Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben selım'ın o turku soyledıgı sahne de aglayacaktım.. gozumden yas geldı.. net olarak dızının en guzel hıkayesıydı selım'ın hıkayesı abım benım senı cok ıyı anlıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 17 Eylül 2018; 17:8:20 >
  • dızı de en ırıtte oldugum karakter ıdrıs. acayıp kıl oluyorum adama. gercekte de kıl oluyorum dızıde de. adamın dızı de cay ıcmekten baska yaptıgı bır sey yok tum sahenler de cay ıcıyor kafa oksuyor baska da olayı yok. kesınlıkle yasamamalı cumalı da gelmısken cok gereksız olur yer kalabalıklıgı yapar baska bır sey degıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.
    Şu Metin ve Kemal'in tartışma sahnesini her fragmanda veriyorlar, ezberledik artık, altta ki bir yoruma çok güldüm;

''Onlar izin verdiği için izliyoruz, onlar için verdiği sürece izleyeceğiz anla bunu artık sok kafana.''
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

dızı de en ırıtte oldugum karakter ıdrıs. acayıp kıl oluyorum adama. gercekte de kıl oluyorum dızıde de. adamın dızı de cay ıcmekten baska yaptıgı bır sey yok tum sahenler de cay ıcıyor kafa oksuyor baska da olayı yok. kesınlıkle yasamamalı cumalı da gelmısken cok gereksız olur yer kalabalıklıgı yapar baska bır sey degıl.
    +1

Ayrıca ben Ercan Kesal'ı İdris Koçovalı rolüne yakıştıramıyorum. Poyraz Karayel'de Musa Uzunlar'ı Bahri Umman olarak izledim ve kendisi kabadayılık nedir gösterdi. Keşke o oynasaymış diyorum ama İdris Koçovalı o kadar pasif bi rol ki Musa Uzunlar yazık ederdi kendisine, durum biraz karışık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

+1

Ayrıca ben Ercan Kesal'ı İdris Koçovalı rolüne yakıştıramıyorum. Poyraz Karayel'de Musa Uzunlar'ı Bahri Umman olarak izledim ve kendisi kabadayılık nedir gösterdi. Keşke o oynasaymış diyorum ama İdris Koçovalı o kadar pasif bi rol ki Musa Uzunlar yazık ederdi kendisine, durum biraz karışık.

Alıntıları Göster
    Ercan Kesal çok usta oyuncudur, aynı zamanda yönetmen ve yazardır yani efsane bir adam, fakat İdris rolü fazla pasif olmuş, role çok yakışsa da senaristler İdris'in olduğu kişiye rağmen sürekli kahvenin belirli bir köşesinde çay içmek, el öptürmek, kafa okşamak, aile nasihati vermek gibi şeyler yazmış İdris'e.

• Kaçta başlıyor yeni bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Kaçta başlıyor yeni bölüm
    20:00
  • İdris'i sevmiyoruz tamam da Ercan Kesal bu tür rollere yakışmıyor demek de cahilliktir ..

Ercan Kesal İdris rolüne yakışıyor zaten . Oturuşuyla, kalkışıyla, konuşmasıyla falan yakışıyor . Zaten iyi oynamış ki İdris'in çok iyi birisi olmadığı izlenimini yaratmış biz de .

Köstenceli de mafya rolüydü ve sadece 5 bölüm kalmasına rağmen Celal'i ezip geçmiştir bana göre mafyaya yakışma rolüyle .

• 8'de başlıyor . Bazı özel günler dışında her pzt 20.00'de dizi .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

+1

Alıntıları Göster
    ben adamın gercektekı halıne de acayıp kıl oluyorum. yok doktor yok senarist yok yazar yok oyuncu yok bılmem ne. kımsın sen ya kımsın. ac gozlu herıf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

8'de başlıyor . Bazı özel günler dışında her pzt 20.00'de dizi .
    Şu an başladı fakat özet veriyorlar daha, muhtemelen 21:00 gibi yeni bölüm başlar, genelde öyle oluyor.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Özetsiz dizi mi var zaten .

• quote:

Özetsiz dizi mi var zaten .
    Yok tabii, fakat yeni bölümü beklediği için sabredemiyor insan. Bu arada bugün Çukur reytinglerde birinci olur bence, sezon finali ve öncesine kadar çoğunlukla Söz birinciydi, fakat Çukur'un sezon finali damga vurmuştu, o yüzden reytingleri artacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

ben adamın gercektekı halıne de acayıp kıl oluyorum. yok doktor yok senarist yok yazar yok oyuncu yok bılmem ne. kımsın sen ya kımsın. ac gozlu herıf.

Alıntıları Göster
    Hocam sakin
    Çukur en çok bu Serdar zamanları patlama yapmıştı . Gazapizm'in çaldığı ilk bölümler . Söz'ü falan solluyordu o zaman ama genel olarak Söz öndeydi .

Her pzt sonrası Ranini Tv'den bakardım, bugün yine bakacağım .

• quote:

Çukur en çok bu Serdar zamanları patlama yapmıştı . Gazapizm'in çaldığı ilk bölümler . Söz'ü falan solluyordu o zaman ama genel olarak Söz öndeydi .

Her pzt sonrası Ranini Tv'den bakardım, bugün yine bakacağım .
    Hocam bu arada farkettim ki reytinglerde birinci olan diziler genelde en fazla konuşulan diziler olmuyor, örneğin Sen Anlat Karadeniz hem Çukur'u, hem Söz'ü, hem de Kadın'ı açık ara farkla geçiyor, buna rağmen ekşi sözlük'te sadece 33 sayfa yazı yazılmış hakkında, Çukur reyting olarak aynı başarıya sahip değil fakat 378 sayfa yazı var hakkında, forumda da aynısı geçerli, Çukur'un konusuna sık sık yorum yazıyoruz, Sen Anlat Karadeniz'in konusu sayfalarca arkaya düştü bile, haftalar hatta belki aylardır mesaj yazan yok.

Çukur'un kitle 15-30 yaş arası genelde . Ergen, genç veya orta yaşa yakın erkekler izliyor onun için sosyal medyada da reelde de daha aktif tipler .

Sen Anlat Karadeniz'i kadınlar çok izliyor bir de kapasitesi belli dizinin .

Denk değiller .

• Geliyor gönlümün efendisi

• Güzel bir konusu var ama Türk televizyonlarındaki sansürden sebep internette çok daha başarılı olacağını düşündüğüm dizidir kendisi. Keşke 01 gibi internet dizisi olsaydı daha izlenebilirliği artardı ama TV deki gibi de para kazanamazlardı. Bunun gibi olumsuz yanları da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Clicker -- 17 Eylül 2018; 21:10:17 >
  • Berkay Ateş şahane giriş yaptı diziye.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.