Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

Çok kanlı olacağını düşünmüyorum hocam. Mesela Poyraz Karayel dizisinde diri diri adam yakma sahnesi vardı ama öyle çok vahşet dolu gösterilmedi bunların da sonları kötü olur ama RTÜK etkisinden dolayı biraz üstünkörü olur gibi.

Mahsun rolünde Berkay Ateş alır yürür hatta belki sempatik bile olabilir ama Çeto karakterine şimdiden ayar olmaya başladım.

Alıntıları Göster
    Hocam biz beğensek ne olur beğenmesek ne olur, Yamaç öfke dolu çiğ çiğ yiyecek bunları :D

Bahsettiğim tam da buydu zaten, örneğin Kurtlar Vadisinde de diri diri adam yakma sahnesi vardı fakat çok ayrıntılıydı RTÜK önlem almadığı için, bir de masaya bağlanan bir adamın kollarını ve bacaklarını beyzbol sopasıyla kırarken onu da gösteriyorlardı.

Çukur'da da kesik kafa, araba ile adam parçalama gibi sahneler vardı, fakat neredeyse hiç gösterilmiyordu, araba sahnesinde ses hariç ölümü gösterilmedi, kafa da ucundan gösterildi sadece, Çeto ve Mahsun'a da işkence edebilir Yamaç fakat muhtemelen ses hariç hiç gösterilmeyecek, ama emin olamıyorum sonuçta reytingi çok fazla, reytingi çok fazla olan başka bir dizi Sen Anlat Karadeniz'de çok net şiddet sahneleri var ve RTÜK pek umursamıyor.

• O ayrı ama çok karizma olmuş rolü. ben beğendim.
  • bu kara kuzular meliha ile bağlantılı olabilir mi?

idrisin melihadan olma oğlu filan ?
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Belirli ilaçlar veya iğnelerle o uygulanabilir zaten .

Kvp'deki Poyraz'ın ölüm sahnesine bak ..

Baykal gibi adamdan her numara beklenir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuhleep kullanıcısına yanıt
    Valla olursa şaşırmam .. Vartolu diyordu benim bildiğim 5 oğlu var, başka nerde neyi var bilemem

• arkadaslar ben dızıyı ızlerken melıha bolumlerının hepsını cok sıktıgı ıcın ılerıye aldım hızlı hızlı gectım sımdı melıha olaylarının hıc bırını anlamıyorum bırı bana ozet gecebılır mı ya su melıha olayını:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 14 Eylül 2018; 15:39:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

arkadaslar ben dızıyı ızlerken melıha bolumlerının hepsını cok sıktıgı ıcın ılerıye aldım hızlı hızlı gectım sımdı melıha olaylarının hıc bırını anlamıyorum bırı bana ozet gecebılır mı ya su melıha olayını:D
    Meliha, İdris'in yıllar önceki sevgilisi, sanırım bir pavyonda şarkıcıymış, o şekilde tanışmışlar, daha sonra ise bir kabadayı tarafından öldürüldüğü haberi çıkmıştı, bunu yapan İdris'ti sanırım çünkü Meliha'yı Çukur için öldürdüm diyordu, daha sonra Aliço ve kütüphaneci kadın araştırarak Meliha'nın kaldığı bakım evini buluyorlardı, İdris Meliha'nın yaşadığını öğreniyordu, fakat utancından ziyaretine gitmiyordu ve üzgün bir şekilde bakım evini terk ediyordu.
  • Meliha İdris'in eski sevgililerinden birisi ve en çok sevdiği, en sevdalandığı sevgilisi oluyor geçmişte .

1.bölümde de Bülent Ersoy sahnesinde onun resmine bakıp içerek ağlıyor zaten .

Sonra yine ilk bölümlerde gazeteci kızı görünce birden pazarda elindekileri düşürüyor Meliha'ya çok benzediği için . Gazeteci kız da onların kızı olabilir ama belli değil . O netleşmedi . (Gerçi kız öldükten sonra Paşa'ya soruyordu çok benziyor olabilir mi diye ama Paşa yok falan diyordu)

Aliço sayesinde İdris Meliha'yı buldu huzur evinde ama gidemedi yanına . Olay bu kadar şu anlık .

