Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı: En iyi okul, evladımızın evine en yakın okuldur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba ben mi yanlış anladım arkadaşlar eğitimci biri lütfen aydınlatsın bizi. Gerçekten evin okula yakın olması tıp kazandırır mı mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah c.c bilir ne hesaba istinaden söylemiştir.

Tıp kazandırmaz ama aileye daha az masraf, yük olursun ve bu sayede ebeveyne daha iyi bir kazanç sunacak ekonomik iyileştirme yapamayan hükümet bu sayede eğitim masrafını indirerek bir nevi ekonomik katkı sağlamış olur ve o niyetle söylemiş olabilir.

• Demekki artık yandaşa peşkeş çekecek arazi kalmadı, adı duyulmuş okul yakınlarındaki mahallelerde yükselen daire fiyatları hayırlı olsun.
  • her yere imam hatip kuruldu.

en yakin okul = imam hatip = en iyi okul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TrMhMt kullanıcısına yanıt
    Çok iyi niyetli ve pozitif bir kişilik olduğunuzu varsaymak istiyorum. Yoksa bugüne kadar fen liselerini sadece zengin çocukları kazanmış olamaz, ya da fen lisesine giden çocuğu okutmak için aile büyük kredilerin altına girmemiştir diye düşünüyorum. Okul yakın olunca-belki-cepte yemek parası ve yol parası kalacaktır ama başarı asla eskisi gibi kovalanan birşey olmayacaktır. Bir amacı olmayan gençliğimizin nerelere sürüklenebilecegini maalesef hayal bile edemiyorum. Umarım bundan 5 yıl sonra “yanılmışız” demeyiz...

• Eh, madem öğretmenleri de evlerine en yakın okullara atasınlar. Onların ne günahı var.

• "Fen lisesi yakınında kiralık ev (normal fiyatın 500 tl üstünde)" ilanları hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalan Söylemeyen Adam -- 26 Eylül 2017; 12:50:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

"Fen lisesi yakınında kiralık ev (normal fiyatın 500 tl üstünde)" ilanları hayırlı olsun.

fen lisesi ile komşu daire 0 sahibinden komisyonsuz ev.

al otur cinsinden

1.000.000 TL
  • vatandaşa Gaz verilmeye başlandı ....
  • En iyi okul seni anlatan okuldur

• Fen lisesi yakınında 3 daire

Anadolu lisesi yakınında 10 daire aldım, kiralık ilanlarını ilgili siteye koydum, pusudayım

60 m2 aylık kira 2000 TL

100 m2 aylık kira 2600 TL

ikametgah kağıdı alıp evde oturmayacaklar için kısa süreli kiralama 3500 TL

fakirler yallah imam hatibe.

dipnot: eğitim sistemini yerle bir edenlere yazıklar olsun...
  • parası olan Fen lisesi yakınlarında ev ve arsa alsın

benim ev Anadolu Öğretmen lisesine 300 metre mesafede, 15000tl ye evin içini tadirattan geçirsem boyasını falan güzelce yapsam demekki acayip karla satarım.
  • Bu kendi dusuncesi. Biz farkli dusunebiliriz.

En iyi okul egitimi en iyi veren , kaliteli hoca bulunduran okuldur.

• quote:

Orijinalden alıntı: echonia

Fen lisesi yakınında 3 daire

Anadolu lisesi yakınında 10 daire aldım, kiralık ilanlarını ilgili siteye koydum, pusudayım

60 m2 aylık kira 2000 TL

100 m2 aylık kira 2600 TL

ikametgah kağıdı alıp evde oturmayacaklar için kısa süreli kiralama 3500 TL

fakirler yallah imam hatibe.

dipnot: eğitim sistemini yerle bir edenlere yazıklar olsun...

evin her odasını başka bir aileye kiraya vermiş gibi göstersek nasıl olur. 4 oda 4 aile
    adanın tekini 1000tl den versek 4 oda 4000tl eder.
  • Bu ilköğretim için geçerli olabilir. Çocuktur, yakındaki okula gitsin, gözümün önünde olsun diyebilir veli. Lisede ise böyle bir durum söz konusu olamaz.
  • Buradaki cahiller anlamaz,bilmezler.Çocuk 8.30 da başlayacak okula 7 de servise biniyor.Böyle bir şey olabilir mi?Yazık değil mi minicik çocuklara.Siz ne zannediyorsunuz ki.Sizlerin ellerinden çocuklarınızı bile almak lazım.Bu kadar faşist bir yaklaşım daha olamaz.Çocuk okuldan çıkıyor,yine 1.5 saat yol geliyor servisle.Eğitim zaten her yerde iyi şu anda.Oyun oynayacak yaşta çocukları yarış atı gibi testlerde boğuyorsunuz,sonra da üniversite mezunu olunca yine vasıfsız kalıyor,geliyor buralarda ağlıyor.Ülkeyi suçluyor.Halbu ki kendi ailesi,kendisi suçlu.Vizyon yok ki...Allah'a şükür sistem düzeldi artık.
  • Best Kafa Ülke MoruQ

• Bıktım artık her konuyu konuşmasını.

• En iyi okul, evladımızın evine en yakın okuldur, bencede öyle, uzak yerler sıkıntıdır, öğrenci evi, evde öğrenici bekleyen tehlikeler, servis sorunları ve yüksek masrafları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekrar seçim hakkım olsa imam olurdum günümüz türkiyesinde güzel meslek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.