Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.704
Cevap
10
Favori
119.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar çizgi film çeker gibi dizi çekiyor. Çatışma sahneleri o kadar amatör ki insan utanır çekmez. Seyircisi ile maytap geçen tek dizi olsa gerek.
  • koçovalı destekçilerinin teneke varilden yaptıkları zırhları ile shield wall oluşturarak el arabaları üzerinde verdikleri müthiş meydan muharebesi. bilhassa traktör tekerleğinin içinde yuvarlanarak saldırıya geçen cevher savaşçı beni çok etkiledi.

bu sahneye amatör diyenlere sesleniyorum. adamlar dev prodüksiyon yapmış ve hiçbir masraftan kaçınmamış. hollywood filmlerinde bile böyle cömert ekipman kullanımı görmedim ben. adamlar patates fırlatıyordu son partta. kilosu kaç para haberiniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizi sayesinde kendi rekorumu kırıyorum. 2,5 saatlik bölümü 45 dakikada falan bitirdim Puhu'da. Zorlasam 30 dakikada da biterdi herhalde.

Zaten söylenecek her şeyi söylemişsiniz kendimi yoramam. Çerezlik, komedi dizisi niyetine bakıyorum artık puhu'dan. Televizyondan izlemeyin bari izleyecekseniz de.

Bu arada bölümün başındaki Emmi'nin küfürlü sahnesinde sansür yoktu hayret.
  • la aksiyon vs. için paraya kıyamadınız madem, ön sıralara bolca figüran yığaydınız da sürrealist manyaklığınız gözümüzü kanatmasaydı bari.

yönetmen hayatında hiç cs oynamamış belli, o mesafede 45 derecelik açıyla sıksan mermi sekip yine birine denk gelir.

hayatımda izlediğim kötüden de kötü silah tutmalı, siper almalı, kurşun atmalı ve bilumum yabancı madde fırlatmalı sahne Çok net.
    ayrıca o traktör lastiğine giren adam nedir abi ya 😀

• davulcu dayı, patates fırlatan dayı, kurşunu sopayla büken abi, su balonu fırlatan bebeler.
    pazar tezgahından tank yapmak)
    neresinden tutsan elinde kalıyo. tekerlek olayı aahahahah bu ne saçma sapan bişey böyle ne içtin bu sahneleri yazarken Gökhan bey

• Beğenmeyen izlemesin abi silah zoruyla izleyemiyorlar sanırım superman'ı, marvel karakterlerini ayıla bayıla izleyen tayfanın çamur attığı
    gayet kaliteli bir dizi. izliyorum. burası gerçek dünya değil, bir çukur evreni var.
    her şeyin bir mantığı var yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Beğenmeyen izlemesin abi silah zoruyla izleyemiyorlar sanırım superman'ı, marvel karakterlerini ayıla bayıla izleyen tayfanın çamur attığı
    gayet kaliteli bir dizi. izliyorum. burası gerçek dünya değil, bir çukur evreni var.
    Çatışmanın ortasında mesafe 50 metre falan, sopayla davulla bekleyip üstüne vurulmamak

Üşenmeyip balonlara benzin doldurup fırlatmak
    Lastiğin içinde yuvarlanıp gitmek, ateş etse birilerini vursa onu da anlarım
    Adam o sahneden sonra yok piyasada
    Mahsun annesini elma yerken hatırlıyor gencecik, geçmişi gösteriyor kadının yine yaşlı hali
    Bir bölümde de çocuk bir sokak geçince saçı traşlanmıştı

Neyin mantığı var bir anlatsana :)

• Sadece forumdaki trollerin bu bölümü beğenmesi herşeyi açıklıyor adam gelmiş geçmiş en iyi dizi dedi la. herşeyi geç bu bölümden sonra dedi onu

• Senaristin kendisi bile twitterdan açıklama yaptı.Altta Körü körüne desteklemek bizim kültürümüzde var galiba adam bile hatasını kabul etmiş.Bu sürekli tüketimin olduğu bir sektörde senaristlerde yönetmenlerde aman günü kurtaralım diyorlar.Adamlar her hafta bir film çekiyorlar resmen kolay bişey değil bir film 1 ay da çekiliyor.

Dün geceki bölümde #çukur ekibi olarak hata yapabilme hakkımızı kullandık bence. Bizim her sene bir tane nazar boncuğumuz olur böyle. Geçen sene de olmuştu. Hata yapabilme hakkı çok güzeldir. Herkese arada bir kullanmasını tavsiye ederim.
  • Bir dizi nasıl batırılır deseler cevabı tam olarak son yayınlanan bölüm olurdu, nasıl saçma sapan bir sahne çekmişlerse çukur sevdalısı ekşi sözlükte bile sayfalarca dalga geçtiler, zaten senaryo açısından dizi iyice kısır döngüye bağladı, en iyi karakterler harcanıyor, ilk sezondaki bomboş olaylara geri dönülüyor;

Çeto gibi hüzünlü bir hikayesi olan bir karakterin hikayesi hemen harcandı, ama atarlı Yamaç'ın ELİMDE KAN VAR HOOOOOO demesi bölümlerce gösterildi, İdris'in haremi her bölüm işleniyor, Mahsun gibi bir karakteri Sena ahmağının eline bıraktılar, şimdi Sena ansızın onu öldürür Karakuzular da böylelikle biter, sonra yüzüklü adam ortaya çıkar başka bir meydan muharebesi izleriz Yamaç abimiz Conor Mcgregor misali demir yumrukları ile herkesi alt eder, bir dahaki sezonda da Cali Karteli'ne meydan okurlar, patates ordusuyla karteli bitirirler falan aynen böyle devam.

