Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.704
Cevap
10
Favori
119.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Artık sansürsüz izleyemeyecek miyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef izleyemiycez. Geçen hafta küfürlerden dolayı ceza gelmişti.

http://www.diken.com.tr/rtukten-cukura-1-milyon-liralik-ceza-kufurler-dudak-hareketlerinden-anlasilabilir/

Küfürler dudak hareketinden anlaşılabilirmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuffyus

Malesef izleyemiycez. Geçen hafta küfürlerden dolayı ceza gelmişti.

http://www.diken.com.tr/rtukten-cukura-1-milyon-liralik-ceza-kufurler-dudak-hareketlerinden-anlasilabilir/

Küfürler dudak hareketinden anlaşılabilirmiş

Puhu tv den sansürsüz izliyorduk dün 18 bölümü indirdim onda da küfüre sansür koymuşlar, intenete sansür başladımı yav,

• Teddy Death 1 kullanıcısına yanıt

son bolumde farkettik ki beyefendi ile idris ayni gun dogmuslar. ayrica nazimin beyefendiye verdigi hediye de b.k yaziyordu baykal kocovali olmasi muhtemel.

beyefendi zamaninda idrisle birlikte cukurda yukselmeye basladi idris de beyefendiye kazik atti diye dusunuyorum. abi kardes olabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

son bolumde farkettik ki beyefendi ile idris ayni gun dogmuslar. ayrica nazimin beyefendiye verdigi hediye de b.k yaziyordu baykal kocovali olmasi muhtemel.

beyefendi zamaninda idrisle birlikte cukurda yukselmeye basladi idris de beyefendiye kazik atti diye dusunuyorum. abi kardes olabilirler.

Olur mu olur,

• An itibariyle 6'ncı bölümü bitirdim. Hızlı hızlı izleyip yetişmeye çalışıyorum. Kimse kusura bakmasın ben çok beğendim şu ana kadar diziyi.

Millet geçmiş sayfalarda hep "aksiyon yok bu ne öff sıkıldım ettim" falan gibisinden bir şeyler demiş. Saçmalamayın lütfen, sizin aksiyon dediğiniz illa her saniye silahlı çatışma olması mı? Bence şu ana kadar gayet aksiyonlu geçiyor. Vartolu'nun ve diğerlerinin raconlaşması, şekil şukul yapmaları (kaliteli sahnelerle), sözlü dalaşmalar olsun, Yamaç'ın akıl oyunları falan olsun bence gayet iyi. Kadın meselesi de şu ana kadar fazla yoktu 2 - 2,5 saatlik dizi olduğu için artık aradaki bazı gelin-kaynana gibi saçma sapan yerlere tahammül ediyorum. Zaten internetten izlediğim için kafam rahat bu konuda. Neyse velhasıl kelam diziyi sevdim bu haliyle.

6'ncı bölümle ilgili:

Vartolu'nun sevdiği kızla şakır şakır Türkçe konuşması fenaydı

Bunun dışında Celasun'un bile bile babasının katili olan Vartolu'nun yanına gidip onun adamı olması bence kesinlikle oyun gibi, Yine Yamaç'ın parmağının olduğunu düşünüyorum. Bir tek şu hain konusunda hala anlamadım, Yamaç cidden Emmi ve Paşa'dan şüpheleniyor gibi ama bir yandan da acaba Selim'i anladı da belli mi etmiyor?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 1 Mart 2018; 16:32:5 >

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    cevap verelim mi hocam yoksa sen izlicek misin
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Babamın önünde beni rencide etti demesi de şaka değildi bence zaten ..

Bir de bu Emrah öz oğlu mu Baykal'ın ? Yoksa evlatlık gibi bir şey mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

An itibariyle 6'ncı bölümü bitirdim. Hızlı hızlı izleyip yetişmeye çalışıyorum. Kimse kusura bakmasın ben çok beğendim şu ana kadar diziyi.

Millet geçmiş sayfalarda hep "aksiyon yok bu ne öff sıkıldım ettim" falan gibisinden bir şeyler demiş. Saçmalamayın lütfen, sizin aksiyon dediğiniz illa her saniye silahlı çatışma olması mı? Bence şu ana kadar gayet aksiyonlu geçiyor. Vartolu'nun ve diğerlerinin raconlaşması, şekil şukul yapmaları (kaliteli sahnelerle), sözlü dalaşmalar olsun, Yamaç'ın akıl oyunları falan olsun bence gayet iyi. Kadın meselesi de şu ana kadar fazla yoktu 2 - 2,5 saatlik dizi olduğu için artık aradaki bazı gelin-kaynana gibi saçma sapan yerlere tahammül ediyorum. Zaten internetten izlediğim için kafam rahat bu konuda. Neyse velhasıl kelam diziyi sevdim bu haliyle.

6'ncı bölümle ilgili:

Vartolu'nun sevdiği kızla şakır şakır Türkçe konuşması fenaydı

Bunun dışında Celasun'un bile bile babasının katili olan Vartolu'nun yanına gidip onun adamı olması bence kesinlikle oyun gibi, Yine Yamaç'ın parmağının olduğunu düşünüyorum. Bir tek şu hain konusunda hala anlamadım, Yamaç cidden Emmi ve Paşa'dan şüpheleniyor gibi ama bir yandan da acaba Selim'i anladı da belli mi etmiyor?..

Hızlı izle hocam bu arada 7. Bölüm en efsanelerinden birisi son sahnesine bayılacaksın meşhur mihriban sahnesi Celasunla ilgili ise yamacın hiçbir parmağı yok bunu bil yeter. Emmi ve paşa ileriki bölümlerde daha aktif görülüyor hatta paşanın gençlik hallerinide gösteriyorlar. Kemerburgazlı serdarla tanıştınmı bu arada sen kaçıncı bölümde giriyordu unuttum

• Adamım kulaklığı takmış yine

• Arkadaşlar galiba selim mefta oldu fragmana bakarsak.

Bu demek oluyor ki, bir iki bölüm sonra da cumali teşrif eder artık.

İşin enteresan tarafı da, senin bir oğlun, abin cezaevinde yatıyor, ama ne muhabbeti açılıyor ne ziyaretine gidiliyor, ne telefonla görüşülüyor. 😎😎

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Arkadaşlar galiba selim mefta oldu fragmana bakarsak.

Bu demek oluyor ki, bir iki bölüm sonra da cumali teşrif eder artık.

İşin enteresan tarafı da, senin bir oğlun, abin cezaevinde yatıyor, ama ne muhabbeti açılıyor ne ziyaretine gidiliyor, ne telefonla görüşülüyor. &#128526;&#128526;

Bence
    selim olmez. Sadece cumali de degil, selim'in oglu da hapiste

• vartolu tayfa alanlarda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Angela Merkel ile Çukur'un avrupadaki durumunu tartıştık

- Berber Muhittin

• Şu Emrah karakteri rezalet resmen biran önce diziden çıkması dileğiyle..

• Cumali artık bir zahmet çıksın dedik ama zor .

• Ulan
    Medet'in konusmaya bakilirsa baykal bey idris'in kardesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Ulan
    Medet'in konusmaya bakilirsa baykal bey idris'in kardesi

hocam büyük ihtimalle öyle

• Uf be su sahne icin bekledim, haftaya kalacak galiba sahne

• bu bölüm de çok kötüydü 3,4 haftadır böyle sırf vartolu için dayanıyorum ama az kaldı izlemeyi bırakmaya oflaya puflaya bitiriyorum

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.