Karakuzuların liderinin mesela İdris ile Meliha'nın oğlu falan olabileceği söyleniyor her ne kadar düşük ihtimal olsa da ihtimal .. 2.sezon başlamadan her şey komplo teorisi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 14 Eylül 2018; 15:49:18 >
  • tesekkurler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi sıkıldım ya şuan 13. bölümdeyim allah aşkına şu
    selimin hangi bölümde köstebek olduğunu öğrendiklerini söyleyin ha hala ortaya çıkmadıysa izlemeyeyim diziyi artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynoun -- 14 Eylül 2018; 21:38:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

Vallahi sıkıldım ya şuan 13. bölümdeyim allah aşkına şu
    selimin hangi bölümde köstebek olduğunu öğrendiklerini söyleyin ha hala ortaya çıkmadıysa izlemeyeyim diziyi artık.

31. bölümde öğreniliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.
    Dedikleriniz çok mantıklı hocam, fakat Meliha'yı boşu boşuna göstermediler diye düşünüyorum, Karakuzular ile olmazsa belki bir daha ki sezondaki düşmanlar ile alakası olur? ki 3. sezon olur mu?
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    Daha 18 bölümün var kardeşim

Selim de kötü karakter değil o kadar be . Hayat vurmuş adama ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

Daha 18 bölümün var kardeşim

Selim de kötü karakter değil o kadar be . Hayat vurmuş adama ..
    Bence de, ölümüne en çok üzüldüğüm karakter o oldu, sezon finalindeki saz çalması ve intihar sahnesi bence sezon finalinin en anlamlı sahnesiydi, yeni sezon ve Karakuzular ile birlikte büyük ihtimal Selim unutulacak fakat yeni sezonu izlerken bile ben o sahneyi her hatırladığımda içim burkulacak...
    İdris ile yüzleştiğinde, İdris'in tek kelime edememesi .. O sahne de çok iyiydi ..

Hasta çocuk, zayıf çocuk .. Ulan isterse dünyanın en çelimsiz, en beceriksiz çocuğu olsun o senin oğlun . Sen babasın .

Selim'e başta ayar olurdum ama sonra anladım ki baştan beri haklıymış .. Dizideki en çok can yakan karakter de İdris'tir ..

• quote:

İdris ile yüzleştiğinde, İdris'in tek kelime edememesi .. O sahne de çok iyiydi ..

Hasta çocuk, zayıf çocuk .. Ulan isterse dünyanın en çelimsiz, en beceriksiz çocuğu olsun o senin oğlun . Sen babasın .

Selim'e başta ayar olurdum ama sonra anladım ki baştan beri haklıymış .. Dizideki en çok can yakan karakter de İdris'tir ..
    Aynen öyle, Vartolu ve Selim, İdris yüzünden böyle oldular.
    Mesela İdris'in Vartolu'dan haberi yoktu falan ama bu adam zamanında Mihriban'ı bile sevmemiş ki .. Kadın ağlıyormuş neden beni sevmedin, oysa ben seni çok sevdim diye ..

Bu İdris iyi görünüp geçmişinde çok can yakan tiplerden . Böyle karakterleri de pek sevmiyorum ..

• quote:

Mesela İdris'in Vartolu'dan haberi yoktu falan ama bu adam zamanında Mihriban'ı bile sevmemiş ki .. Kadın ağlıyormuş neden beni sevmedin, oysa ben seni çok sevdim diye ..

Bu İdris iyi görünüp geçmişinde çok can yakan tiplerden . Böyle karakterleri de pek sevmiyorum ..
    Büyük ihtimal Karakuzular'a da benzer bir kötülüğü dokundu, çünkü vurgulaya vurgulaya ana babası sevgisi nedir bilmeyiz diyorlar, laf olsun diye değildir herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.