Şimdi Ara

cumartesi alem yapacaz(ŏneri ve tavsiyelerinizi beklerimm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 6-7 arkadaş eĝlenmeyi planliyoruz yaşlar 15-16-17 yaşımız küçük barlara diskolara gidemeyiz tabi uymazda bize oralar sadece ben dertliyim arkadaşlarda hevesli bana en agirindan arkadaslara hafif güzel ve ucuz içki önerirmisiniz toplam içki bütçesi (70tl) (õgrenciyiz :D)

Biliyorum haram felan beyler ama zararï bize biz bunu gõze aldik lütfen haram günah felan desenizde sonrasinda tavsiye verin simdiye kadar hayatimda sadece 1 defa icki ictim oda yine dertliydim konyak buldum tatil evinde kafaya diktim kaldiramazsin felan demeyin kaldiramazsamda olur beyler tavsiye vermezseniz susuz raki icmeyi planliyorum herturlu biseyler olcak yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 70 tlye gidin 5tane 1litre sut alin 5lu li ulker petibör alin sute baturip icin

70tlye alemmi yapilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

70 tlye gidin 5tane 1litre sut alin 5lu li ulker petibör alin sute baturip icin

70tlye alemmi yapilir

Bũtçe benim 40 arkadaslarin 30 onlar sadece hevesli o yuzden alacaklar

• İçmeyi bilmiyosanız içmeyin çocuklar. Alkol iyi bir şey değil.

• Sen tavsiyeni sõyle biz gerekirse içmeyiz kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: Depay88

quote:

70tlye alemmi yapilir

50 lik raki alin bide cogkofte suyla katik yaparsiniz goturur sizi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Depay88

quote:

70tlye alemmi yapilir

50 lik raki alin bide cogkofte suyla katik yaparsiniz goturur sizi

Onlar rakiya dayanamaz daha hafif biseyler istiyolar hocamda orta veya kucuk boy raki alsam ben ayri icecem agir bisey istiyorumda susuz kafaya dikilirmi? Bikere susuz bi yudum almistim oda 3 yil õnceydi aciydi bayagi ama simdi ickidende aci dertlerim var hocam iyi gelirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depay88 -- 17 Temmuz 2015; 1:21:00 >

• Bizde zikir cekerek alem yapcaz

• tecrübelerime dayanarak söylemekteyim arkadaşların kendilerine kola gazoz falan alsınlar sende git dandik markalardan 70lik veya 35lik absolut vodka al ama feci kokarsın söyleyim
  • 6-7 arkadaş 70 lira yetmez. 3er tane ekstra alın 20ser liradan. ilk defa iceçekmişsiniz size yeter yaninda da fıstık.

• Alem yapacaz.
    6 7 arkadas.
    Yaslar 15 16 17.
    Butce 70 lira.

Sonuc = bira

• Ya alem parasi 70 degil sadece icki parasi bu bizimkiler zaten en fazla bira icer hevesten yada bi sarap alir benim bütçede 100 e kadar yolur var ama ilk defa dertten tum ickiyi icicem o yuzden bi ickiye 100 lira verip sonra icememeyi istemem deneyeyim bi õnce beyler ne bu hemen dalga geçme peşimdesiniz siz zaten 15 yaşinda 100 yil bekletilmiş şarap içiyodunuz.

Õzet: bu sadece icki parasi siz arkadaslara bira markasi önerin banada 50 liraya kadar kaliteli kalitesiz fark etmez en agirindan bi icki õnerin bukadar ne gerek var yok süt al yok yaşlar 15-16-17 yok bilmem ne tamam eyvallah hepiniz abimsiniz forumuda severimde ben bunu soruyorum başka cevap aliyorum dalga gececekseniz gecin ama duzgun cevapta verin sonrasinda bakin en bastaki abi ne guzel basta dalga gecti ben bile güldüm sonra düzgünce tavsiyesini verdi adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depay88 -- 17 Temmuz 2015; 1:42:39 >
  • Lunapark
    O yaşlarda yapılabilecek en önemli aktivite bayramlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: SakultahSalkım

6-7 arkadaş 70 lira yetmez. 3er tane ekstra alın 20ser liradan. ilk defa iceçekmişsiniz size yeter yaninda da fıstık.

Bira bizimkiler içemez hocam onlar hevesten ucuza kaciyolar felam ama zannetmiyorum en fazla 2 si icer onlarda bira icer ben dertliyim yokmu 50 liraya kadar agir bi icki olmadi raki alip susuz icecem sarhos edermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depay88 -- 17 Temmuz 2015; 1:44:07 >
  • BAYRAM HARCLIKLARINIZLA MI XD

• Carlsberg alin için tavsiyemdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Vena Portae

BAYRAM HARCLIKLARINIZLA MI XD

Hayir. XDDDDDDDDDD
    Çok komik kardeşim şimdi önerinide sõylermisin

• Koçum dertliyim falan ayağına içme hani tecrübende yokmuş dağıtırsın kendini. Ucuz diye gidip abuk sabuk markaların 70 lik vodkalarından alma içki içerken keyif alman önemli. Zaten sen şimdi 30 dk içinde 2 tane kırmızı tuborg içsen kafa olursun boşa para harcama. Bira içmem dersen 20 lik viski al 35 lik absolut al. Rakı içmediysen bulaşma sevmeyen adam mideden o koku her geldikçe kusar.Zamanı gelince tadımlık tecrübe edersin beğenirsen rakıya geçersin. Gin falan alma hızlı çarpar. Tekila da güzeldir ama boşver. 2 Kırmızı tuborg iç keser seni rahatlarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Koçum dertliyim falan ayağına içme hani tecrübende yokmuş dağıtırsın kendini. Ucuz diye gidip abuk sabuk markaların 70 lik vodkalarından alma içki içerken keyif alman önemli. Zaten sen şimdi 30 dk içinde 2 tane kırmızı tuborg içsen kafa olursun boşa para harcama. Bira içmem dersen 20 lik viski al 35 lik absolut al. Rakı içmediysen bulaşma sevmeyen adam mideden o koku her geldikçe kusar.Zamanı gelince tadımlık tecrübe edersin beğenirsen rakıya geçersin. Gin falan alma hızlı çarpar. Tekila da güzeldir ama boşver. 2 Kırmızı tuborg iç keser seni rahatlarsın.

Birayi hiç sevmem hocam bikere konyak içmişliĝim var vodkayla ayni alkol vardi icinde 40% bayagida içmiştim dertliyim diye ama geçen hafta mutluydum denemelik tuborg aldik 2. Yudumdan sonra biraktim buseferde dertliyim bünyeme güveniyorum hocm daĝilsam bile sorun deĝil arkadaslar var yanimda rakinin tadinada bikere bakmistim 3 sene önce aciydi ama o zaman derdim yok yasim kucuktu diyemi aci geldi o kadar bilemedim şimdi hani aci olsa daha güzel :D 20 lik viski 35 lik vodka nasildir hocam kafa yaparmi? Önerdiğiniz marka varmi redbull vodka çok güzel oluyomuş denesemmi sizce? Cevap için saolun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depay88 -- 17 Temmuz 2015; 1:59:13 >

• Up

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.