Akşın'ın yüzü ne hale geldi diye acındırma yaptıktan sonra yollu Karaca ve atarlı Celasun aşkına geri dönüldü, ilk çıktığı bölümde rambo gibi olan Cumali iyice palyaço oldu, İdris'in korkudan arayamadığı adamın işi gücü yok Yamaç'tan dayak yiyor, zorla evlendiriliyor, evlendirildiği kadına trip atıyor, Yıldız'ı ergenler gibi takip edip ona da trip atıyor.

Son bölümlerdeki tek anlamlı sahneler Çeto'nun hüzünlü hikayesi ve Mahsun'un babasını öldürdüğü andı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gd24

Senaristin kendisi bile twitterdan açıklama yaptı.Altta Körü körüne desteklemek bizim kültürümüzde var galiba adam bile hatasını kabul etmiş.Bu sürekli tüketimin olduğu bir sektörde senaristlerde yönetmenlerde aman günü kurtaralım diyorlar.Adamlar her hafta bir film çekiyorlar resmen kolay bişey değil bir film 1 ay da çekiliyor.

Dün geceki bölümde #çukur ekibi olarak hata yapabilme hakkımızı kullandık bence. Bizim her sene bir tane nazar boncuğumuz olur böyle. Geçen sene de olmuştu. Hata yapabilme hakkı çok güzeldir. Herkese arada bir kullanmasını tavsiye ederim.
    Vallahi Halka dizisi de 2-2,5 saat film gibi sürüyor ama bir sahnesini bile geçmeden izleyebiliyorsun. Az önce yeni bölümünü izledim. Yine soluksuz izlenen müthiş, harika bir bölüm olmuş.

Bu uzun süre muhabbeti de baydı artık. Yapan yapıyor. 3 sezon yapma 1 sezon, 2 sezon yap kaliteli olsun.

Ezel mesela, herkes bayılıyor ama gözümde bir Halka etmez şu an. Çünkü Ezel 2 sezonsa bunun 1 sezonu bomboş, ayrıca her bölümünde uzun uzun saçma boş sahneleri vardı. Ezel de mesela 1 sezon sürseydi çok daha iyi olabilirdi. Çoluk çocuğun pohpohlamasıyla ve oyuncuları sayesinde efsane sayılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 27 Mart 2019; 4:24:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Beğenmeyen izlemesin abi silah zoruyla izleyemiyorlar sanırım superman'ı, marvel karakterlerini ayıla bayıla izleyen tayfanın çamur attığı
    Sizin gibilere de boyle diziler yakisir ...

Boyle devam.

Ondan sonra ülke neden gelismiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Sizin gibilere de boyle diziler yakisir ...

Boyle devam.

Ondan sonra ülke neden gelismiyor.

Alıntıları Göster
    Tamam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. sezon sonunda bırakmıştım bu diziyi

Son çatışma sahnesini vakasından sonra ne kadar haklı bi karar almışım dedim.

Bide marvel ile fln kıyaslıyorlar
  • ilk 15 bölüm efsane gerisi kestane
  • Diziyi izlemiyorum ama nette çatışma sahnesine denk geldim. Gerçekten komik olmuş.

• Aşırı eğlendim malum aksiyon sahnesinde, muhteşem dizi
  • Dizi ilk sezon güzeldi onun hatrına öyle izliyorum ama son bölüm neydi öyle kardeşim insan hiç mi yazdığı senaryoyu tekrar okuyup bakmaz mı ne yazmışım hata varmı diye resmen dalga geçtiler adamlar silahlarla öyle sıkıyor ölen yaralanan yok varil le kalkan nedir :) çivi çaksan geçer silah geçmiyor pes vallahi senayı kaçırıyor biride demiyorki sena nerede :) en son arabada tek ama kaçmıyor :) ilk sezon daha mafyatik dizi şimdi berbat toplum içinde izlediğimi söylemeye çekiniyorum edho candır bunu yine anladık
  • Halka dizisini izleyin de dağarcığınız gelişsin

• Arkadaş tamam son bölüm felaketti, çatışma sahnesi çok saçma idi ama

Sürekli gelip buraya halka şöyle iyi dizi şöyle mükemmel dizi yazınca elinize ne geçiyor. Halka hakkında yorum okumak istesem zaten o konuya giderim.Buraya geliyorsam kim ne yazmış dizi hakkında diye geliyorum ama sürekli halka hakkında yorumlar. Birde SıfırBir'ciler var onlar apayrı mesele.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.