Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
22
Favori
168.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tablette arızayı siz açtıysanız tamam ama tablet pilini kendi bozunca 1. defa servis kaydı var kendileri yeni pil taktılar aynı arızayı 6 ayın sonunda aynı arızayı yapınca benim bozdugumu ve arzı kaydına cevap veremeyen bir firmaya tablet tamir etirmek bence akllı bir seçimdeğil aynı ürün Beko da satıyor , beko servisi tamir ederim dedi tabiki garanti dışı paranızla.
    Not : Tüketici Hakem Heyetin davam devam ediyor kazanırsam avukatıma verip icra yoluna kadar her yolu deneyeceğim
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    hocam, o kadar yazıyorsunuz fakat cubetr herhangi bir cevap yazmıyor mu forumda? en azından özel mesaj falan.

benim de pil sanırım patlamaya başladı. yeni rom ile birlikte pil yüzdesi sabit durmuyor. çin'den yeni pil alıp deneyeceğim en sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lappland

hocam, o kadar yazıyorsunuz fakat cubetr herhangi bir cevap yazmıyor mu forumda? en azından özel mesaj falan.

benim de pil sanırım patlamaya başladı. yeni rom ile birlikte pil yüzdesi sabit durmuyor. çin'den yeni pil alıp deneyeceğim en sonunda.

ne özelden ne formda cevap yazmıyorlar daha önce büyük harfle cevap yazanana mahkemeye veriyordu :( Tüketici Hakem heyeti davam 62 gün oldu bakalım 40 günde servis te geçti (ramazan bayramı araya girdi) toplam 102 günde bilmiyorum artık ne olacak
  • quote:

cubetr birsey yazmaz adamlar ucmus gitmiş cube olmuş exon siteyi ziyaret edin isterseniz exon'u afedersiniz kakaladılarmı hooppp atıyorum mepson olacaklar bu döngü böyle devam eder tezgah saglam anlıyacağınız tek kapımız kaldı oda THH bekliyoruz bu hafta sonuc elimize geçer tahminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayetvar.com da bile şikayetler var, herkese aynısını yapıyor bunlar

https://www.sikayetvar.com/firma/detay/51-cube
  • yani ne diyeyim arkadaşlar:S gerçekten üzücü bir durum. ben 480 tl civarı çin'den almıştım, ki alırken de biraz bekleyip 100 lira daha fazla verip garantili alayım diye de bayağı da düşünmüştüm. sonra kırdım direkt panda'dan aldım. umarım sorunlarınızı siz de güzel bir şekilde halledersiniz.

son olarak da ülkemizde iş ahlakı maalesef böyle. kibarca iyi niyetli olmayan bir sürü insan bulunuyor.
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkteki konudan 4.4.2 kitkat rom yüklemek istedim.

http://forum.donanimhaber.com/m_90667245/tm.htm

CWM recovery ekranına geldim. bir güzel tüm dataları sıfırladım.
    iş restore rom dosyasını seçmeye geldiğinde "No Files Found" uyarısı alıyorum.
    restore rom dosyasını arkadaşın bahsettiği klasörlere kopyalamama rağmen
    dosyayı bulamıyor.

şimdi tablet açılmıyor. ilk açılıştaki logo ekranında kalıyor.

ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  • Evettt arkadaşlar THH kararı elime ulaştı karar şöyle 51Cube tablet firması sözlü veya yazılı olarak savunma vermediğinden tüketicinin talebinin kabulüne ve ürünün yenisi ile değişimine karar verilmistir.He bundan sonra süreç nedir nasıl isliyor onu bilmiyorum:)), tabi şuda var bu çokkkk asil firmanın 15 gün içinde itieaz hakkının olduğunuda belirtilmiş kararda.

• quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Evettt arkadaşlar THH kararı elime ulaştı karar şöyle 51Cube tablet firması sözlü veya yazılı olarak savunma vermediğinden tüketicinin talebinin kabulüne ve ürünün yenisi ile değişimine karar verilmistir.He bundan sonra süreç nedir nasıl isliyor onu bilmiyorum:)), tabi şuda var bu çokkkk asil firmanın 15 gün içinde itieaz hakkının olduğunuda belirtilmiş kararda.

benim davam devam ediyor inşallah bende kazanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol7

quote:

Evettt arkadaşlar THH kararı elime ulaştı karar şöyle 51Cube tablet firması sözlü veya yazılı olarak savunma vermediğinden tüketicinin talebinin kabulüne ve ürünün yenisi ile değişimine karar verilmistir.He bundan sonra süreç nedir nasıl isliyor onu bilmiyorum:)), tabi şuda var bu çokkkk asil firmanın 15 gün içinde itieaz hakkının olduğunuda belirtilmiş kararda.

Hocam sizin kararda cıkmıştırda size ulasmamıştır
    çünkü benim karar tam bir ay önce verilmiş elime ulasması bir ayı buldu araştırdığım kadarıyla e devlet şifreniz varsa internettende takip ediliyormuş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: varol7

quote:

Hocam sizin kararda cıkmıştırda size ulasmamıştır
    çünkü benim karar tam bir ay önce verilmiş elime ulasması bir ayı buldu araştırdığım kadarıyla e devlet şifreniz varsa internettende takip ediliyormuş.

bu gün Thh gittim 29.10.2014 gel dedi

• Benim tablette 2 defa gitti servise.ikiside pilden dolayi.en son 3 ay once degisti. Cube filan almayin derim. Bende bu cihazi satacam.tabi alan olursa. Mahkeme heyet raporlarini burada paylasirsaniz seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu maalesef öldü gibi. 4.4 yüklüydü bende ve su gibi pil harcıyordu. 4.2'ye çevirdim. yazılımla ilgili bir sıkıntı vardır diye bunu düşündüm ama şu anda pek fark yok. tableti açtığım anda pil su gibi akıyor. şarja taktığım vakit 1,5 saat içinde şarj oluyor(!) sizce pil mi öldü yoksa şarj aletinde mi sıkıntı var?

son olarak da 4.2 versiyonunu cubetr'nin sitesinden indirdim. yalın ve stabil diye hatırlıyordum. abi içinde "uçak modu" yok. nasıl bir rom hazırlamış bu arkadaşlar:))

not: tableti çin'den aldığım için garantisi yok.
  • quote:

bu konu maalesef öldü gibi. 4.4 yüklüydü bende ve su gibi pil harcıyordu. 4.2'ye çevirdim. yazılımla ilgili bir sıkıntı vardır diye bunu düşündüm ama şu anda pek fark yok. tableti açtığım anda pil su gibi akıyor. şarja taktığım vakit 1,5 saat içinde şarj oluyor(!) sizce pil mi öldü yoksa şarj aletinde mi sıkıntı var?

son olarak da 4.2 versiyonunu cubetr'nin sitesinden indirdim. yalın ve stabil diye hatırlıyordum. abi içinde "uçak modu" yok. nasıl bir rom hazırlamış bu arkadaşlar:))

not: tableti çin'den aldığım için garantisi yok.

aynı sahneleri yaşan biri olarak pilin bozuluyor hiç beklemeden cinden lg pilini alınız
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim hocam. dediğin gibi lg pillerindne (12000 mAh) alayım en iyisi. lehim işlerinden hiç anlamam ama en kötü ihtimalle pili falan patlatırım sanırım:))
  • Benim tablet gelmis bulunuyor arkadaşlar.

• quote:

Benim tablet gelmis bulunuyor arkadaşlar.

geldide nasıl geldi tamirmi edilmiş, değişmişmi yazarsan iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

quote:

sıfır gönderildi hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

quote:

sıfır gönderildi hocam.

merak etmeyin 6 aya kalmaza bozulur
  • T.H.H Davam sonuçlandı kazandım bakalım :)
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.