Şimdi Ara

Çukur 2-ci sezon saçmalık yumağı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gjbi geçen seneden beri en çok izlenen ve günü iple çekilen dizilerden biri Çukur.
    1-ci sezonda da insanın sabrını zorlayan bölümler ve kısımlar olmadı değil. Tüm sezon Cumali Cumali dediler bizde dedik lan adam neymiş işte böyle asar keser falan filan. Sezon başladı, ilk 2 bölüm tanıtım, dedik lan cük oturacak adam geldi bildiğin ağabey icraat makinesi falan derken bi baktık içi boş....

Vanası kapalı olan borudan gaz sızması, neredeyse bir tankı patlatacak güçte bir patlama ama içeridekilerin götü tutuşup, yüzünün pamuk gibi temiz olarak çıkması,
    Bu Bulgarlar uluslararası mafya deyip, 1 minibüs dansözle mafyayı çökerten 15 kişi...
    Ve dünkü bölümdeki saçmalık yumağı.

Resmen insanın aklıyla ...... geçiyorlar. Sanki bu taraftaki enayi. İçerde 1 sezon oldu diye boş konuşup keşke 2 sezon surseydi diyenler. Çukurun 2ci sezonuna bakıp nedenini öğrene bilirler. Artık saçmalıklara tahammül edilemiyor. Bıktık usandık.

Neden hep güzel olan Türk dizilerinin sonu iğrenç ötesi oluyor. Yani şunu adam akıllı çekip milletin aklında kalmiyorsunuz?? Valla Vartolu olmasa çoktan izlememde ama artık o olsada izlemem.... Yeter artık.

İzleyenleri tartışmaya beklerim. İyi forumlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aynen öyle o kadar şişirdiler adamı ama adam balon gibi patladı. Allah'ın magandası anca sağa sola höyt huyt diyor o kadar. Tutturmuş intikam da intikam diye. Bir bok da yapabildiği yok anca laf icraat 0.

İyi başlayıp iyi devam eden tek bir yerli dizi var o da Kurtlar Vadisi. İlk sezonları müthiş olup 2.sezon batıran çok dizi var. Ama KV her sezon üstüne koyan bir diziydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akının krokiye bakıp sanki koordinat görüp gps açmış gibi yüceli bulup kurtarması da var.

İdris Baba'nın vedası hoş olmadı, ergen bir çocuk yüzünden harcandı. (akın)

3.Sezon da çer çöp geçiyor 1. sezonun hatrına izliyorum.

1. sezonun hatrına demişken Baykal gibi bir adamın neden çukura sahip olmak istediğini ve idrisle olan meselesini anlatmadılar.

İdris Baba bir bölümde çok eski kardeşlerim tanıdıklarım var hepsi ölmüştü belki yaşıyorlardır dediği bir bölüm var.

Daha sonrasında da baykalın selime babanla çalışıyordum o bana ihanet etti vs. diye bağırıp gülmesi vardı.

Sadece baykal için izliyorum eğer beyefendi kanlı canlı diziye dönmeden bu dizi final verirse imdb ye girip 1 puan basmaya bile üşenmem
  • Bana göre vasat dizi,İçerde bin kat iyiydi bundan.Hemde tadında bitirdiler.
  • Amazon Prime’a gelmiş. 1. Sezon 7. bölüme kadar öyle böyle geldim. 7. Bölümde kahveye girip ben size oturun dedim mi lan dedi yamaç denen davaro, orda kapattım tekrarda izlemeyi düşünmüyorum. Tam keko dizisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.