaz mı denilecek haberlerin gerçekliğini teyit ederek kendimi bilgilendirmeye çalışıyorum. İşsizim okul daha bitmedi haliyle 8 saat millet işte güçte çalışırken ben haber okuyorum teknoloji okuyorum forumda takılıyorum okuluma yönelik beceriler katmaya çalışıyorum ( orta ileri seviye yazılım, ileri seviye ingilizce gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 15 Aralık 2019; 1:7:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmuDev

Bahsi geçen Derindere motorlu araçlar firması gerçekten elektrikli otomobil ve otobüs üreten bir firma. Fakat tayyipgiller familyasından olmadığı için önü kesildi. Patronu şu videoda olayları anlatıyor. Türkiyeden destek görmeyince Çin'e gitmişler.

Alıntıları Göster
    Bu adam geçen aylarda tanıtılan elektrikli traktör tarlada sürerken yapılan etkinliğe katılmış ve elektrikli traktör hakkında bilgiler veriyordu bence biraz kendini güncelle derim üyem youtube de videoları var ve izledim 3 model çıkaracağız beygir güçlerinden bahsediyordu ve itü ile çalışmalara başlayıp bu projeye devam ediyoruz iki sene de buraya geldik iki sene önce başlandı diye kendisinin videosu vardı nette birkaç ay olmadı. Hani erdoğan tarla da galoşları ile biçerdöver sonra da yerli elektrikli traktör sürmüştü ya o günlerde çıktı bu videosu da.

Düzenleme = Hadi sana bir kıyakta yapayım.
    https://www.youtube.com/watch?v=HMm7QWp-GCo

Senin için buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 15 Aralık 2019; 1:14:8 >

• Cem kullanıcısına yanıt
    Hocam araba cikmadan kaymagini yediler yillarca birde tanitilirsa dusun artik nasil prim yaparlar. Yerli ucak hesabi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Gürcan Karakaş in ve Mustafa Varank in Aralık ayında Erdoğan'ın test sürüşü yapacağı gerçek birebir bir model ile ön tanıtımı yapılacak diye kendileri dediler. Yani Aralık ayı yani 14 u falan filan su bu değil veya 15 Aralıkta değil Aralık ayı Aralık ayı. 2019 bitmeden Aralık ayı bunu ben değil bu iki adam diyor. Ama birileri çıkıyor 14 Aralık diye haberler yayıyor ortaya. Başka yer de de 21 Aralık diye haber yayanlar var. Resmen komedi ülkesi olduk.

Alıntıları Göster
    Bu çocuk da iyice resmi gazeteye inanmayan amcaya döndü. Hala aralık diyor, tarihten bihaber sanırım He evladım he aralıkta araba yollarda, uçak göklerde, tayyip de uzaya çıkan ilk arap olacak.

• Lan sanki motor yapiyorsunuz alti ustu hazir batarya hazir motor baglayacaksiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qiqi

Lan sanki motor yapiyorsunuz alti ustu hazir batarya hazir motor baglayacaksiniz
    Gerçekten bende anlamıyorum yine söylüyorum devrimi yapan mühendisler 4 ay gibi kısa bir süre de birde o zamanın teknolojisiyle herşeyi sıfırdan yaptılar bir yada iki parça parça dışarıdan bunlar kaç yıl oldu bi araç çıkaramadılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten bu tanıtım tarihini erteleyecek ne olmuş olabilir acaba? 😂
    Türkiye’nin en büyük 5 firması toplanıp yıllardır bir prototip çıkaramadı.

İnanıyorum ki bizim sanayi ustalarına 5 ay verin bunlardan daha iyi iş çıkarırlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.